Bilten - I. ŽNL

Rezultati utakmica 10. kola

Lukač 05 - Mladost (Čač)         2 : 1 ( 1 : 0 )
Suci: Presečan,Brkić,Melinčević, delegat: Zagorac
Gledatelja 100. Strijelci: Domaći:Rajnović(8) Šoštar(50). Gosti:Maršić(64 sa 11m).

Graničar (Ok) - Voćin         2 : 1 ( 0 : 0 )
Suci: Špoljarić,Grujić,Orač, delegat: Stošić
Gledatelja 30. Strijelci: Domaći:M. Fučkar(60) Godeč(72). Gosti:R. Perić(79 sa 11 m).

Suhopolje - Bušetina 1947         7 : 1 ( 2 : 0 )
Suci: Trupina,Šantić,Lješčak, delegat: Jambrešić
Gledatelja 250. Strijelci:Domaći:Menegati(3 sa 11m) Sertić(39) Babec(64,73) Ivačić(68,79,90). Gosti:Čoklo(58).

Dinamo (Č) - Slavonija         8 : 0 ( 4 : 0 )
Suci: Nađ,Stojnović,Szebenji, delegat: Stipanić
Gledatelja 80. Strijelci: Domaći:Hrkač(12) Kokoška(15,58,65,84) D. Tunić(39,35) E. Kristić(48). Gosti:/.

Rezovac - Mladost 1930 (Čađ)         1 : 1 ( 0 : 0 )
Suci: Vargović,Majstorović I.,Moslavac L., delegat: Blažičević
Gledatelja 100. Strijelci:Domaći:Kovačević(47). Gosti:Perošević(85).

Bratstvo - Sloga (Z)         1 : 2 ( 0 : 0 )
Suci: Fabijanac,Majstorović D.,Duvnjak, delegat: Strusa
Gledatelja 150. Strijelci: Domaći:Jugas(70 sa 11m). Gosti:Dedaj(76) Vratković(83).

Podravac (S) - Mikleuš         4 : 1 ( 2 : 1 )
Suci: Matić,Selenić,Rakitničan, delegat: Špiranec
Gledatelja 80. Strijelci:Domaći:Marko Matić (17,35,72) Kizivat (53). Gosti:Mrva(4).**** LISTA STRIJELACA****16 golova Ibriks Ivan (1 KU) (Suhopolje) 12 Brlas Janko (1 KU) (BUŠETINA 1947) 11 Kokoška Darko (2 KU) (Dinamo) 10 Juhas Zvonimir (6 KU) (Bratstvo) Ramić Toni (1 KU) (Mladost (Čač)) 9 Lončarek Zdenko (Suhopolje) 8 Dedaj Alen (SLOGA) Šoštar Josip (HNK Lukač-05) Ugarković Ivan (Mladost (Čač)) 7 Dežmarić Vanja (1 KU) (Rezovac) Holec Marijan (1 KU) (HNK Lukač-05) Ivačić Josip (Suhopolje) Nemeth Marko (Mladost (Čač))

Ljestvica nakon 10. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Suhopolje SuhopoljeSuhopolje 1080251-11 24
2. Mladost (Čač) ČačinciMladost (Čač) 1080235-17 24
3. Bušetina 1947 BušetinaBušetina 1947 1071231-19 22
4. Lukač 05 LukačLukač 05 1070323-17 21
5. Bratstvo Gornje BazjeBratstvo 1053223-12 18
6. Sloga (Z) ZdenciSloga (Z) 1051424-16 16
7. Rezovac RezovacRezovac 1042425-22 14
8. Dinamo (Č) ČetekovacDinamo (Č) 1032523-28 11
9. Podravac (S) SopjePodravac (S) 1032517-29 11
10. Voćin VoćinVoćin 1031615-22 10
11. Mikleuš MikleušMikleuš 1031615-27 10
12. Mladost 1930 (Čađ) ČađavicaMladost 1930 (Čađ) 1031614-33 10
13. Slavonija SladojevciSlavonija 1021710-31 7
14. Graničar (Ok) OkrugljačaGraničar (Ok) 101189-31 4

Sljedeće kolo

Mikleuš - Lukač 05, Mikleuš, 28.10.2018. u 14:30
Bušetina 1947 - Podravac (S), Bušetina, 28.10.2018. u 14:30
Sloga (Z) - Suhopolje, Veliki Rastovac, 28.10.2018. u 14:30
Mladost 1930 (Čađ) - Bratstvo, Čađavica, 28.10.2018. u 14:30
Voćin - Rezovac, Voćin, 28.10.2018. u 14:30
Slavonija - Graničar (Ok), Sladojevci, 28.10.2018. u 14:30
Mladost (Čač) - Dinamo (Č), Čačinci, 28.10.2018. u 14:30




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.