Bilten - I. ŽNL

Rezultati utakmica 10. kola

Graničar (Ok) - Zrinski (NB)         5 : 0 ( 2 : 0 )
Suci: Trupina,Špoljarić,Herent, delegat: Strusa
Gledatelja oko 80. Strijelci:domaći:Karlo Petrinić(30,82 i 84)i Kristijan Petrinić(34 i 56),gosti:/.

Dinamo (Č) - Suhopolje         0 : 3 ( 0 : 3 )
Suci: Lončar,Gašparić,Stojnović, delegat: Grabovac
Gledatelja oko 70. Strijelci:domaćin:/,gost:Nikola Menegati(21),Dominik Šantavec(36)i Lovro Štefanec(43).

Bratstvo - Voćin         2 : 0 ( 2 : 0 )
Suci: Matić,Grujić,Majstorović I., delegat: I.Blažević
Gledatelja oko 40. Strijelci:domaći:Domagoj Jendrašić(21)i Nikola Kristić(30),gosti:/.

Slavonija - Mladost (Čač)         3 : 3 ( 1 : 1 )
Suci: Vidalina,Orač,Godeč, delegat: Radočaj
Gledatelja oko 100. Strijelci:domaći:Patrik Fotez(5),Alen Hodak(54)i Igor Dunković(70 sa 11m),gosti:Ivan Buneta(25),Toni Falat(48)i Dario Periša(90).

Podravac (S) - Mladost 1930 (Čađ)         3 : 1 ( 1 : 1 )
Suci: Vicić,Babić,Brkić, delegat: Stipanić
Gledatelja oko 50. Strijelci:domaći:Marko Matić(27 i 78)i Karlo Bičkei (90),gosti:Luka Beneta(39).

Rezovac - Lukač 05         1 : 0 ( 1 : 0 )
Suci: Selenić,Šantić,Duvnjak, delegat: Stošić
Gledatelja oko 70. Strijelci:domaći:Dario Kovačević(22 sa 11m),gosti:/.

Gradina - Mikleuš         4 : 5 ( 1 : 3 )
Suci: Fabijanac,Kovač S,Mesarić, delegat: Zagorac
Gledatelja oko 30. Strijelci:domaći:Dejan Peić(28 i 47),Igor Miota(52)i Nikola Dolinac(65),gosti:Ivan Ivčić(12 i 62),Hrvoje Ibričić(33),Danijel Podmanicki(43)i Renato Škulj (76). LISTA STRIJELACA:12 golova:LOVRO ŠTEFANEC (Suhopolje)i KARLO PETRINIĆ(Graničar),11 golova: Zvonimir Juhas(Gradina),10 golova:Mateo Jerešić (Podravac)i t.d.

Ljestvica nakon 10. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Suhopolje SuhopoljeSuhopolje 10100037-2 30
2. Rezovac RezovacRezovac 1063125-7 21
3. Bratstvo Gornje BazjeBratstvo 1062225-21 20
4. Podravac (S) SopjePodravac (S) 1053231-18 18
5. Mladost (Čač) ČačinciMladost (Čač) 1052318-13 17
6. Slavonija SladojevciSlavonija 1052327-23 17
7. Mikleuš MikleušMikleuš 1051424-21 16
8. Gradina GradinaGradina 1032526-32 11
9. Lukač 05 LukačLukač 05 1032510-21 11
10. Mladost 1930 (Čađ) ČađavicaMladost 1930 (Čađ) 1031613-21 10
11. Graničar (Ok) OkrugljačaGraničar (Ok) 1030720-27 9
12. Voćin VoćinVoćin 102359-17 9
13. Dinamo (Č) ČetekovacDinamo (Č) 1006414-23 6
14. Zrinski (NB) Nova BukovicaZrinski (NB) 100199-42 1

Sljedeće kolo

Lukač 05 - Gradina, Lukač, 28.10.2017. u 15,3o
Suhopolje - Bratstvo, Suhopolje, 28.10.2017. u 15,3o
Mikleuš - Graničar (Ok), Mikleuš, 29.10.2017. u 14,3o
Mladost 1930 (Čađ) - Rezovac, Čađavica, 29.10.2017. u 14,3o
Mladost (Čač) - Podravac (S), Čačinci, 28.10.2017. u 15,3o
Voćin - Slavonija, Voćin, 29.10.2017. u 14,3o
Zrinski (NB) - Dinamo (Č), Nova Bukovica, 29.10.2017. u 14,3o




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.