Bilten - I. ŽNL

Rezultati utakmica 10. kola

Lukač 05 - Voćin         4 : 1 ( 2 : 1 )
Suci: Penava,Vecko M.,Blažević, delegat: Duvnjak
Strijelci:Domaći:Ivan Škrablin(16,61),Ivica Ferenčević(35),Željko Pšihistal(90) Gosti:Ivan Vuković(9)

Rezovac - Bilogora 1947         5 : 0 ( 1 : 0 )
Suci: Loparac,Dežmarić,Barčan, delegat: Erhatić
Strijelci:Domaći:Elvis Glad(23),Dalibor Ladović(62),Tomislav Holec(66,76,89)

Crnac - Bratstvo         0 : 2 ( 0 : 1 )
Suci: Krmpotić,Marinović,Stanić, delegat: Budiša
Strijelci:Gosti:Matej Brođanac(45),Mario Pšihistal(85 iz 11m)

Gradina - Mikleuš         2 : 1 ( 0 : 0 )
Suci: Kečkiš,Minauf,Kindler, delegat: Kereta
Strijelci:Domaći:Danijel Miota(58),Dejan Peić(80) Gosti:Hrvoje Kraljik(56)

Turanovac - Munja         1 : 1 ( 0 : 1 )
Suci: Stošić,Ramić P.,Horvatinović, delegat: Blažičević
Strijelci:Domaći:Alen Žitković(66) Gosti:Darko Kokoška(36)

Omladinac - Dinamo (KD)         3 : 2 ( 2 : 2 )
Suci: Trupina,Vinovrški,Orač, delegat: Ferenčević
Strijelci:Domaći:Lovro Štefanec(19,77),Andrej Čupen(32) Gosti:Josip Mađar(43 ag),Tihomir Šarić(14)

Sloga (Z) - Sokol         7 : 1 ( 5 : 0 )
Suci: Vecko I.,Ivačić,Grđan, delegat: Špondreht
Strijelci:Domaći:Emanuel Nikolić(2,26),Eko Janivier Francis(3),David Burcar(7,16,50),Alen Dedaj(63) Gosti:Bruno Vorih(54 iz 11m)

Ljestvica nakon 10. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Lukač 05 LukačLukač 05 1081130-13 25
2. Mikleuš MikleušMikleuš 1071230-9 22
3. Voćin VoćinVoćin 1062220-11 20
4. Munja Veliki RastovacMunja 1061321-8 19
5. Sloga (Z) ZdenciSloga (Z) 1061326-14 19
6. Omladinac KorijaOmladinac 1052318-19 17
7. Turanovac TuranovacTuranovac 1044218-12 16
8. Bratstvo Gornje BazjeBratstvo 1041518-21 13
9. Gradina GradinaGradina 1040610-23 12
10. Sokol MilanovacSokol 1031617-24 10
11. Rezovac RezovacRezovac 103079-19 9
12. Crnac CrnacCrnac 102178-23 7
13. Dinamo (KD) Kapela DvorDinamo (KD) 1013613-17 6
14. Bilogora 1947 Špišić BukovicaBilogora 1947 1012711-36 5

Sljedeće kolo

Mikleuš - Turanovac, Mikleuš, 8.11.2008. u 14,00
Sokol - Lukač 05, Milanovac, 9.11.2008. u 14,00
Dinamo (KD) - Sloga (Z), Kapela Dvor, 9.11.2008. u 14,00
Munja - Omladinac, Veliki Rastovac, 9.11.2008. u 14,00
Bratstvo - Gradina, Gornje Bazje, 9.11.2008. u 14,00
Bilogora 1947 - Crnac, Špišić Bukovica, 9.11.2008. u 14,00
Voćin - Rezovac, Voćin, 9.11.2008. u 14,00




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.