Bilten - I. ŽNL

Rezultati utakmica 1. kola

Suhopolje - Lukač 05         3 : 3 ( 2 : 1 )
Suci: Ličinić Siniša.Kečkiš,Vidović-Volenik, delegat: Slavko Stojanović
Gledatelja oko 300. Strijelci:domaći:Antonio Babec(33 i 76)i Stjepan Rajnović(23),gosti:Tomislav Škvarić(41),Lovro Štefanec(49)i Ivan Egri(73).

Bratstvo - Podravac (S)         7 : 1 ( 2 : 1 )
Suci: Majstorović D.,Gašparić,Vukman, delegat: Zdenko Blažičević
Gledatelja oko 150. Strijelci:domaći:Nikola Kristić(16,61 i 82),Stiven Čančar(24 i 63),Tomislav Zalogaj(80 sa 11m)i Berislav Moslavac(87),gosti:Marko Matić(21).

Voćin - Zrinski (NB)         1 : 1 ( 0 : 0 )
Suci: Nađ,Valent,Hrženjak, delegat: Ante Grabovac
Sporazumom klubova utakmica se igra u Novoj Bukovici,zbog uređenja igrališta u Voćinu. Gledatelja oko 150. Strijelci:domaći:Ivan Čović(61),gosti:Antonijo Striber(76).

Crnac - Bilogora 1947         3 : 1 ( 3 : 1 )
Suci: Ugarković,Loparac,Puškarić, delegat: Gojko Babić
Gledatelja oko 120. Strijelci:domaći:Danijel Kubatov(14 i 43)i Sebastijan Perić(34),gosti:Siniša Vlaisavljević(29).

Omladinac - Munja         1 : 2 ( 1 : 2 )
Suci: Majstorović L.,Šantić,Ivačić, delegat: Ivan Duvnjak
Gledatelja oko 100. Strijelci:domaći:Marko Korenički(22),gosti:Josip Vida(28 i 35).

Mladost (Čač) - Mikleuš         2 : 2 ( 0 : 2 )
Suci: Špoljarić,Blažević I.,Vencl, delegat: Božo Vrbaslija
Gledatelja oko 130. Strijelci:domaći:Darko Kokoška(54 i 75),gosti:Matej Potočki(4)i Zlatko Šantić(26).

Dinamo (Č) - Rezovac         1 : 2 ( 0 : 1 )
Suci: Culej,Ličinić Saša,Medved, delegat: Željko Stipanić
Gledatelja oko 100. Strijelci:domaći:Ivo Dujmić(58),gosti:Ivan Krznarić (17)i Dario Kovačević(90). LISTA STRIJELACA: 3 zgoditka: Nikola Kristić (Bratstvo),2 zgoditka : Antonio Babec(Suhopolje), Stjepan Čančar(Bratstvo),Danijel Kubatov(Crnac) , Josip Vida(Munja),Darko Kokoška(Mladost)i t.d.

Ljestvica nakon 1. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Bratstvo Gornje BazjeBratstvo 11007-1 3
2. Crnac CrnacCrnac 11003-1 3
3. Munja Veliki RastovacMunja 11002-1 3
4. Rezovac RezovacRezovac 11002-1 3
5. Lukač 05 LukačLukač 05 10103-3 1
6. Suhopolje SuhopoljeSuhopolje 10103-3 1
7. Mikleuš MikleušMikleuš 10102-2 1
8. Mladost (Čač) ČačinciMladost (Čač) 10102-2 1
9. Zrinski (NB) Nova BukovicaZrinski (NB) 10101-1 1
10. Voćin VoćinVoćin 10101-1 1
11. Dinamo (Č) ČetekovacDinamo (Č) 10011-2 0
12. Omladinac KorijaOmladinac 10011-2 0
13. Bilogora 1947 Špišić BukovicaBilogora 1947 10011-3 0
14. Podravac (S) SopjePodravac (S) 10011-7 0

Sljedeće kolo

Lukač 05 - Omladinac, Lukač, 29.8.2015. u 17,3o
Podravac (S) - Rezovac, Sopje, 30.8.2015. u 17,3o
Mikleuš - Dinamo (Č), Mikleuš, 30.8.2015. u 17,3o
Munja - Mladost (Čač), Veliki Rastovac, 30.8.2015. u 17,3o
Bilogora 1947 - Suhopolje, Špišić Bukovica, 30.8.2015. u 17,3o
Zrinski (NB) - Crnac, Nova Bukovica, 30.8.2015. u 17,3o
Bratstvo - Voćin, Gornje Bazje, 30.8.2015. u 17,3o




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.