Bilten - I. ŽNL

Rezultati utakmica 1. kola

Papuk - Mladost (Čač)         3 : 1 ( 2 : 1 )
Suci: Strusa, Valent, Blažević I., delegat: Tomo Jambrešić
Gledatelja oko 150. Strijelci : domaći: Deni Kelava(25 i 90)i Benjamin Špoljarić(23),gosti:Ivan Mužar (31 sa 11m).

Voćin - Munja         2 : 0 ( 2 : 0 )
Suci: Vecko M., Hrženjak, Ramić, delegat: Damir Vargović
Gledatelja oko 50. strijelci:domaći:Nikola Kristić(14),Ivan Čović(16),gosti:/.

Bilogora 1947 - Mikleuš         1 : 2 ( 0 : 0 )
Suci: Ivačić,Čubrlo,Orač, delegat: Mladen Lončar
gledatelja oko 100. strijelci:domaći:Matej Ivoš(70),gosti:Matej Potočki(46),Dino Lejlić(81).

Rezovac - Podravac (S)         1 : 0 ( 1 : 0 )
Suci: Ugarković,Loparac,Brdarić L., delegat: Ivan Duvnjak
gledatelja oko 100. strijelci:domaći:Kristijan Medić(21),gosti:/.

Zrinski (NB) - Bratstvo         2 : 2 ( 1 : 0 )
Suci: Fabijanac,Vencl,Ferenčević,, delegat: Ante Grabovac
Gledatelja oko 100. Strijelci:domaći:Antonijo Kušen(31),Antonio Hlavaček(87),gosti:Mario Karnik(83),Mihael Stubičar(85).

Crnac - Lukač 05         3 : 3 ( 2 : 2 )
Suci: Špoljarić,Kečkiš,Babić, delegat: Željko Stipanić
Gledatelja oko 100. Strijelci:domaći:Dejan Prša(14),Josip Damjan(43), Darijo Najcer(63),gosti:Tomislav Škvarić(20 i 35), Željko Medić(58).

Turanovac - Napredak         2 : 2 ( 1 : 1 )
Suci: Lončar,Minauf D.,Mesarić, delegat: Darko Špondreht
Gledatelja oko 60. Strijelci:domaći:Valentino Cik(14 sa 11m i 76 sa 11m),gosti:Stjepan Rajnović(28),Antonio Jugović(49). LISTA STRIJELACA : 2 zgoditka : Deni Kelava(Papuk),Tomislav Škvarić (Lukač-05)i Valentino Cik(Turanovac),

Ljestvica nakon 1. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Papuk OrahovicaPapuk 11003-1 3
2. Voćin VoćinVoćin 11002-0 3
3. Mikleuš MikleušMikleuš 11002-1 3
4. Rezovac RezovacRezovac 11001-0 3
5. Lukač 05 LukačLukač 05 10103-3 1
6. Crnac CrnacCrnac 10103-3 1
7. Turanovac TuranovacTuranovac 10102-2 1
8. Bratstvo Gornje BazjeBratstvo 10102-2 1
9. Napredak RušaniNapredak 10102-2 1
10. Zrinski (NB) Nova BukovicaZrinski (NB) 10102-2 1
11. Bilogora 1947 Špišić BukovicaBilogora 1947 10011-2 0
12. Podravac (S) SopjePodravac (S) 10010-1 0
13. Mladost (Čač) ČačinciMladost (Čač) 10011-3 0
14. Munja Veliki RastovacMunja 10010-2 0

Sljedeće kolo

Lukač 05 - Turanovac, Lukač, 30.8.2014. u 17,00
Podravac (S) - Papuk, Sopje, 30.8.2014. u 17,00
Bratstvo - Napredak, Gornje Bazje, 31.8.2014. u 17,00
Mladost (Čač) - Crnac, Čačinci, 31.8.2014. u 17,00
Mikleuš - Rezovac, Mikleuš, 31.8.2014. u 17,00
Munja - Bilogora 1947, Veliki Rastovac, 31.8.2014. u 17,00
Zrinski (NB) - Voćin, Miljevci, 31.8.2014. u 17,00




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.