Bilten - I. ŽNL

Rezultati utakmica 1. kola

Papuk - Lukač 05         0 : 3 ( : )
Suci: Teri,Šantić,Hrženjak, delegat: Božidar Vrbaslija
Gledatelja oko 100. Utakmica je prekinuta u 85' kod rezultata 3:2 zbog ulaska gledatelja u teren za igru. Nakon provedenog postupka Odlukom Povjerenika za natjecanje utakmica se registrira rezultatom 0:3 (par-forfe),a protiv NK Papuk i odgovornih osoba se podnosi prijava radi pokretanja disciplinskog postupka.

Napredak - Mikleuš         2 : 0 ( 2 : 0 )
Suci: Vargović,Grujić,Špiranec, delegat: Slavko Stojanović
Gledatelja oko 100. Strijelci : domaći:Jasmin Božić(10) i Ivan Stranjak(18),gosti : /.

Voćin - Bilogora 1947         7 : 3 ( 4 : 0 )
Suci: Lončar,Babić,Ličinić Saša, delegat: Darko Špondreht
Gledatelja oko 70. Strijelci:domaći:Ivan Vuković(24,32,40 i 55), Boris Bihar(1 i 76) i Ivica Gusić(64),gosti : Matija Bičanić(66),Kristijan Blažeković(77)i Siniša Vlaisavljević(84).

Munja - Crnac         5 : 1 ( 1 : 1 )
Suci: Špoljarić,Kečkiš.Minauf, delegat: Mladen Lončar
Gledatelja oko 100. Strijelci:domaći:Darko Kokoška(55 sa 11m i 73), Ante Grgić(35),Ivo Dujmić(71)i Matija Gebaj(89), gosti: Saša Šorman(9).

Turanovac - Pitomača         2 : 1 ( 0 : 0 )
Suci: Ugarković,Vecko M.,Blažević I., delegat: Ivan Duvnjak
Gledatelja oko 170. Strijelci:domaći:Velimir Viljevac(64 sa 11m i 69),gosti : Hrvoje Filipović(70).

Mladost (Čač) - Rezovac         0 : 4 ( 0 : 2 )
Suci: Strusa,Valent,Đajkić, delegat: Gojko Babić
Gledatelja oko 120. Strijelci:domaći:/,gosti:Ilija Trivanović(43 i 51),Pero Dorić(45)i Dalibor Ladović(81).

Podravac (S) - DOŠK         4 : 0 ( 0 : 0 )
Suci: Ramić M.,Loparac,Medved, delegat: Zvonko Lisak
Gledatelja oko 100. Strijelci:domaći:Matej Androš(47),Marijan Granjaš(50),Josip Zajček(58)i Marko Matić(60). *****LISTA STRIJELACA***** 4 gola : Ivan Vuković(Voćin), 2 gola : Boris Bihar(voćin),Darko Kokoška(Munja), Velimir Viljevac(Turanovac),Ilija Trivanović(Rezovac)i t.d.

Ljestvica nakon 1. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Voćin VoćinVoćin 11007-3 3
2. Munja Veliki RastovacMunja 11005-1 3
3. Rezovac RezovacRezovac 11004-0 3
4. Podravac (S) SopjePodravac (S) 11004-0 3
5. Lukač 05 LukačLukač 05 11003-0 3
6. Napredak RušaniNapredak 11002-0 3
7. Turanovac TuranovacTuranovac 11002-1 3
8. Pitomača PitomačaPitomača 10011-2 0
9. Mikleuš MikleušMikleuš 10010-2 0
10. Papuk OrahovicaPapuk 10010-3 0
11. Bilogora 1947 Špišić BukovicaBilogora 1947 10013-7 0
12. Crnac CrnacCrnac 10011-5 0
13. DOŠK DolciDOŠK 10010-4 0
14. Mladost (Čač) ČačinciMladost (Čač) 10010-4 0

Sljedeće kolo

Lukač 05 - DOŠK, Lukač, 31.8.2013. u 16,3o
Pitomača - Mladost (Čač), Pitomača, 31.8.2013. u 16,30
Papuk - Napredak, Orahovica, 31.8.2013. u 16,30
Rezovac - Podravac (S), Rezovac, 1.9.2013. u 16,30
Crnac - Turanovac, Crnac, 1.9.2013. u 16,30
Bilogora 1947 - Munja, Špišić Bukovica, 1.9.2013. u 16,30
Mikleuš - Voćin, Mikleuš, 1.9.2013. u 16,30




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.