Bilten - I. ŽNL

Rezultati utakmica 1. kola

Podravac (S) - Munja         3 : 4 ( 1 : 1 )
Suci: M.Lončar,Gebaj,Sertić, delegat: Branko Zeman
Gledatelja oko 100. Strijelci : domaći : Mario Grgić(41),Josip Zajček(47),Slaven Tomašević(68),gosti:Darko Kokoška (24,58i78) i Ante Grgić(68).

Papuk - Pitomača         4 : 2 ( 2 : 1 )
Suci: Strusa,Minauf,Hrženjak, delegat: Tomo Jambrešić
Gledatelja oko 100. Strijelci : domaći:Filip Perković(6),Tomislav Bušljeta(27),Saša Kalem(54)iAntonio Vratković(59) gosti:Tihomir Tenjeri(19)i Ivan Kožarić(76).

Gradina - Bilogora 1947         0 : 4 ( 0 : 1 )
Suci: Kečkiš,Grujić,Kelečić, delegat: Mladen Lončar
Gledatelja oko 100. Strijelci:domaći:/, gosti:Kristijan Blažeković (22 sa 11m i 51),Matej Ivoš(70)i Slađan Đak(78).

Mladost (Čač) - Mikleuš         1 : 0 ( 1 : 0 )
Suci: M.Ramić,Siniša Ličinić,Stojnović, delegat: Božo Vrbaslija
Gledatelja oko 150. Strijelci:domaći:Ante Čavić(29),gosti : /

DOŠK - Lukač 05         3 : 3 ( 2 : 1 )
Suci: Fabijanac,Saša Ličinić,Tašić, delegat: Gojko Babić
Gledatelja oko 80. Strijelci:domaći:Mario Kemper(40i88)i Ivan Mujić(6),gosti:Željko Medić(20),Marko Tomić(64)i Nikola Menegati(66 sa 11m).

Crnac - Voćin         0 : 2 ( 0 : 0 )
Suci: Penava,Valent,P.Ramić, delegat: Željko Stipanić
Gledatelja oko 100. Strijelci:domaći:/,gosti:Marko Lah(61)i Ante Vicić(84).

Turanovac - Rezovac         3 : 1 ( 0 : 1 )
Suci: Trupina.I.Blažević,Orač, delegat: Zdenko Blažičević
Gledatelja oko 150. Strijelci:domaći:Siniša Subota(50),Danijel Sudarić(75)i Danijel Mijota(80),gosti:Igor Đođ (3). *****LISTA STRIJELACA***** 3 gola : Darko Kokoška(Munja), 2 gola : Kristijan Blažeković(Bilogora)i Mario Kemper(D.O.Š.K.) i t.d.

Ljestvica nakon 1. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Bilogora 1947 Špišić BukovicaBilogora 1947 11004-0 3
2. Papuk OrahovicaPapuk 11004-2 3
3. Turanovac TuranovacTuranovac 11003-1 3
4. Voćin VoćinVoćin 11002-0 3
5. Munja Veliki RastovacMunja 11004-3 3
6. Mladost (Čač) ČačinciMladost (Čač) 11001-0 3
7. DOŠK DolciDOŠK 10103-3 1
8. Lukač 05 LukačLukač 05 10103-3 1
9. Podravac (S) SopjePodravac (S) 10013-4 0
10. Mikleuš MikleušMikleuš 10010-1 0
11. Pitomača PitomačaPitomača 10012-4 0
12. Rezovac RezovacRezovac 10011-3 0
13. Crnac CrnacCrnac 10010-2 0
14. Gradina GradinaGradina 10010-4 0

Sljedeće kolo

Lukač 05 - Crnac, Lukač, 1.9.2012. u 17,3o
Mikleuš - Papuk, Mikleuš, 1.9.2012. u 17,3o
Bilogora 1947 - Rezovac, Špišić Bukovica, 2.9.2012. u 17,3o
Voćin - Turanovac, Voćin, 2.9.2012. u 17,3o
Pitomača - DOŠK, Pitomača, 2.9.2012. u 17,3o
Munja - Mladost (Čač), Veliki Rastovac, 2.9.2012. u 17,3o
Gradina - Podravac (S), Gradina, 2.9.2012. u 17,3o




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.