Bilten - I. ŽNL

Rezultati utakmica 1. kola

Bratstvo - Virovitica         2 : 3 ( 0 : 2 )
Suci: Strusa,I.Blažević,Ivačić, delegat: Slavko Stojanović
Gledatelja:250.Strijelci:Domaći:Slobodan Petković(83,90 iz 11m) Gosti:Kristijan Tadić(10,26,67)

Voćin - Rezovac         1 : 3 ( 0 : 3 )
Suci: Fabijanac,Đajkić,B.Vidović, delegat: Robert Špiranec
Gledatelja:100. Strijelci:Domaći:Emanuel Jaković(65 iz 11m) Gosti:Dario Kovačević(11,15),Nikola Suvajac(17)

DOŠK - Omladinac         3 : 1 ( 0 : 0 )
Suci: Babić,Valent,Saša Ličinić, delegat: Ivan Jelić
Gledatelja:50.Strijelci:Domaći:Josip Gotler(57,76),Nenad Mihalek(80) Gosti:Marko Šandrk(55)

Munja - Standard         2 : 0 ( 1 : 0 )
Suci: Špoljarić,Grujić,Krupa, delegat: Gojko Babić
Gledatelja:100.Strijelci:Domaći:Srećko Jelen(15),Dario Uršanić(54) Gosti:/

Mladost (Čač) - Crnac         5 : 1 ( 2 : 0 )
Suci: Loparac,Minauf,Pavo Ramić, delegat: Branko Zeman
Gledatelja:80.Strijelci:Domaći:Ivan Mužar(10),Danijel Podmanicki(39,77),Marko Nemeth(75)Toni Ramić(89) Gosti:Darijo Najcer(85)

Bilogora 1947 - Mikleuš         1 : 1 ( 0 : 0 )
Suci: Gomerčić,Kečkiš,Vargović, delegat: Zlatko Budiša
Gledatelja oko 110. Strijelci:1:Alen Zorić(66),1:1 Pavle Štrapajević (70)

Pitomača - Gradina         1 : 1 ( 1 : 0 )
Suci: Milan Ramić,Brkić,Matić, delegat: Damir Vargović
Gledatelja.100.Strijelci:Domaći:Ivan Horvatinović(33) Gosti:Matija Fosić(55)

Lukač 05 - Turanovac         2 : 0 ( 1 : 0 )
Suci: Trupina,Šantić,Orač, delegat: Saša Rakošević
Gledatelja.250.Strijelci:Domaći:Andrejas Černeli(23),Tomislav Škvarić(79 iz 11m) Gosti:/

Ljestvica nakon 1. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Mladost (Čač) ČačinciMladost (Čač) 11005-1 3
2. Rezovac RezovacRezovac 11003-1 3
3. DOŠK DolciDOŠK 11003-1 3
4. Munja Veliki RastovacMunja 11002-0 3
5. Lukač 05 LukačLukač 05 11002-0 3
6. Virovitica ViroviticaVirovitica 11003-2 3
7. Bilogora 1947 Špišić BukovicaBilogora 1947 10101-1 1
8. Pitomača PitomačaPitomača 10101-1 1
9. Gradina GradinaGradina 10101-1 1
10. Mikleuš MikleušMikleuš 10101-1 1
11. Bratstvo Gornje BazjeBratstvo 10012-3 0
12. Omladinac KorijaOmladinac 10011-3 0
13. Voćin VoćinVoćin 10011-3 0
14. Standard Nova ŠarovkaStandard 10010-2 0
15. Turanovac TuranovacTuranovac 10010-2 0
16. Crnac CrnacCrnac 10011-5 0

Sljedeće kolo

Virovitica - Turanovac, Virovitica, 27.8.2011. u 17,3o
Gradina - Lukač 05, Gradina, 28.8.2011. u 17,3o
Mikleuš - Pitomača, Mikleuš, 27.8.2011. u 17,3o
Crnac - Bilogora 1947, Crnac, 28.8.2011. u 17,3o
Standard - Mladost (Čač), Nova Šarovka, 28.8.2011. u 17,3o
Omladinac - Munja, Korija, 28.8.2011. u 17,3o
Rezovac - DOŠK, Rezovac, 28.8.2011. u 17,30
Bratstvo - Voćin, Gornje Bazje, 28.8.2011. u 17,3o




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.