Bilten - I. ŽNL

Rezultati utakmica 1. kola

Bratstvo - Lukač 05         1 : 3 ( 1 : 3 )
Suci: Strusa,Lončar,Blažević, delegat: Miroslav Zagorac
gledatelja : 80 Strijelci: domači : Mario Pšihistal(18) gosti : Andreas Černeli 2(26 i 31) i Lovro Štefanec(28)

DOŠK - Bilogora 1947         3 : 5 ( 0 : 2 )
Suci: Siniša Ličinić.Đajkić,Grđan, delegat: Damir Vargović
gledatelja : 100 strijelci : domači : Dario Volenik 2(67 i 90) i Zoran Major)52), gosti : Stipo Đak 4(35,43,60 i 89) i Matej Ivoš(81),

Gradina - Mladost (Čač)         3 : 1 ( 1 : 1 )
Suci: Vencl,Orač,Horvatinović, delegat: Franjo Đuračić
gledatelja : 100 strijelci : domači :Matej Vujčić(15),Željko Kri- žanović(68) i Milan Injac(85) gosti : Boris Cabicar(8)

Munja - Crnac         2 : 1 ( 1 : 0 )
Suci: Trupina,Šantić,Minauf, delegat: Tomo Jambrešić
gledatelja : 200 strijelci : domači : Srečko Jelen 2(22 i 90) gosti : Dino Lejlić(71)

Rezovac - Napredak         5 : 2 ( 1 : 0 )
Suci: Milan Ramić,Valent,Špiranec, delegat: Darko Špondreht
gledatelja : 200 strijelci : domači : Tihomir Šarić 3(8,72 i 83), Josip Lanščak(59) i Dejan Radovanović(68) gosti : Mateo Jugović 2(76 i 81)

Omladinac - Voćin         1 : 1 ( 0 : 0 )
Suci: Kečkiš,Pavo Ramić,Velić, delegat: Darko Špoljarić
gledatelja : 100 strijelci : domači : Marko Šandrk(72 sa 11m) gosti : Ante Vicić(86)

Turanovac - Dinamo (KD)         1 : 1 ( 1 : 1 )
Suci: Penava,Ivačić,Vargović, delegat: Darko Tkalčec
Gledatelja:100 Strijelci:Domaći:Ivan Šuvak(2) gosti : Pero Jakovljević(14) ******* LISTA STRIJELACA***** 4 gola : Stipo Đak (Bilogora) 3 gola : Tihomir Šarić(Rezovac) 2 gola : Andreas Černeli(Lukač-05),Dario Volenik (DOŠK),Srečko Jelen(Munja) i Mateo Jugo- vić(Napredak)

Ljestvica nakon 1. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Rezovac RezovacRezovac 11005-2 3
2. Bilogora 1947 Špišić BukovicaBilogora 1947 11005-3 3
3. Lukač 05 LukačLukač 05 11003-1 3
4. Gradina GradinaGradina 11003-1 3
5. Munja Veliki RastovacMunja 11002-1 3
6. Dinamo (KD) Kapela DvorDinamo (KD) 10101-1 1
7. Voćin VoćinVoćin 10101-1 1
8. Turanovac TuranovacTuranovac 10101-1 1
9. Omladinac KorijaOmladinac 10101-1 1
10. Crnac CrnacCrnac 10011-2 0
11. DOŠK DolciDOŠK 10013-5 0
12. Bratstvo Gornje BazjeBratstvo 10011-3 0
13. Mladost (Čač) ČačinciMladost (Čač) 10011-3 0
14. Napredak RušaniNapredak 10012-5 0

Sljedeće kolo

Lukač 05 - Dinamo (KD), Lukač, 4.9.2010. u 17,00
Voćin - Turanovac, Voćin, 5.9.2010. u 17,00
Napredak - Omladinac, Rušani, 5.9.2010. u 17,00
Crnac - Rezovac, Crnac, 5.9.2010. u 17,00
Mladost (Čač) - Munja, Čačinci, 5.9.2010. u 17,00
Bilogora 1947 - Gradina, Špišić Bukovica, 5.9.2010. u 17,00
Bratstvo - DOŠK, Gornje Bazje, 5.9.2010. u 17,00




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.