Bilten - I. ŽNL

Rezultati utakmica 1. kola

Gradina - Rezovac         1 : 1 ( 1 : 1 )
Suci: Kristić N.- Penava E.- Brkić M., delegat: Grabovac
Gledatelja 0. Strijelci :Domaći : Juhas (45). Gosti : Godeč (30).

Sloga (Z) - Borova         4 : 1 ( 3 : 1 )
Suci: Vicić A.- Selenić H.-Stojnović Z., delegat: Babić
Gledatelja 50. Strijelci :Domaći : Prlić (3,42,73 sa 11m), Nemeth (25). Gosti : Šamec (35).

Podravac (S) - Mladost (Čač)         0 : 1 ( 0 : 0 )
Suci: Presečan M.-Majstorović Ivona- Moslavac F. , delegat: Stošić
Gledatelja 80. Strijelci :Domaći :/. Gosti : Ramić (74).

Crnac - Dinamo (Č)         0 : 3 ( 0 : 0 )
Suci: Ličinić Siniša- Vidović Volenik B.- Brdarić M., delegat: Blažević I.
Gledatelja 80. Postignuti rezultat 2:1 za NK Crnac se poništava, a utakmica se registrira 3:0 (pf) u korist NK Dinamo sukladno članku 75. PNN HNS-a( zbog nastupa dva igrača NK Crnca : Abel Radić i Emilio Perošević koji su imali automatsku zabranu nastupa).NK Crnac,igrače Abel Radića i Emilia Peroševića prijavljujem Disciplinskom sucu. Odluka o registraciji utakmice dostavljena je: 1. NK Crnac;NK Dinamo,Disciplinskom sucu i u pismohranu ŽNS VPŽ. Sve ostale utakmice 1. kola registriraju se postignutim rezultatima(čl- 33 Propozicije natjecanja).

Podgorje - Mladost (Mi)         1 : 6 ( 1 : 4 )
Suci: Kapitan E.- Kečkiš N.- Duvnjak D., delegat: Stipanić
Gledatelja 90. Strijelci : Domaći : Škrablin (43). Gosti : Podmanicki (9,38),Keler (28,30,62),Pohiba (76).

Mikleuš - Slavonija         2 : 1 ( 1 : 1 )
Suci: Lončar M.-Ličinić Saša- Rakitničan D., delegat: Vrbaslija
Gledatelja 0. Strijelci :Domaći : Škulj (37),Jančić (55). Gosti : Kizivat (27).

Bratstvo - Voćin         1 : 1 ( 0 : 1 )
Suci: Nađ M.- Grujić B.- Strusa A., delegat: Penava
Gledatelja 0. Strijelci : Domaći : Kovač (52). Gosti : Čović Ivan (3).

Ljestvica nakon 1. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Mladost (Mi) MiljevciMladost (Mi) 11006-1 3
2. Sloga (Z) ZdenciSloga (Z) 11004-1 3
3. Dinamo (Č) ČetekovacDinamo (Č) 11003-0 3
4. Mikleuš MikleušMikleuš 11002-1 3
5. Mladost (Čač) ČačinciMladost (Čač) 11001-0 3
6. Voćin VoćinVoćin 10101-1 1
7. Gradina GradinaGradina 10101-1 1
8. Rezovac RezovacRezovac 10101-1 1
9. Bratstvo Gornje BazjeBratstvo 10101-1 1
10. Slavonija SladojevciSlavonija 10011-2 0
11. Podravac (S) SopjePodravac (S) 10010-1 0
12. Borova BorovaBorova 10011-4 0
13. Crnac CrnacCrnac 10010-3 0
14. Podgorje PodgorjePodgorje 10011-6 0

Sljedeće kolo

Rezovac - Voćin, Rezovac, 28.8.2021. u 17:30
Slavonija - Bratstvo, Sladojevci, 29.8.2021. u 17:30
Mladost (Mi) - Mikleuš, Miljevci, 29.8.2021. u 17:30
Dinamo (Č) - Podgorje, Četekovac, 29.8.2021. u 17:30
Mladost (Čač) - Crnac, Čačinci, 29.8.2021. u 17:30
Borova - Podravac (S), Borova, 29.8.2021. u 17:30
Gradina - Sloga (Z), Gradina, 29.8.2021. u 17:30




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.