Bilten - I. ŽNL

Rezultati utakmica 1. kola

Omladinac - Graničar Bušetina         4 : 3 ( 1 : 3 )
Suci: Vargović- Ferić- Brkić, delegat: Stojanović
Gledatelja 400. Strijelci : Domaći : Grubić (45,53,73) Škvarić (82). Gosti : Meseš (16),J. Brlas (28),Čoklo (30).

Borova - Mladost 1930 (Čađ)         3 : 2 ( 2 : 0 )
Suci: Vidalina- Matić M .-Moslavac K. , delegat: Moslavac
Gledatelja 120. Strijelci :Domaći :M. Gegić (32),Obžetić (40,70). Gosti : Šimunić (54),Šomođi(74).

Rezovac - Mikleuš         1 : 0 ( 0 : 0 )
Suci: Božić- Vidović-Volenik B.-Majstorović Ivona, delegat: Špiranec
Gledatelja 70. Strijelci : Domaći :Dežmarić (90+3). Gosti :/.

Voćin - Mladost (Čač)         1 : 4 ( 0 : 1 )
Suci: Culej- Valent- Hrženjak, delegat: Jambrešić
Gledatelja 70. Strijelci : Domaći :H. Čović (72). Gosti : Mario Jukić(20),Ramić (66 sa 11m,88),Žagar (69).

Dinamo (Č) - Sloga (Z)         0 : 0 ( 0 : 0 )
Suci: Lončar M.-Ličinić Saša- Szebenji , delegat: Stipanić
Gledatelja 150. Strijelci :Domaći :/. Gosti :/.

Podravac (S) - Mladost (Mi)         0 : 3 ( : )
Suci: Nađ M. -Brdarić M.- Sertić J., delegat: Vrbaslija
Utakmica nije odigrana zbog SUSPENZIJE domaće momčadi(neizmirena dugovanja po zapisniku Disciplinskog suca). Utakmica se registrira 0-3 (pf) sukladno PNN HNS-a članak 60. (Zabrana nastupanja zbog suspenzije i posljedice). NK Podravac se prijavljuje Disciplinskom sucu.

Bratstvo - Slavonija         2 : 1 ( 2 : 1 )
Suci: Trupina-Gašparić-Godeč K., delegat: I.Blažević
Gledatelja 70. Strijelci : Domaći :Mrazović (17),Palčić (45). Gosti : I. Dunković (39 sa 11m).

Ljestvica nakon 1. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Mladost (Čač) ČačinciMladost (Čač) 11004-1 3
2. Mladost (Mi) MiljevciMladost (Mi) 11003-0 3
3. Omladinac KorijaOmladinac 11004-3 3
4. Borova BorovaBorova 11003-2 3
5. Bratstvo Gornje BazjeBratstvo 11002-1 3
6. Rezovac RezovacRezovac 11001-0 3
7. Dinamo (Č) ČetekovacDinamo (Č) 10100-0 1
8. Sloga (Z) ZdenciSloga (Z) 10100-0 1
9. Graničar Bušetina BušetinaGraničar Bušetina 10013-4 0
10. Mladost 1930 (Čađ) ČađavicaMladost 1930 (Čađ) 10012-3 0
11. Slavonija SladojevciSlavonija 10011-2 0
12. Mikleuš MikleušMikleuš 10010-1 0
13. Voćin VoćinVoćin 10011-4 0
14. Podravac (S) SopjePodravac (S) 10010-3 0

Sljedeće kolo

Graničar Bušetina - Slavonija, Bušetina, 1.9.2019. u 17:00
Mladost (Mi) - Bratstvo, Miljevci, 1.9.2019. u 17:00
Sloga (Z) - Podravac (S), Sopje , 1.9.2019. u 17:00
Mladost (Čač) - Dinamo (Č), Čačinci, 1.9.2019. u 17:00
Mikleuš - Voćin, Mikleuš, 1.9.2019. u 17:00
Mladost 1930 (Čađ) - Rezovac, Čađavica, 1.9.2019. u 17:00
Omladinac - Borova, Korija, 1.9.2019. u 17:00




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.