Bilten - I. ŽNL

Rezultati utakmica 1. kola

Lukač 05 - Mladost 1930 (Čađ)         2 : 0 ( 2 : 0 )
Suci: Vecko,Šantić,Majstorović L., delegat: Vrbaslija
Gledatelja oko 120. Strijelci:domaći:Siniša Subota(18)i Stjepan Rajnović (39),gosti:/.

Bratstvo - Graničar (Ok)         4 : 1 ( 2 : 0 )
Suci: Matić,Gašparić,Ferić, delegat: Strusa
Gledatelja oko 50. Strijelci:domaći:Nikola Kristić(31 i 83),Mario Pšihistal(41)i Leo Hokman(87),gosti:Karlo Petrinić (59).

Slavonija - Dinamo (Č)         4 : 2 ( 2 : 2 )
Suci: Vicić,Babić,Hudi, delegat: Stipanić
Gledatelja oko 100. Strijelci:domaći:Matija Vencl(8,24 i 50)i Luka Hodak (83),gosti:Darko Kokoška(28 i 29).

Podravac (S) - Zrinski (NB)         4 : 0 ( 3 : 0 )
Suci: Selenić,Grujić,Penava E., delegat: Jurkin
Gledatelja oko 70. Strijelci:domaći:Renato Karačić(40 i 48),Mateo Jerešić(23)i Karlo Bičkei(35),gosti:/.

Rezovac - Suhopolje         0 : 2 ( 0 : 1 )
Suci: Fabijanac,Valent,Vidović B., delegat: Lončar M:
Gledatelja oko 200. Strijelci:domaći:/,gosti:Lovro Štefanec(34)i Dominik Šantavec(64).

Gradina - Voćin         2 : 0 ( 1 : 0 )
Suci: Culej,Majstorović D.,Orač, delegat: Vargović
Gledatelja oko 100. Strijelci:domaći:Zvonimir Juhas(22 i 77),gosti:/.

Mikleuš - Mladost (Čač)         2 : 1 ( 1 : 0 )
Suci: Ličinić Siniša,Ličinić Saša,Stojnović, delegat: Babić
Gledatelja oko 150. Strijelci:domaći:Miroslav Rukavina(18)i Ivan Ivčić(68),gosti:Domagoj Ninčević(40 sa 11m). LISTA STRIJELACA:3 gola : Matija Vencl(Slavonija), 2 gola : Nikola Kristić(Bratstvo),Darko Kokoška (Dinamo),Renato Karačić(Podravac),Zvonimir Juhas (Gradina).

Ljestvica nakon 1. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Podravac (S) SopjePodravac (S) 11004-0 3
2. Bratstvo Gornje BazjeBratstvo 11004-1 3
3. Slavonija SladojevciSlavonija 11004-2 3
4. Gradina GradinaGradina 11002-0 3
5. Lukač 05 LukačLukač 05 11002-0 3
6. Suhopolje SuhopoljeSuhopolje 11002-0 3
7. Mikleuš MikleušMikleuš 11002-1 3
8. Mladost (Čač) ČačinciMladost (Čač) 10011-2 0
9. Dinamo (Č) ČetekovacDinamo (Č) 10012-4 0
10. Rezovac RezovacRezovac 10010-2 0
11. Mladost 1930 (Čađ) ČađavicaMladost 1930 (Čađ) 10010-2 0
12. Voćin VoćinVoćin 10010-2 0
13. Graničar (Ok) OkrugljačaGraničar (Ok) 10011-4 0
14. Zrinski (NB) Nova BukovicaZrinski (NB) 10010-4 0

Sljedeće kolo

Graničar (Ok) - Mladost 1930 (Čađ), Okrugljača, 26.8.2017. u 17,3o
Suhopolje - Gradina, Suhopolje, 26.8.2017. u 17,3o
Mladost (Čač) - Lukač 05, Čačinci, 27.8.2017. u 17,3o
Voćin - Mikleuš, Voćin, 27.8.2017. u 17,3o
Zrinski (NB) - Rezovac, Nova Bukovica, 27.8.2017. u 17,3o
Dinamo (Č) - Podravac (S), Četekovac, 27.8.2017. u 17,3o
Bratstvo - Slavonija, Gornje Bazje, 27.8.2017. u 17,3o




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.