Bilten - I. ŽNL

Rezultati utakmica 1. kola

Crnac - Lukač 05         1 : 5 ( 1 : 1 )
Suci: D. Krmpotić, P. Ramić i Valent, delegat: Branko Zeman
Strijelci : domaći : Robert Sudarić(43) gosti : Andreas Černeli 5(35,48,70,82 i 87).

Gradina - Rezovac         2 : 1 ( 2 : 0 )
Suci: Stošić, Vidović i Barčan, delegat: Damir Vargović
Strijelci : domaći : Radomir Jurišić 2(1 i 35), gosti : Dalibor Ladović(73 sa 11m)

Turanovac - Voćin         1 : 1 ( 1 : 1 )
Suci: Strusa, Fabijanac i Orač, delegat: Zlatko Budiša
Strijelci : domaći : Ivan Mareković(9 sa 11m), gosti : Ivan Vuković(38).

Omladinac - Bilogora 1947         1 : 1 ( 1 : 1 )
Suci: Trupina, M.Vecko i Špoljarić, delegat: Krste Kereta
Strijelci : domaći : Mario Jerbić(5), gosti : Siniša Vlaisavljević(42).

Sloga (Z) - Bratstvo         6 : 2 ( 3 : 0 )
Suci: Vecko, Saša Ličinić i Grđan, delegat: Miroslav Zagorac
Strijelci : domači : Dario Volenik 2(20 i 47),David Burcar(21),Alen Dedaj(23),Robrt Novotni (66) i Dario Bačić(82), gosti : Danijel Brođanac 2(58 sa 11m i 65).

Sokol - Mikleuš         1 : 3 ( 1 : 2 )
Suci: Penava, Minauf i Vinovrški, delegat: Ivan Ferenčević
Strijelci : domači : Vanja Dežmarić(45), gosti : Alen Mazalica(13),Zlatko Šantić(44) i Krešimir Crvenka(62).

Dinamo (KD) - Munja         0 : 1 ( 0 : 0 )
Suci: Lončar, Šantić i Marinović, delegat: Željko Moslavac
Strijelci : domači : nitko, gosti : Boris Sobodić(51).

Ljestvica nakon 1. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Sloga (Z) ZdenciSloga (Z) 11006-2 3
2. Lukač 05 LukačLukač 05 11005-1 3
3. Mikleuš MikleušMikleuš 11003-1 3
4. Gradina GradinaGradina 11002-1 3
5. Munja Veliki RastovacMunja 11001-0 3
6. Bilogora 1947 Špišić BukovicaBilogora 1947 10101-1 1
7. Voćin VoćinVoćin 10101-1 1
8. Turanovac TuranovacTuranovac 10101-1 1
9. Omladinac KorijaOmladinac 10101-1 1
10. Rezovac RezovacRezovac 10011-2 0
11. Dinamo (KD) Kapela DvorDinamo (KD) 10010-1 0
12. Sokol MilanovacSokol 10011-3 0
13. Bratstvo Gornje BazjeBratstvo 10012-6 0
14. Crnac CrnacCrnac 10011-5 0

Sljedeće kolo

Lukač 05 - Munja, Lukač, 6.9.2008. u 17,00
Mikleuš - Dinamo (KD), Mikleuš, 6.9.2008. u 17,00
Bratstvo - Sokol, Gornje Bazje, 7.9.2008. u 17,00
Bilogora 1947 - Sloga (Z), Špišić Bukovica, 7.9.2008. u 17,00
Voćin - Omladinac, Voćin, 7.9.2008. u 17,00
Rezovac - Turanovac, Rezovac, 7.9.2008. u 17,00
Crnac - Gradina, Crnac, 7.9.2008. u 17,00




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.