Zapisnik registracije igrača

Registracije igrača   |   01.08.2022.

ŽUPANIJSKI NOGOMETNI SAVEZ VIROVITIČKO-PODRAVSKE ŽUPANIJE

SJEDNICA 01.08.2022 Članak
"NK SUHOPOLJE", SUHOPOLJE  
Filip Buđak (NK Podgorje, Podgorje) 22-34/2
Fran Prister (ŽNK Virovitica, Virovitica) 22-34/2
Marko Litrić (NK Bjelovar, Bjelovar) 34/2
Ante Đorđević (NK Mladost Čačinci, Čačinci) 34/2
Luka Kos (NK Plavi, Jugovo Polje) 22-34/2
"NK GRADINA", GRADINA  
Tomislav Škvarić (HNK Lukač-05, Lukač) 22-34/2
Mario Jozić (NK Sveti Đurađ, Sveti Đurađ) 22-34/2
Antonio Jugović (NK Podravac (So), Sopje) 22-34/2
Renato Bosanac (NK Sloga Dugo Selo, Dugo Selo) 22-34/2
Antonio Vojvodić (NK Sokol (M), Milanovac) 22-34/2
Ivan Koščak (NK Brana, Bačevac) 22-34/2
Matej Podnar (NK Brana, Bačevac) 22-34/2
Dario Sitar (NK Brana, Bačevac) 22-34/2
Damir Litrić (NK Orešac, Orešac) 22-34/2
Marin Viljevac (NK Stara Brezovica, Brezovica) 22-34/2
Slavko Jagarinac (NK Sveti Đurađ, Sveti Đurađ) 22-34/2
"NK REZOVAC", REZOVAC  
Josip Dujman (NK Mladost Kloštar, Kloštar Podravski) 34/2
Ivan Čavar (NK Rezovac, Rezovac) 34/2
Antonio Ilijašević (NK Rezovac, Rezovac) 22-34/2
Marin Đurđević (NK Suhopolje, Suhopolje) 22-34/2
Franjo Marčić (NK Rezovac, Rezovac) 34/1
Leo Lukić (ŽNK Virovitica, Virovitica) 34/1
"HNK LUKAČ-05", LUKAČ  
Ivan Egri (NK Suhopolje, Suhopolje) 22-34/2

 

NOGOMETNO SREDIŠTE SLATINA

SJEDNICA 29.07.2022 Članak
"NK VAŠKA", VAŠKA  
Nikola Dvojak (NK Suhopolje, Suhopolje) 34/1
Mario Borovčak (Graničar, Žlebina) 34/1
Ivan Brdarić (NK Mladost Bakić, Bakić) 34/2
Hrvoje Ivanac (NK Omladinac Korija, Korija) 22-34/2



BRISANJA IGRAČA

SJEDNICA 29.07.2022
"NK SLATINA", SLATINA
Patrik Kvrgnjaš jer odlazi na područje drugog saveza.
"NK DINAMO ČETEKOVAC", ČETEKOVAC
Matej Đurić jer odlazi na područje drugog saveza.

NOGOMETNO SREDIŠTE ORAHOVICA

SJEDNICA 30.07.2022 Članak
"NK DOŠK DOLCI", DOLCI  
Roko Klanac (ŠN Orahovica, Orahovica) 22-34/2
Dean Barukčić (NK Sloga Zdenci, Zdenci) 22-34/2
Ivan Zeman (ŠN Orahovica, Orahovica) 22-34/2
Mihael Nikolić (NK Crnac, Crnac) 22-34/2
Tin Matišić (ŠN Orahovica, Orahovica) 22-34/2
Alen Marinić (NK Sloga Zdenci, Zdenci) 22-34/2
Domagoj Kiš (NK Munja, Veliki Rastovac) 22-34/2
Matia Kovač (NK Papuk (O), Orahovica) 22-34/2
Stefan Ličinić (NK Papuk (O), Orahovica) 34/1
Antonio Krnjić (NK Mladost Čačinci, Čačinci) 34/1
Karlo Šalek (NK DOŠK Dolci, Dolci) 34/1
David Kordoš (NK Papuk (O), Orahovica) 34/1
Matija Volenik (NK DOŠK Dolci, Dolci) 34/1
Matko Šalek (NK DOŠK Dolci, Dolci) 34/1
Patrik Gubeljak (NK DOŠK Dolci, Dolci) 31/4
Patrik Župan 35/1
Šimun Zeman (NK NAŠK, Našice) 22-34/2
Matija Banić (NK Đurđenovac, Đurđenovac) 34/2
Mirko Jukić (NK Ćeralije, Ćeralije) 22-34/2

 

SJEDNICA 01.08.2022 Članak
"NK PAPUK (O)", ORAHOVICA  
Benjamin Dijanešić (NK NAŠK, Našice) 34/2



BRISANJA IGRAČA

SJEDNICA 29.07.2022
"NK CRNAC", CRNAC
Antun Stošić jer odlazi na područje drugog saveza.

 

SJEDNICA 30.07.2022
"ŠN ORAHOVICA", ORAHOVICA
Zvonimir Miloloža jer odlazi na područje drugog saveza.
"NK MLADOST ČAČINCI", ČAČINCI
Domagoj Žiha jer odlazi na područje drugog saveza.


Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.