Registracije igrača

Registracije igrača   |   31.08.2022.

ŽUPANIJSKI NOGOMETNI SAVEZ VIROVITIČKO-PODRAVSKE ŽUPANIJE

 

SJEDNICA 30.08.2022 Članak
"ŽNK VIROVITICA", VIROVITICA  
Gabriel Jurišić (NK Koprivnica, Koprivnica) 34/2
Manuel Duk (NK Garić (G), Garešnica) 34/2
Ivan Šabić (NK Voćin, Voćin) 34/2
Luka Vlašić 35/1
Jakov Petrić 35/1
David Brtan 35/1
Matej Vokurka 35/1
Toni Jakočić 35/1
Fran Obrovac 35/1
Damian Hodak 35/1
Karlo Prister 35/1
Karlo Posavac 35/1
Mihovil Paić 35/1
Marin Buđak 35/1
Lovro Vuković 35/1
Vito Knežević 35/1
Leon Štulec 35/1
Lucas Lukačević 35/1
"NK REZOVAC", REZOVAC  
Jan Petrović (NK Rezovac, Rezovac) 34/1
"NK BRANA", BAČEVAC  
Marko Miota (NK Brana, Bačevac) 34/1
Robert Rengel (NK Brana, Bačevac) 34/1
Miloš Đorđević (NK Gradina, Gradina) 34/1
"NK BUŠETINA 1947", BUŠETINA  
Marko Zelenbrz (NK Bušetina 1947, Bušetina) 34/1

 

SJEDNICA 31.08.2022 Članak
"NK NAPREDAK (RU)", RUŠANI  
Kristijan Dubić (NK Orešac, Orešac) 34/2
"ŽNK VIROVITICA", VIROVITICA  
Zoran Vajagić (NK Bratstvo (GB), Gornje Bazje) 34/2
"NK BOROVA", BOROVA  
Mateo Rokinger (NK Mladost Vukosavljevica, Vukosavljevica) 34/1
Gabrijel Marić 35/1



BRISANJA IGRAČA



NOGOMETNO SREDIŠTE ORAHOVICA

SJEDNICA 29.08.2022 Članak
"NK PAPUK OSJEČKO 1664 (O)", ORAHOVICA  
Filip Šalek (ŠN Orahovica, Orahovica) 34/2
Damjan Kovačević (ŠN Orahovica, Orahovica) 34/2
Emanuel Jurlina (ŠN Orahovica, Orahovica) 34/2

 

SJEDNICA 30.08.2022 Članak
"NK CRNAC", CRNAC  
Matko Radan (NK Sloga Zdenci, Zdenci) 34/1
David Huber (NK Sloga Zdenci, Zdenci) 34/1
Mateo Šteger 35/1
Luka Špoljarić 35/1
Dominik Biro 35/1
Antonio Mihaljević (NK Papuk Osječko 1664 (O), Orahovica) 34/1
Luka Halgaš 35/1
Šimun Petar Zlosa 35/1
Sven Hosu 35/1
Ivano Rončević 35/1
Ivan Lebo (NK Sloga Zdenci, Zdenci) 34/1
Matija Takač (NK Papuk Osječko 1664 (O), Orahovica) 35/1

 

SJEDNICA 31.08.2022 Članak
"NK MUNJA", VELIKI RASTOVAC  
Kristijan Bračun (NK Zrinski (NB), Nova Bukovica) 34/2
"NK PAPUK OSJEČKO 1664 (O)", ORAHOVICA  
Sandi Držaić (ŠN Orahovica, Orahovica) 34/2
Toni Mikić (ŠN Orahovica, Orahovica) 34/2
Tadeo Pranjić (ŠN Orahovica, Orahovica) 34/2
Marko Prša (ŠN Orahovica, Orahovica) 34/2
Jura Vulić (ŠN Orahovica, Orahovica) 34/2
Ivana Zeman (ŠN Orahovica, Orahovica) 34/2
"NK CRNAC", CRNAC  
Lana Maha 35/1
Elena Pejčević 35/1
Karlo Pavlović 35/1
Tin Kiris 35/1
Šimun Čiš (NK Papuk Osječko 1664 (O), Orahovica) 34/1
"NK SLOGA ZDENCI", ZDENCI  
Ivan Blaško (NK Crnac, Crnac) 34/2
Hrvoje Bošnjak (NK Crnac, Crnac) 34/2
David Holeš (NK Crnac, Crnac) 34/2



BRISANJA IGRAČA



NOGOMETNO SREDIŠTE PITOMAČA

SJEDNICA 29.08.2022 Članak
"NK OTROVANEC", OTROVANEC  
Ivan Čavarević (NK Mladost Vukosavljevica, Vukosavljevica) 34/1

 

SJEDNICA 30.08.2022 Članak
"NK ARŠANJ", SEDLARICA  
Lucijano Balija (NK Kladare, Kladare) 34/2



BRISANJA IGRAČA

SJEDNICA 31.08.2022
"NK CROATIA GRABROVNICA", GRABROVNICA
Darko Rengel jer odlazi na područje drugog saveza.




NOGOMETNO SREDIŠTE SLATINA

SJEDNICA 29.08.2022 Članak
"NK VAŠKA", VAŠKA  
Marijan Kaščel (NK Orešac, Orešac) 34/2
"NK KRČEVINA", ČAĐAVAČKI LUG  
Sandi Sigečan (NK Vaška, Vaška) 34/2
"NK SLATINA", SLATINA  
Goran Hetrih (NK Grabić, Grabić) 34/2
Marko Juzva 37/1
"NK VOĆIN", VOĆIN  
Marina Tunić 35/1
"NK SLAVONIJA SLADOJEVCI", SLADOJEVCI  
Vlatko Tutić (ŽNK Virovitica, Virovitica) 34/2
Marko Kramarić (NK Papuk Osječko 1664 (O), Orahovica) 34/2
Luka Ivković (NK Papuk Osječko 1664 (O), Orahovica) 34/2
Luka Ferenčak (NK Papuk Osječko 1664 (O), Orahovica) 34/2

 

SJEDNICA 30.08.2022 Članak
"NK KRČEVINA", ČAĐAVAČKI LUG  
Marko Vrlika (NK Krčevina, Čađavački Lug) 34/1
Marjan Ostrogonac (NK Kozice, Kozice) 35/9
"NK DINAMO ČETEKOVAC", ČETEKOVAC  
Teo Tonc 35/1
Jan Blažević 35/1
Hanna Vencl 35/1
Nika Dorinka 35/1
Teo Rukavina (NK Mladost Čačinci, Čačinci) 34/1
Edi Tonc 35/1
Mia Pelikan 35/1
Fran Hranić 35/1
Teo Alfeldi 35/1
Luka Malešević 35/1
Noa Magdalek 35/1
Borna Rodić 35/1
Tena Novaković 35/1
Marcel Gumbarević (NK Papuk Osječko 1664 (O), Orahovica) 34/2
"NK ZRINSKI (NB)", NOVA BUKOVICA  
Gabrijel Obšivać (NK Dinamo Četekovac, Četekovac) 34/2
Domagoj Varga (NK Meljani, Donji Meljani) 34/2
Kristijan Vukalović (NK Dinamo Četekovac, Četekovac) 34/2

 

SJEDNICA 31.08.2022 Članak
"NK STANDARD", NOVA ŠAROVKA  
Miroslav Tomić (NK Ćeralije, Ćeralije) 34/2
"NK ZRINSKI (NB)", NOVA BUKOVICA  
Antonio Kokoška (NK Dinamo Četekovac, Četekovac) 34/2



BRISANJA IGRAČA

SJEDNICA 29.08.2022
"NK STANDARD", NOVA ŠAROVKA
Domagoj Tušek jer odlazi u inozemstvo.


Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.