Registracije igrača

Registracije igrača   |   11.08.2022.



ŽUPANIJSKI NOGOMETNI SAVEZ VIROVITIČKO-PODRAVSKE ŽUPANIJE

SJEDNICA 09.08.2022 Članak
"NK OMLADINAC KORIJA", KORIJA  
Vinko Barusić (NK Omladinac Korija, Korija) 34/1

 

SJEDNICA 10.08.2022 Članak
"NK SUHOPOLJE", SUHOPOLJE  
Pavle Ćurić 35/1
Luka Rajković 35/1
Karlo Šmer 35/1
Jan Jančec 35/1
Saša Kecman Rađenović 35/1
Lucas Jurišić 35/1
Sven Maurović 35/1
Duje Dumić 35/1
"NK GRADINA", GRADINA  
Goran Peić (NK Rezovac, Rezovac) 34/2
"NK DINAMO KAPELA DVOR", KAPELA DVOR  
Slavko Jagarinac (NK Gradina, Gradina) 34/2
"ŽNK VIROVITICA", VIROVITICA  
Mihael Metzger (NK Suhopolje, Suhopolje) 22-34/2
"NK BRANA", BAČEVAC  
Alen Matić (NK Gradina, Gradina) 22-34/2
Zoran Filipović (NK Sveti Đurađ, Sveti Đurađ) 22-34/2
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   

 

SJEDNICA 11.08.2022 Članak
"NK BRATSTVO (GB)", GORNJE BAZJE  
Leo Jelovečki (NK Borova, Borova) 34/2



BRISANJA IGRAČA



NOGOMETNO SREDIŠTE ORAHOVICA

SJEDNICA 10.08.2022 Članak
"NK CRNAC", CRNAC  
Mario Embrešić (NK Sloga Zdenci, Zdenci) 34/1
Renato Horvat (NK Munja, Veliki Rastovac) 34/2
Matej Grgurić (NK Munja, Veliki Rastovac) 22-34/2
"NK MLADOST ČAČINCI", ČAČINCI  
Ivan Jukić (NK Crnac, Crnac) 22-34/2
Ivan Jelenčić (NK Papuk (O), Orahovica) 22-34/2
Luka Čorda (NK Crnac, Crnac) 22-34/2
Marin Čavić (NK Papuk (O), Orahovica) 22-34/2
Karlo Maričić (NK FEŠK, Feričanci) 22-34/2
Slaven Jarnec (NK Koprivnica, Koprivnica) 22-34/2
Kimi Poljak (NK FEŠK, Feričanci) 22-34/2

 

SJEDNICA 11.08.2022 Članak
"NK SLOGA ZDENCI", ZDENCI  
Renato Pecolaj (NK Slatina, Slatina) 34/2
"NK MLADOST ČAČINCI", ČAČINCI  
Leon Lipovac (NK Dinamo Četekovac, Četekovac) 22-34/2
Marin Vukomanović (NK Slatina, Slatina) 22-34/2
Florijan Rupčić (NK Slatina, Slatina) 22-34/2
Eljfat Mehmedi (NK Mikleuš, Mikleuš) 22-34/2



BRISANJA IGRAČA



NOGOMETNO SREDIŠTE SLATINA

SJEDNICA 10.08.2022 Članak
"NK KRČEVINA", ČAĐAVAČKI LUG  
Josip Sraka 35/1
Mario Šimić (NK Mladost 1930, Čađavica) 34/1
Danijel Stojadinović 35/1
"NK SLAVONAC NOVAKI", NOVAKI  
Jasmin Toth (NK Podravac (So), Sopje) 34/2
Bojan Ponjević 35/1

 

SJEDNICA 11.08.2022 Članak
"NK KRČEVINA", ČAĐAVAČKI LUG  
Sebastijan Herceg 35/1



BRISANJA IGRAČA

SJEDNICA 09.08.2022
"NK MLADOST MILJEVCI", MILJEVCI
Tomislav Lijić jer odlazi na područje drugog saveza.


Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.