Registracije igrača

Registracije igrača   |   27.07.2021.





ŽUPANIJSKI NOGOMETNI SAVEZ VIROVITIČKO-PODRAVSKE ŽUPANIJE

SJEDNICA 27.07.2021 Članak
NK "NK BILOGORA 1947", ŠPIŠIĆ BUKOVICA  
Marko Mikić (ŽNK Virovitica, Virovitica) 22-34/2
Karlo Hader (ŽNK Virovitica, Virovitica) 22-34/2
Danijel Stjepić (NK Graničar Bušetina, Bušetina) 22-34/2
NK "NK DRAVA", TEREZINO POLJE  
Ivan Bistrović (NK Bilogora 1947, Špišić Bukovica) 34/2
NK "NK DINAMO KAPELA DVOR", KAPELA DVOR  
Vlatko Gojević (NK Slaven Detkovac, Detkovac) 34/2
Mihael Martelo (NK Rezovac, Rezovac) 34/2
Jurica Beštek (NK Sloga Zdenci, Zdenci) 34/1
NK "NK OREŠAC", OREŠAC  
Filip Kojadin (NK Slaven Detkovac, Detkovac) 34/2
Ivan Jugović (NK Borova, Borova) 34/2
Matej Nemet (NK Suhopolje, Suhopolje) 22-34/2
NK "NK NO LIMIT", VIROVITICA  
Petar Turnaj (ŽNK Virovitica, Virovitica) 22-34/2
Petar Bogdan (NK Sokol (M), Milanovac) 22-34/2
Lorenzo Novaković (NK Sokol (M), Milanovac) 22-34/2
Lion Ivan Novaković (NK Sokol (M), Milanovac) 22-34/2
Davor Crnojević (NK Bratstvo (GB), Gornje Bazje) 22-34/2
NK "NK BRANA", BAČEVAC  
Kristijan Božić (NK Napredak (Ru), Rušani) 22-34/2
NK "NK MLADOST VUKOSAVLJEVICA", VUKOSAVLJEVICA  
Mario Đeri (NK Graničar Bušetina, Bušetina) 34/2
NK "NK GRANIČAR BUŠETINA", BUŠETINA  
Mihael Viljevac (NK Bratstvo (GB), Gornje Bazje) 34/2



BRISANJA IGRAČA

SJEDNICA 27.07.2021
NK "ŽNK VIROVITICA", VIROVITICA
Mario Marošević jer odlazi na područje drugog saveza.
Josip Ivačić jer odlazi na područje drugog saveza.
Krešimir Pipić jer odlazi na područje drugog saveza.
Domagoj Mrazović jer odlazi na područje drugog saveza.


BRISANJA IGRAČA



NOGOMETNO SREDIŠTE PITOMAČA

SJEDNICA 27.07.2021 Članak
NK "NK PITOMAČA", PITOMAČA  
Dino Milinović (NK Bratstvo (GB), Gornje Bazje) 34/2
Lovro Vedriš (NK Drava (PS), Podravske Sesvete) 34/2
Marko Matančić (NK Mladost Kloštar, Kloštar Podravski) 34/2
Sandi Kovač (NK Bilogora 91, Grubišno Polje) 34/2
Ivan Begović (NK Ferdinandovac, Ferdinandovac) 34/2
Karlo Kolar 35/1
Andrej Mihoković 35/1
Tonka Grgačić (NK Pitomača, Pitomača) 34/1
NK "NK TURNAŠICA", TURNAŠICA  
Leo Jakupec (NK Pitomača, Pitomača) 22-34/2
Matija Lovreković (NK Aršanj, Sedlarica) 22-34/2
Marino Dikšić (NK Otrovanec, Otrovanec) 22-34/2
Filip Škudar (NK Bratstvo (GB), Gornje Bazje) 22-34/2
NK "NK OTROVANEC", OTROVANEC  
Alen Đeri (Mladost, Stari Gradac) 34/1
Vendelin Špoljarić (NK Pitomača, Pitomača) 34/1
Mario Đeri (NK Drava (PS), Podravske Sesvete) 34/1
NK "NK PODRAVEC (D)", DINJEVAC  
Josip Đureš (NK Bilogora 1947, Špišić Bukovica) 22-34/2
NK "NK CROATIA GRABROVNICA", GRABROVNICA  
Emanuel Živko (NK Pitomača, Pitomača) 34/2


Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.