Registracije igrača

  Registracije igrača         09.10.2020.

ŽUPANIJSKI NOGOMETNI SAVEZ VIROVITIČKO-PODRAVSKE ŽUPANIJE

SJEDNICA 08.10.2020 Članak
NK "REZOVAC", REZOVAC  
Ivan Krznarić (Sokol, Milanovac) 35/8
NK "BRATSTVO", GORNJE BAZJE  
Kristijan Mrazović (Sokol, Milanovac) 35/8
NK "ŽNK VIROVITICA", VIROVITICA  
Nenad Novosel 35/8
Zvonimir Novosel 35/8
Marijan Novosel 35/8
Marko Puškarić (Pitomača, Pitomača) 34/2
Slaven Marković (Pitomača, Pitomača) 34/2
Nikola Suvajac (Pitomača, Pitomača) 34/2
NK "GRADINA", GRADINA  
Mihael Šoštar (Sokol, Milanovac) 35/8
NK "SUHOPOLJE", SUHOPOLJE  
Alen Hodak (Sokol, Milanovac) 35/8
Marko Sertić (Sokol, Milanovac) 35/8
NK "DINAMO", KAPELA DVOR  
Leo Kirin (Suhopolje, Suhopolje) 35/8

 

SJEDNICA 09.10.2020 Članak
NK "TURANOVAC", TURANOVAC  
Mario Bedeković (Dinamo, Kapela Dvor) 35/8
NK "SOKOL", MILANOVAC  
Dorian Rajnović (Bratstvo, Gornje Bazje) 35/8
NK "BRANA", BAČEVAC  
Igor Ivanac (Napredak, Rušani) 35/8
Tomislav Kovačević (Napredak, Rušani) 35/8
Alen Matić (Napredak, Rušani) 35/8
Igor Miota (Napredak, Rušani) 35/8
NK "ŽNK VIROVITICA", VIROVITICA  
Dominik Živković 35/1
Luka Lokinger (Borova, Borova) 34/2
NK "SUHOPOLJE", SUHOPOLJE  
Matej Cvitić (ŽNK Virovitica, Virovitica) 34/1
David Hološi (Slavonija, Sladojevci) 35/8
NK "DRAVA", TEREZINO POLJE  
Alen Medved (Podgorje, Podgorje) 35/8



BRISANJA IGRAČA



NOGOMETNO SREDIŠTE ORAHOVICA

SJEDNICA 08.10.2020 Članak
NK "MLADOST (ČAČ)", ČAČINCI  
Manuel Grgurić (Mladost (Čač), Čačinci) 34/1
Noah Cuca 35/1
Karlo Zubak 35/1
NK "MUNJA", VELIKI RASTOVAC  
Ivan Kovač (Munja, Veliki Rastovac) 34/1

 

SJEDNICA 09.10.2020 Članak
NK "SLOGA", ZDENCI  
Dražen Duspara (Pitomača, Pitomača) 35/8
NK "MUNJA", VELIKI RASTOVAC  
Luka Vida (Pitomača, Pitomača) 35/8



BRISANJA IGRAČA



NOGOMETNO SREDIŠTE PITOMAČA

SJEDNICA 08.10.2020 Članak
NK "ARŠANJ", SEDLARICA  
Marko Filipović (RUGVICA SAVA 1976, RUGVICA) 34/1
NK "TURNAŠICA", TURNAŠICA  
Ivan Kovač (Pitomača, Pitomača) 35/8
NK "KLADARE", KLADARE  
Ivan Demšić (Pitomača, Pitomača) 35/8
NK "PITOMAČA", PITOMAČA  
Goran Bošnjak (NK Ferdinandovac, Ferdinandovac) 35/8
Ivan Peršić (NK Ferdinandovac, Ferdinandovac) 35/8

 

SJEDNICA 09.10.2020 Članak
NK "CROATIA", GRABROVNICA  
Luka Sabljić (Pitomača, Pitomača) 35/8



BRISANJA IGRAČA

SJEDNICA 08.10.2020
NK "PITOMAČA", PITOMAČA
Ivan Kokša jer odlazi na područje drugog saveza.
Luka Šiprak jer odlazi na područje drugog saveza.




NOGOMETNO SREDIŠTE SLATINA

SJEDNICA 08.10.2020 Članak
NK "DINAMO", JOSIPOVO  
Mateo Varga (Podravac, Sopje) 35/8
NK "SLATINA", SLATINA  
Mikelo Ljekaj (ŽNK Virovitica, Virovitica) 35/8

 

SJEDNICA 09.10.2020 Članak
NK "VOĆIN", VOĆIN  
Darijo Jaković 35/1
Matej Gegić 35/1


Naše web stranice koriste kolačiće kako bi Vama omogućili najbolje korisničko iskustvo, za analizu prometa i korištenje društvenih mreža. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje.
Prihvaćam sve kolačiće