Registracije igrača

  Registracije igrača         04.09.2020.



ŽUPANIJSKI NOGOMETNI SAVEZ VIROVITIČKO-PODRAVSKE ŽUPANIJE

SJEDNICA 03.09.2020 Članak
NK "GRANIČAR BUŠETINA", BUŠETINA  
Janko Brlas (Bilogora 91, Grubišno Polje) 35/8
NK "SOKOL", MILANOVAC  
Ivan Biondić (Turanovac, Turanovac) 35/8
NK "BOROVA", BOROVA  
Bruno Dorić (Suhopolje, Suhopolje) 34/1
Tomislav Holec (Pitomača, Pitomača) 35/8

 

SJEDNICA 04.09.2020 Članak
NK "BILOGORA 1947", ŠPIŠIĆ BUKOVICA  
Matej Maturanec (Omladinac, Korija) 35/8
NK "NAPREDAK", RUŠANI  
Dario Sitar (Orešac, Orešac) 35/8
NK "SLAVEN", DETKOVAC  
Josip Zadecki (Napredak, Rušani) 35/8
Antun Gojević (Slaven, Detkovac) 34/1
Kristijan Kovačević (Napredak, Rušani) 35/8
David Mario Bognar (Gradina, Gradina) 34/1
Željko Lebinac (HNK Lukač-05, Lukač) 34/1
Josip Najcer (Slaven, Detkovac) 34/1
Zoran Štauduar (Napredak, Rušani) 35/8
Matej Najcer (Slaven, Detkovac) 34/1
Josip Đuračić (Graničar, Žlebina) 35/8
NK "OMLADINAC", KORIJA  
Antonio Jug (Bilogora 1947, Špišić Bukovica) 35/8
Marijo Jug (Bilogora 1947, Špišić Bukovica) 35/8
NK "GRADINA", GRADINA  
Josip Peić 35/1
Dorian Vlahović (Napredak, Rušani) 34/1
NK "BOROVA", BOROVA  
Danijel Skrbin 35/1
Dominik Radešić 35/1
NK "NO LIMIT", VIROVITICA  
Noa Špoljarić 34/1
Elena Cvitić 35/1
Kristijan Crnjak 35/1
Tin Trivanović 34/1
Gabriel Maravić (Virovitica, Virovitica) 34/1
Filip Crnjak 35/1
Stefan Jovanović (Borova, Borova) 35/8
Rafael Maravić (Virovitica, Virovitica) 34/1
NK "SVETI ĐURAĐ", SVETI ĐURAĐ  
Adrian Hodak (Suhopolje, Suhopolje) 35/8



BRISANJA IGRAČA



NOGOMETNO SREDIŠTE ORAHOVICA

SJEDNICA 03.09.2020 Članak
NK "PAPUK", ORAHOVICA  
Goran Nogić 34/1
Jure Klanac 35/1
Franka Pavelić 35/1
NK "MLADOST (ČAČ)", ČAČINCI  
Domagoj Žiha (NK Đurđenovac, Đurđenovac) 35/8



BRISANJA IGRAČA



NOGOMETNO SREDIŠTE PITOMAČA

SJEDNICA 03.09.2020 Članak
NK "PODRAVEC", DINJEVAC  
Mihael Mataković (Turopoljac, Kuče) 34/1
Petar Jelušić (Vatrogasac, Kobilić) 34/1
NK "KLADARE", KLADARE  
Dominik Maresić (Pitomača, Pitomača) 35/8

 

SJEDNICA 04.09.2020 Članak
NK "KLADARE", KLADARE  
Nikola Plavšić (Pitomača, Pitomača) 35/8



BRISANJA IGRAČA



NOGOMETNO SREDIŠTE SLATINA

SJEDNICA 03.09.2020 Članak
NK "MIKLEUŠ", MIKLEUŠ  
Dino Škrlin (Mladost, Bakić) 34/2
Alen Kadežabek (Mladost, Miljevci) 34/1
NK "SLAVONIJA", SLADOJEVCI  
Dorian Bogati (Slatina, Slatina) 35/8
NK "VOĆIN", VOĆIN  
Antun Tašić (Voćin, Voćin) 34/1
NK "MLADOST", MILJEVCI  
Ivan Grgurić (NK Sloga, Podgorač) 34/1
Matko Miklošević (Slatina, Slatina) 34/2
NK "SLATINA", SLATINA  
Tony Znika 35/1

 

SJEDNICA 04.09.2020 Članak
NK "ZRINSKI", N. BUKOVICA  
Domagoj Poje (Zrinski, N. Bukovica) 34/1


Naše web stranice koriste kolačiće kako bi Vama omogućili najbolje korisničko iskustvo, za analizu prometa i korištenje društvenih mreža. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje.
Prihvaćam sve kolačiće