Registracije igrača

  Registracije igrača         16.10.2019.



ŽUPANIJSKI NOGOMETNI SAVEZ VIROVITIČKO-PODRAVSKE ŽUPANIJE

SJEDNICA 14.10.2019 Članak
NK "TURANOVAC", TURANOVAC  
Danijel Miota (Brana, Bačevac) 37/8
NK "SOKOL", MILANOVAC  
Ante Martić 37/1
Darijo Šamec (Borova, Borova) 37/8
Ivan Grgos 37/1
Vlado Pavlović (Galižana, Galižana) 37/8
NK "BRATSTVO", GORNJE BAZJE  
Saša Ivošević (NAPREDAK, RUŠANI) 37/8
Marin Zagorac (NAPREDAK, RUŠANI) 37/8
Luka Borić (Virovitica, Virovitica) 37/8
David Bakić (Virovitica, Virovitica) 37/8
Kristijan Velić 37/1
NK "HNK LUKAČ-05", LUKAČ  
Jasmin Kršić (SLOGA, DUGO SELO) 37/8
Ivan Skober (SLOGA, DUGO SELO) 37/8
NK "VIROVITICA", VIROVITICA  
Ivan Pilinger (Rezovac, Rezovac) 37/8
Antonio Rajnović (NAPREDAK, RUŠANI) 37/8
NK "GRADINA", GRADINA  
Marko Lukačević (Suhopolje, Suhopolje) 37/8
NK "NO LIMIT", VIROVITICA  
Luka Grbac (Virovitica, Virovitica) 37/8



BRISANJA IGRAČA



NOGOMETNO SREDIŠTE ORAHOVICA

SJEDNICA 14.10.2019 Članak
NK "CRNAC", CRNAC  
Robert Nikolić (DOŠK, Dolci) 37/8
NK "MLADOST (ČAČ)", ČAČINCI  
Luka Makovšek (Sava, Zagreb) 36/1
Antonio Krnjić (Papuk, Orahovica) 36/1



BRISANJA IGRAČA



NOGOMETNO SREDIŠTE PITOMAČA

SJEDNICA 14.10.2019 Članak
NK "CROATIA", GRABROVNICA  
David Kvesić (Podravec, Dinjevac) 37/8
Tomislav Dokuš (Podravec, Dinjevac) 37/8
NK "KLADARE", KLADARE  
Mario Presečan (Podravec, Dinjevac) 37/8
Dominik Presečan (Podravec, Dinjevac) 37/8
Antonio Erhatić (Podravec, Dinjevac) 37/8
NK "PITOMAČA", PITOMAČA  
Ivan Presečan (Drava PS, Podravske Sesvete) 37/8
Daniel Hlavaček (CROATIA, Grabrovnica) 37/8
Filip Došlin 37/1



BRISANJA IGRAČA

SJEDNICA 14.10.2019
NK "PODRAVEC", DINJEVAC
Hrvoje Čoklo jer odlazi na područje drugog saveza.
NK "ARŠANJ", SEDLARICA
Dino Arapinac jer odlazi na područje drugog saveza.




NOGOMETNO SREDIŠTE SLATINA

SJEDNICA 14.10.2019 Članak
NK "ZRINSKI", N. BUKOVICA  
Marin Zdelar (Crnac, Crnac) 37/8
NK "SLAVONIJA", SLADOJEVCI  
Kristijan Petrak (Dinamo, Četekovac) 36/1
Marko Peretin (Meljani, DONJI MELJANI) 37/8
NK "MLADOST", BAKIĆ  
Antonijo Horvat (Slavonac, Novaki) 37/8
NK "DINAMO", JOSIPOVO  
Antonio Dorčak (Mikleuš, Mikleuš) 37/8
NK "MLADOST", MILJEVCI  
Stjepan Klješčik (Munja, Veliki Rastovac) 37/8
NK "SLATINA", SLATINA  
Sven Krstičević (Pazinka-Pazin, Pazin) 37/8
Nino Grgurić 36/1



B



Naše web stranice koriste kolačiće kako bi Vama omogućili najbolje korisničko iskustvo, za analizu prometa i korištenje društvenih mreža. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje.
Prihvaćam sve kolačiće