Registracije igrača

Registracije igrača   |   06.03.2019.



ŽUPANIJSKI NOGOMETNI SAVEZ VIROVITIČKO-PODRAVSKE ŽUPANIJE

SJEDNICA 04.03.2019 Članak
NK "TURANOVAC", TURANOVAC  
Toni Sidnjenko (Bratstvo, Gornje Bazje) 37/8
NK "BILOGORA 1947", ŠPIŠIĆ BUKOVICA  
Antun Ponikvar (HNK Lukač-05, Lukač) 37/8
Mateo Šagolj (Graničar, Žlebina) 37/8
Siniša Vlaisavljević (OMLADINAC, KORIJA) 37/8
Josip Čoklo (Bušetina 1947, BUŠETINA) 37/8
Ivan Pernar (Bušetina 1947, BUŠETINA) 37/8
NK "REZOVAC", REZOVAC  
Robert Bunjevac (DRAVA, Terezino Polje) 37/8
NK "SOKOL", MILANOVAC  
Antonijo Brodarić (Tehničar, CABUNA) 36/1
Matej Horvat (Graničar, Okrugljača) 37/8
NK "OMLADINAC", KORIJA  
Dario Godeč (Graničar, Okrugljača) 37/8
NK "VIROVITICA", VIROVITICA  
Dejan Tubić 37/1
Milan Bence Gal (Pecsi Sport Nonprofit Zrt., -) 36/10
Luka Borić 37/1
Niko Andrović 37/1
Ivan Lozar 36/1
Antun Rukavina (TURANOVAC, TURANOVAC) 37/8
Pokupić Roko 37/1
NK "MLADOST", VUKOSAVLJEVICA  
Marinko Abramović (MLADOST, VUKOSAVLJEVICA) 36/1
Dorian Sesvečan (Suhopolje, Suhopolje) 37/8
Ivan Rokinger (NK"Borova", Borova) 36/1
NK "BUŠETINA 1947", BUŠETINA  
Ivan Ribić (BILOGORA 1947, Špišić Bukovica) 37/8
Filip Antolić (BILOGORA 1947, Špišić Bukovica) 37/8
Mario Mikolčić (Podravec, Dinjevac) 37/8
Deni Kosi (BILOGORA 1947, Špišić Bukovica) 37/8
NK "GRANIČAR", OKRUGLJAČA  
Josip Đureš (Podravec, Dinjevac) 37/8
Marko Knežević (Stara Brezovica, BREZOVICA) 37/8
Ivan Bilović (BILOGORA 1947, Špišić Bukovica) 37/8
Toni Jurić (SVETI ĐURAĐ, SVETI ĐURAĐ) 36/1
Zlatko Pavlek (Slaven, Detkovac) 37/8
Kristijan Balogović (Aršanj, Sedlarica) 37/8
NK "GRADINA", GRADINA  
Goran Peić (Bratstvo, Gornje Bazje) 37/8
NK "DINAMO", KAPELA DVOR  
Matija Puh (Otrovanec, Otrovanec) 37/8
Zvonimir Novosel (SLOGA, DUGO SELO) 36/1
NK "TEHNIČAR", CABUNA  
Milan Žabčić (Vaška, Vaška) 37/8



BRISANJA IGRAČA

SJEDNICA 28.02.2019
NK "VIROVITICA", VIROVITICA
Mateo Meretaj jer odlazi u inozemstvo.
Matea Meretaj jer odlazi u inozemstvo.
Leonardo Matić jer odlazi na područje drugog saveza.
NK "PAPUK", ORAHOVICA
Dražen Zvečić jer odlazi na područje drugog saveza.
NK "BRANA", BAČEVAC
Josip Kolovica jer odlazi na područje drugog saveza.




NOGOMETNO SREDIŠTE ORAHOVICA

SJEDNICA 28.02.2019 Članak
NK "PAPUK", ORAHOVICA  
Tomislav Tir (Mladost (Čač), Čačinci) 36/1
NK "DOŠK", DOLCI  
Marin Velić (Papuk, Orahovica) 36/2
NK "MUNJA", VELIKI RASTOVAC  
Hrvoje Fridl (Zagorac 1952, Beljevina) 36/2
Damir Filipović (Polet, Bokšić) 36/2
Danijel Šipoš (Lug, Bokšić Lug) 36/2
Josip Majetić (CRNAC, CRNAC) 36/1



NOGOMETNO SREDIŠTE PITOMAČA

SJEDNICA 04.03.2019 Članak
NK "PODRAVEC", DINJEVAC  
Hrvoje Čoklo (Drava PS, Podravske Sesvete) 37/8
Nikola Ivanović (Kladare, Kladare) 37/8
NK "ARŠANJ", SEDLARICA  
Marko Strunjak (Bratstvo, Gornje Bazje) 37/8
NK "CROATIA", GRABROVNICA  
Filip Šimunić (Drava PS, Podravske Sesvete) 37/8
NK "PITOMAČA", PITOMAČA  
Petar Rasinec (Drava PS, Podravske Sesvete) 37/8
Neven Golubić (Kalinovac, Kalinovac) 37/8
Robert Željko Barčan (Pitomača, Pitomača) 36/1
Dorijan Pintar (Drava PS, Podravske Sesvete) 37/8
Manuel Rasinec (Drava PS, Podravske Sesvete) 37/8


NOGOMETNO SREDIŠTE SLATINA

SJEDNICA 28.02.2019 Članak
NK "ZRINSKI", N. BUKOVICA  
Mihael Kolembus (MUNJA, VELIKI RASTOVAC) 36/2
Sandro Dolovski (MUNJA, VELIKI RASTOVAC) 36/2
Matej Kapetanović (MUNJA, VELIKI RASTOVAC) 36/2
Toni Vukalović (Sloga, ZDENCI) 36/2
Drago Zdelar (MUNJA, VELIKI RASTOVAC) 36/2
NK "STANDARD", N. ŠAROVKA  
David Mikulec (Mladost, Bakić) 36/2
Filip Kovačec (Kozice, Kozice) 36/1
NK "MLADOST", MILJEVCI  
Ivan Kolembus (MUNJA, VELIKI RASTOVAC) 36/2
NK "KOZICE", KOZICE  
Tomislav Kolenbus (Mladost, Miljevci) 36/1

 



BRISANJA IGRAČA

SJEDNICA 27.02.2019
NK "SLATINA", SLATINA
Ante Đorđević jer odlazi na područje drugog saveza.


Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.