Registracije igrača

Registracije igrača   |   27.02.2019.

vŽUPANIJSKI NOGOMETNI SAVEZ VIROVITIČKO-PODRAVSKE ŽUPANIJE

SJEDNICA 25.02.2019 Članak
NK "BILOGORA 1947", ŠPIŠIĆ BUKOVICA  
Jasmin Brtan (Graničar, Žlebina) 36/2
Ivan Klešić (DINAMO, KAPELA DVOR) 36/1
NK "REZOVAC", REZOVAC  
Domagoj Pakšec (DRAVA, Terezino Polje) 36/2
Mihael Timer (SOKOL, MILANOVAC) 36/2
NK "BRATSTVO", GORNJE BAZJE  
Robert Suhanek (BILOGORA 1947, Špišić Bukovica) 36/2
Kristijan Mrazović (Virovitica, Virovitica) 36/2
NK "HNK LUKAČ-05", LUKAČ  
Filip Buđak (Virovitica, Virovitica) 36/2
Mihael Boroša (Rezovac, Rezovac) 36/2
NK "VIROVITICA", VIROVITICA  
Alessandro Alavanja (DRAVA, Terezino Polje) 36/2
Luka Vinovrški (Slaven, Detkovac) 36/2
Fran Jurković (PODGORJE, PODGORJE) 36/2
Renato Petričević (Rezovac, Rezovac) 36/2
NK "PODGORJE", PODGORJE  
Ivan Čavar 36/2
Gabriel Benčik (Virovitica, Virovitica) 36/2
Dominik Tepeš (Bratstvo, Gornje Bazje) 36/2
NK "BRANA", BAČEVAC  
Mihael Feletar (TURANOVAC, TURANOVAC) 36/1
Jasmin Blažević (Bratstvo, Gornje Bazje) 36/1
NK "GRADINA", GRADINA  
Marin Zagorac (Bratstvo, Gornje Bazje) 36/2
NK "SUHOPOLJE", SUHOPOLJE  
Davor Ibriks (Suhopolje, Suhopolje) 36/1
Silvijo Buzuk (Rezovac, Rezovac) 36/2
NK "NK"BOROVA"", BOROVA  
Dominik Kralj (MUNJA, VELIKI RASTOVAC) 36/2
Krunoslav Pipić (Suhopolje, Suhopolje) 36/2
NK "SVETI ĐURAĐ", SVETI ĐURAĐ  
Ivan Mesec (Brana, Bačevac) 36/2
Dalibor Šmer (DRAVA, Terezino Polje) 36/2
Vjekoslav Pernar (BILOGORA 1947, Špišić Bukovica) 36/2
Milan Šaponja (NK"Borova", Borova) 36/1
Dejan Mioljević (Virovitica, Virovitica) 36/2



BRISANJA IGRAČA

SJEDNICA 25.02.2019
NK "OTROVANEC", OTROVANEC
Emanuel Mikec jer odlazi na područje drugog saveza.
NK "VIROVITICA", VIROVITICA
Mario Marošević jer odlazi na područje drugog saveza.
Franjo Farkaš jer odlazi na područje drugog saveza.
Milorad Šipka jer odlazi na područje drugog saveza.
NK "PITOMAČA", PITOMAČA
Ema Čikvar jer odlazi na područje drugog saveza.
Matija Veličan jer odlazi na područje drugog saveza.
Lovro Štefančić jer odlazi na područje drugog saveza.




NOGOMETNO SREDIŠTE ORAHOVICA

SJEDNICA 25.02.2019 Članak
NK "CRNAC", CRNAC  
Matej Grgurić (MUNJA, VELIKI RASTOVAC) 36/2
Marin Zdelar (MUNJA, VELIKI RASTOVAC) 36/2
Boris Cabicar (Papuk, Orahovica) 36/2
Ivan Bartolić (MUNJA, VELIKI RASTOVAC) 36/2
Mateo Brusač (MUNJA, VELIKI RASTOVAC) 36/2
Ivica Šalković (DOŠK, Dolci) 36/2
Patrik Sudarić (MUNJA, VELIKI RASTOVAC) 36/2
Mislav Zrinščak (MUNJA, VELIKI RASTOVAC) 36/2
NK "PAPUK", ORAHOVICA  
Josip Vidaković (Slavonija, Klokočevci) 36/2



BRISANJA IGRAČA



NOGOMETNO SREDIŠTE PITOMAČA

SJEDNICA 25.02.2019 Članak
NK "ARŠANJ", SEDLARICA  
Josip Štukar 37/1
Miroslav Štukar (Aršanj, Sedlarica) 36/1
Antonio Radelić (Prugovac, Prugovac) 36/2
Valentino Špoljarić (Prugovac, Prugovac) 36/2
Mario Rasinec (Drava PS, Podravske Sesvete) 36/2
Mario Radelić (Prugovac, Prugovac) 36/2
Toni Tudić (Otrovanec, Otrovanec) 36/2
NK "TURNAŠICA", TURNAŠICA  
Franjo Trupina (MLADOST, VUKOSAVLJEVICA) 36/2



BRISANJA IGRAČA

SJEDNICA 25.02.2019
NK "OTROVANEC", OTROVANEC
Emanuel Mikec jer odlazi na područje drugog saveza.
NK "VIROVITICA", VIROVITICA
Mario Marošević jer odlazi na područje drugog saveza.
Franjo Farkaš jer odlazi na područje drugog saveza.
Milorad Šipka jer odlazi na područje drugog saveza.
NK "PITOMAČA", PITOMAČA
Ema Čikvar jer odlazi na područje drugog saveza.
Matija Veličan jer odlazi na područje drugog saveza.
Lovro Štefančić jer odlazi na područje drugog saveza.




NOGOMETNO SREDIŠTE SLATINA

SJEDNICA 22.02.2019 Članak
NK "SLATINA", SLATINA  
Matija Bubaš (Sloga, ZDENCI) 36/2

 

SJEDNICA 25.02.2019 Članak
NK "SLAVONIJA", SLADOJEVCI  
Ivan Žagar (MUNJA, VELIKI RASTOVAC) 36/2
Boris Bihar (Slatina, Slatina) 36/2
NK "MLADOST", BAKIĆ  
Slaven Zagorac (Mladost, Bakić) 36/1
Danijel Kubatov (Zrinski, N. Bukovica) 36/2
NK "STANDARD", N. ŠAROVKA  
Patrik Hrgetić (Slatina, Slatina) 36/1
Marijan Granjaš 36/2
NK "DINAMO", JOSIPOVO  
Robert Petranović (Vaška, Vaška) 36/2
NK "MLADOST", MILJEVCI  
Darko Rakoš 36/2
Dejan Matota (Zrinski, N. Bukovica) 36/2
NK "SLAVONAC", NOVAKI  
Dražen Ponjević (Suhopolje, Suhopolje) 36/2
NK "KOZICE", KOZICE  
Antonijo Šokčić (Zrinski, N. Bukovica) 36/2
Tomislav Služek (Mladost, Miljevci) 36/2
Vedran Rončević 37/1
Marinko Amić 37/1
NK "VAŠKA", VAŠKA  
Manuel Vincek (Standard, N. Šarovka) 36/2
Danijel Čakanić (Mikleuš, Mikleuš) 36/2



BRISANJA IGRAČA

SJEDNICA 27.02.2019
NK "SLATINA", SLATINA
Ante Đorđević jer odlazi na područje drugog saveza.


Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.