Registracije igrača

Novosti   |   19.09.2018.

ŽNS VIROVITIČKO PODRAVSKI
SJEDNICA 17.09.2018 Članak
NK "SOKOL", MILANOVAC
Luka Stanjević 37/1
Dominik Šašić (Suhopolje, Suhopolje) 37/8
NK "BRATSTVO", GORNJE BAZJE
Mario Zagorac (NAPREDAK, RUŠANI) 37/8
Marin Zagorac (NAPREDAK, RUŠANI) 37/8
Hrvoje Bedeković (Prugovac, Prugovac) 37/8
NK "HNK LUKAČ-05", LUKAČ
Jasmin Božić (NAPREDAK, RUŠANI) 37/8
Jan Novak 37/1
Sven Novak 37/1
NK "VIROVITICA", VIROVITICA
Karlo Zelembrz 37/1
Meri Josić 37/1
Kristijan Živković (SLOGA, DUGO SELO) 37/8
NK "BRANA", BAČEVAC
Željko Tambić (NAPREDAK, RUŠANI) 37/8
NK "GRANIČAR", OKRUGLJAČA
Robert Galeković (BUŠETINA 1947, BUŠETINA) 37/8
NK "GRADINA", GRADINA
Luka Domokuš (NAPREDAK, RUŠANI) 37/8
Dominik Tovarović (NAPREDAK, RUŠANI) 37/8
NK "SUHOPOLJE", SUHOPOLJE
Dominik Tomić 37/1
Teo Laslo 37/1
Šimun Bumba 37/1
Ivan Koljić 37/1
Lovro Čubelić 37/1
Valentino Vrnavić 37/1
Dorian Šantavec 37/1
Ivan Prpić 37/1
Stefan Damjanić 37/1
NK "DRAVA", TEREZINO POLJE
Matej Vinak (Virovitica, Virovitica) 37/8
NK "DINAMO", KAPELA DVOR
Matej Zdjelar 37/1
Luka Andrijanić 37/1
Saša Bota 37/1
Mateo Andrijanić 37/1
NK "NO LIMIT", VIROVITICA
Ivan Slipčević 37/1
NK "TEHNIČAR", CABUNA
Vinko Bradarić (TGV Eintracht Beilstein, -) 36/10


BRISANJA IGRAČA

SJEDNICA 17.09.2018
NK "BILOGORA 1947", ŠPIŠIĆ BUKOVICA
Borko Leš jer odlazi na područje drugog saveza.
NK "MLADOST 1930", ČAĐAVICA
David Gabrić jer odlazi na područje drugog saveza.
NK "BRATSTVO", GORNJE BAZJE
Filip Kraljević-Seričević jer odlazi na područje drugog saveza.

 

NS ORAHOVICA
SJEDNICA 17.09.2018 Članak
NK "PAPUK", ORAHOVICA
Dražen Zvečić 36/1
Dino Grdić 36/1

SJEDNICA 18.09.2018 Članak
NK "SLOGA", ZDENCI
Denis Velić (CRNAC, CRNAC) 36/2
NK "PAPUK", ORAHOVICA
Borna Mimić (FEŠK, Feričanci) 36/2
Zoran Lenard 36/1


BRISANJA IGRAČA

 

NS PITOMAČA
SJEDNICA 17.09.2018 Članak
NK "ARŠANJ", SEDLARICA
Matija Gašparić (Aršanj, Sedlarica) 36/1
NK "PITOMAČA", PITOMAČA
David Jakupec 37/1


BRISANJA IGRAČA

 

NS SLATINA
SJEDNICA 17.09.2018 Članak
NK "VOĆIN", VOĆIN
Paulo Gegić (Ćeralije, Ćeralije) 37/8
NK "MLADOST", BAKIĆ
Ana Sejkora (Mladost, Bakić) 36/1
Stjepan Kovačević (Miholjac, G. Miholjac) 37/8
NK "STANDARD", N. ŠAROVKA
Dinko Brezec (standard, N. Šarovka) 37/8
Domagoj Tušek (Slatina, Slatina) 37/8
NK "DINAMO", JOSIPOVO
Darko Barišić (Kozice, Kozice) 37/8
NK "DINAMO", ČETEKOVAC
David Jelačić 37/1
NK "SLATINA", SLATINA
Matija Šoić (Zrinski, N. Bukovica) 37/8
NK "KOZICE", KOZICE
Ilija Nikolić (Kozice, Kozice) 37/8
NK "VAŠKA", VAŠKA
Robert Petranović (Dinamo, Josipovo) 37/8


BRISANJA IGRAČA

SJEDNICA 17.09.2018
NK "BILOGORA 1947", ŠPIŠIĆ BUKOVICA
Borko Leš jer odlazi na područje drugog saveza.
NK "MLADOST 1930", ČAĐAVICA
David Gabrić jer odlazi na područje drugog saveza.
NK "BRATSTVO", GORNJE BAZJE
Filip Kraljević-Seričević jer odlazi na područje drugog saveza.



Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.