Registracije igrača

Novosti   |   05.09.2018.

ŽNS VIROVITIČKO PODRAVSKI

SJEDNICA 03.09.2018 Članak
NK "REZOVAC", REZOVAC  
Jasmin Ganić (Rezovac, Rezovac) 36/1
Šefko Ganić (Rezovac, Rezovac) 36/1
NK "BILOGORA 1947", ŠPIŠIĆ BUKOVICA  
Ivan Bilović (OMLADINAC, KORIJA) 36/2
Robert Suhanek (SOKOL, MILANOVAC) 36/1
Vjekoslav Pernar (OMLADINAC, KORIJA) 36/2
NK "HNK LUKAČ-05", LUKAČ  
Patricio Munjeković (BUŠETINA 1947, BUŠETINA) 36/2
David Ribić (BUŠETINA 1947, BUŠETINA) 36/2
NK "OMLADINAC", KORIJA  
Gabriel Maligec (NO LIMIT, Virovitica) 36/1
Tomislav Besek (Suhopolje, Suhopolje) 36/1
NK "VIROVITICA", VIROVITICA  
Tin Jurišić 37/1
Valentino Vrekalić 37/1
Ivano Maloča 37/1
Marko Pakšec 37/1
Luka Mijok 37/1
Karlo Korač 37/1
Karlo Kuda 37/1
Matko Reščić (SG Westend Frankfurt, -) 36/10
Denis Sambol (TURANOVAC, TURANOVAC) 36/2
Mario Novosel 36/2
Grgur Salajić 37/1
NK "PODGORJE", PODGORJE  
Borna Sedlaček 37/1
Fran Jurković 37/1
Karlo Keresteš 37/1
Karlo Pernar 37/1
Dalian Kovač 37/1
Rogić Petar 37/1
Domagoj Barčan 37/1
Albert Barat (BILOGORA 1947, Špišić Bukovica) 36/2
Dražen Šešet (PODGORJE, PODGORJE) 36/1
Marko Benčik 37/1
Filip Škvarić 37/1
Rafael Amidžić 37/1
Ivan Stolnik 37/1
Jakov Škvarić 37/1
Robert Ivačić (PODGORJE, PODGORJE) 36/1
Mihael Ličina (OMLADINAC, KORIJA) 36/2
NK "GRANIČAR", OKRUGLJAČA  
Gabrijel Miškulin 37/1
Patrik Miškulin 37/1
Marin Galic (BUŠETINA 1947, BUŠETINA) 36/2
Dominik Pokvić 37/1
Mihael Vukšić 37/1
NK "SUHOPOLJE", SUHOPOLJE  
Karlo Popović 37/1
Domagoj Pasarić 37/1
Leo Popović 37/1
Adrian Šaka 37/1
Leon Smiljanić (NK"Borova", Borova) 36/2
Tomislav Peula (Suhopolje, Suhopolje) 36/1
Stjepan Brođanac (STARA BREZOVICA, BREZOVICA) 36/2
Luka Pančić 37/1
Patrik Kevin Voia 37/1
NK "DRAVA", TEREZINO POLJE  
Saša Legen 37/1
Mateo Mijatović (Virovitica, Virovitica) 36/1
Patrik Mijatović (Virovitica, Virovitica) 36/2
NK "DINAMO", KAPELA DVOR  
Domagoj Kucljak 37/1
NK "NK"BOROVA"", BOROVA  
Lea Vokal 37/1
Ivan Frank 37/1
Ana Frank 37/1
Matija Poljak 37/1



BRISANJA IGRAČA



NS ORAHOVICA

SJEDNICA 30.08.2018 Članak
NK "SLOGA", ZDENCI  
Milan Zbačnik 37/1
NK "PAPUK", ORAHOVICA  
Mateo Egner 37/1
NK "MLADOST (ČAČ)", ČAČINCI  
Miko Matešić (Mladost (Čač), Čačinci) 36/1

 

SJEDNICA 03.09.2018 Članak
NK "SLOGA", ZDENCI  
Antonio Mihaljević 37/1
NK "PAPUK", ORAHOVICA  
Marko Belobradić 37/1
NK "DOŠK", DOLCI  
Bruno Bašić 37/1
Borna Gernhard 37/1
NK "MUNJA", VELIKI RASTOVAC  
Alen Čaić 37/1
Mateo Curić 37/1



BRISANJA IGRAČA



NS PITOMAČA

SJEDNICA 03.09.2018 Članak
NK "PODRAVEC", DINJEVAC  
Marko Grlica (Podravec, Dinjevac) 36/1
Mario Presečan (Mladost KP, Kloštar Podravski) 37/8
NK "TURNAŠICA", TURNAŠICA  
Valentino Buri (Otrovanec, Otrovanec) 37/8
NK "CROATIA", GRABROVNICA  
Jakov Kvesić 37/1
Jan Krasović 37/1
Luka Bastalić 37/1
Ivan Bastalič 37/1
Denis Pavković (Sloga, Trenkovo) 37/8
Florijan Ratajec 37/1
Daniel Hlavaček 37/1
Ivan Apatić 37/1
NK "PITOMAČA", PITOMAČA  
Markus Čižmar (Pitomača, Pitomača) 36/1
Leonardo Đanić (Trnovčica, Zagreb) 36/1



BRISANJA IGRAČA

SJEDNICA 03.09.2018
NK "MLADOST", STARI GRADAC
Emil Vrbaslija jer odlazi na područje drugog saveza.




NS SLATINA

SJEDNICA 30.08.2018 Članak
NK "PODRAVAC", SOPJE  
Mateo Mak (Slatina, Slatina) 36/1
Fran Cerić 37/1
Leonardo Kovačević 37/1
NK "GRABIĆ", GRABIĆ  
Filip Marković (Kozice, Kozice) 36/1
Eugen Jukić (Slatina, Slatina) 36/1
NK "MIKLEUŠ", MIKLEUŠ  
Patricija Pejić (Mladost (Čač), Čačinci) 37/1
Lea Pejić 37/1
Gabrijel Dubaić (Zrinski, N. Bukovica) 36/1
Mario Blažević 37/1
NK "ĆERALIJE", ĆERALIJE  
Josip Čović (Slatina, Slatina) 36/2
NK "KRČEVINA", ČAĐAVAĆKI LUG  
Dario Vuk (Mladost 1930, Čađavica) 36/1
NK "VOĆIN", VOĆIN  
Marsel Tunić 37/1
Robert Puhanić (Slatina, Slatina) 36/2
Pavao Gegić 37/1
NK "STANDARD", N. ŠAROVKA  
Nino Hrgetić (Slatina, Slatina) 36/2
Tin Tušek (Slatina, Slatina) 36/2
NK "DINAMO", ČETEKOVAC  
Leon Lipovac (Mladost (Čač), Čačinci) 36/2
Leon Kokoška (Mladost (Čač), Čačinci) 36/2
Gabriel Simonović 37/1
Lana Lipovac 37/1
Mateo Škulj 37/1
Ivana Dorinka 37/1
Matej Ljubas 37/1
Eduardo Tunić 37/1
NK "SLATINA", SLATINA  
Franjo Tunić (ćeralije, ćeralije) 36/2
Danijel Oužecki 36/2
NK "KOZICE", KOZICE  
David Hološi (TEHNIČAR, CABUNA) 36/2
David Rastović (Slavonija, Sladojevci) 36/2
Gabrijel Dunković (Slavonija, Sladojevci) 36/2
Mihael Rabić (Slavonija, Sladojevci) 36/2
Stjepan Peretin (Slavonija, Sladojevci) 36/1
Gabriel Hodak (Slavonija, Sladojevci) 36/2
Fran Vrbanac (Slavonija, Sladojevci) 36/2
Karlo Menčik (Slavonija, Sladojevci) 36/2
Elena Rastović (Slavonija, Sladojevci) 36/2
Ivica Tropšek (Slavonija, Sladojevci) 36/2
Kristian Ferenčak (Slavonija, Sladojevci) 36/2
Mateo Novaković (Slavonija, Sladojevci) 36/1
David Novaković (Slavonija, Sladojevci) 36/2
Ivan Želipski (Slavonija, Sladojevci) 36/2
Enriko Moslavac (Slavonija, Sladojevci) 36/2

 



Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.