Registracije igrača

Novosti   |   08.08.2018.



ŽNS VIROVITIČKO PODRAVSKI

SJEDNICA 06.08.2018 Članak
NK "SLAVEN", DETKOVAC  
Renato Bosanac (NK"Borova", Borova) 25-36/2
Mario Kolaković (NK"Borova", Borova) 25-36/2
Tomislav Viljevac (NAPREDAK, RUŠANI) 25-36/2
Luka Vinovrški (Virovitica, Virovitica) 25-36/2
Zlatko Pavlek (SLOGA, DUGO SELO) 25-36/2
NK "OMLADINAC", KORIJA  
Valentino Ivanković (SOKOL, MILANOVAC) 25-36/2
Valentino Jeličić (Graničar, Okrugljača) 25-36/2
NK "MLADOST", VUKOSAVLJEVICA  
Marijo Kovač (OMLADINAC, KORIJA) 36/1
Ivan Čavar (PODGORJE, PODGORJE) 36/2
NK "NO LIMIT", VIROVITICA  
Roko Svat (Bilogorac G.P., Grubišno Polje) 36/2
NK "SVETI ĐURAĐ", SVETI ĐURAĐ  
Antonio Potonjac (Rezovac, Rezovac) 36/2
NK "TURANOVAC", TURANOVAC  
Krunoslav Dijak (TURANOVAC, TURANOVAC) 36/1
Tomislav Krajačić (Rezovac, Rezovac) 36/1
Zoran Filipović (SVETI ĐURAĐ, SVETI ĐURAĐ) 25-36/2
Robert Tubić (Kamen, Sirač) 36/2
Antonio Bijuk (Bratstvo, Gornje Bazje) 25-36/2
Luka Mikac (Rezovac, Rezovac) 25-36/2
NK "REZOVAC", REZOVAC  
Luka Ladović (Rezovac, Rezovac) 37/1
Dorian Mesarić 37/1
Mihael Poljanac (Rezovac, Rezovac) 37/1
Renato Petričević (Rezovac, Rezovac) 37/1
Teo Huđ 37/1
Ivano Huđ 37/1
Luka Keleković 37/1
NK "BRATSTVO", GORNJE BAZJE  
Dominik Tepeš (Rezovac, Rezovac) 25-36/2
NK "HNK LUKAČ-05", LUKAČ  
Josip Šoštar (NAPREDAK, RUŠANI) 25-36/2
Igor Potrata (PODGORJE, PODGORJE) 25-36/2
NK "BUŠETINA 1947", BUŠETINA  
Kristijan Štefičar (BILOGORA 1947, Špišić Bukovica) 25-36/2
Toni Stjepić (BILOGORA 1947, Špišić Bukovica) 25-36/2
Mateo-Mijodrag Jan Kiš (SVETI ĐURAĐ, SVETI ĐURAĐ) 25-36/2
NK "GRADINA", GRADINA  
Darko Viljevac (Gradina, Gradina) 36/1
NK "OREŠAC", OREŠAC  
Ivan Dokić (OMLADINAC, KORIJA) 25-36/2
NK "NK"BOROVA"", BOROVA  
Dalibor Ivanović (Rezovac, Rezovac) 25-36/2
Filip Ognjanović (PLAVI, Jugovo Polje) 25-36/2
NK "SLOGA", DUGO SELO  
Ronald Jagica (TURANOVAC, TURANOVAC) 25-36/2
Robert Novosel (TURANOVAC, TURANOVAC) 36/1
Antun Crnković (DRAVA, Terezino Polje) 25-36/2
Dominik Novak (TURANOVAC, TURANOVAC) 25-36/2

 

SJEDNICA 08.08.2018 Članak
NK "TURANOVAC", TURANOVAC  
Patrik Hojski (TURANOVAC, TURANOVAC) 36/1



BRISANJA IGRAČA

SJEDNICA 01.08.2018
NK "REZOVAC", REZOVAC
Ivan Veletić jer odlazi na područje drugog saveza.
NK "PITOMAČA", PITOMAČA
Matej Babić jer odlazi na područje drugog saveza.

 

SJEDNICA 08.08.2018
NK "MLADOST", MILJEVCI
Leon Rajnoha jer odlazi na područje drugog saveza.
NK "SUHOPOLJE", SUHOPOLJE
Marko Litrić jer odlazi na područje drugog saveza.




NS ORAHOVICA

SJEDNICA 03.08.2018 Članak
NK "CRNAC", CRNAC  
Tin Drača (Podravac, Moslavina Podravska) 36/1
Teo Pranjić (MUNJA, VELIKI RASTOVAC) 25-36/2
NK "PAPUK", ORAHOVICA  
Roko Pavelić 37/1

 

SJEDNICA 06.08.2018 Članak
NK "PAPUK", ORAHOVICA  
Marin Čavić (Hrvatski Dragovoljac, Zagreb) 36/2
Fran Volenik 37/1
Igor Paljević 36/1
NK "MUNJA", VELIKI RASTOVAC  
Damjan Stjepanović (Mladost, Miljevci) 25-36/2
Dominik Kapetanović (Slatina, Slatina) 25-36/2
Mateo Brusač (Papuk, Orahovica) 25-36/2
Ante Rosan (Viktorija, Laciči) 25-36/2
Ivan Kolembus (Slatina, Slatina) 25-36/2
Dominik Kralj (TEHNIČAR, CABUNA) 25-36/2
Drago Zdelar (Mladost, Bakić) 25-36/2
Ivan Sraka (Mladost 1930, Čađavica) 25-36/2
Zlatko Rosan (CRNAC, CRNAC) 25-36/2
Dražen Đurić (Miholjac, G. Miholjac) 36/2
Matej Jukić (Slatina, Slatina) 25-36/2
Ivan Žagar (Zrinski, N. Bukovica) 36/2



BRISANJA IGRAČA

SJEDNICA 03.08.2018
NK "PAPUK", ORAHOVICA
Fran Smiljanić jer odlazi na područje drugog saveza.




NS PITOMAČA

BRISANJA IGRAČA

SJEDNICA 01.08.2018
NK "REZOVAC", REZOVAC
Ivan Veletić jer odlazi na područje drugog saveza.
NK "PITOMAČA", PITOMAČA
Matej Babić jer odlazi na područje drugog saveza.

 

SJEDNICA 07.08.2018
NK "PITOMAČA", PITOMAČA
Erik Erdelji jer odlazi na područje drugog saveza.




NS SLATINA

SJEDNICA 03.08.2018 Članak
NK "PODRAVAC", SOPJE  
Slaven Aust (Slatina, Slatina) 25-36/2
Mihael Tomašević (Vaška, Vaška) 25-36/2
Jurica Ljubas (Mladost, Miljevci) 25-36/2
NK "MIKLEUŠ", MIKLEUŠ  
Luka Kovač 37/1
Alen Jakočić (Mladost, Čačinci) 36/2
Filip Kujavić (Dinamo, Četekovac) 36/2
Ivica Marjanović (Mikleuš, Mikleuš) 36/2
Josip Vuk 37/1
Tadeo Pranjić (Mladost, Čačinci) 36/1
Frančesko Ivić 37/1
Dominik Garić 37/1
Luka Miljić 37/1
Lara Krupa 37/1
Francisko Nerovčić 37/1
Matej Radaković 37/1
NK "MLADOST 1930", ČAĐAVICA  
Bartol Pintarić (Mladost, Bakić) 25-36/2
Antonijo Kovač (standard, N. Šarovka) 36/2
Ante Mađarević (standard, N. Šarovka) 36/2
NK "SLAVONIJA", SLADOJEVCI  
Gabrijel Matovina (Slatina, Slatina) 36/2
Juraj Želežić (Zrinski, N. Bukovica) 36/1
Tin Vencl (Zrinski, N. Bukovica) 36/1
Antonio Moslavac (Slatina, Slatina) 36/2
Petar Kovačević 37/1
Niko Rastija (Slatina, Slatina) 36/1
Mihael Novaković (Slatina, Slatina) 36/2
Matija Vencl (MUNJA, VELIKI RASTOVAC) 36/2
Josip Đumlija (Slavonija, Sladojevci) 36/1
Robert Lipaj (Slatina, Slatina) 36/2
Antun Dunković (Podravac, Sopje) 36/2
Vedran Žagar (meljani, DONJI MELJANI) 36/1
Mihael Grahovac (Slavonija, Sladojevci) 36/1
Luka Tutić (Slatina, Slatina) 36/2
Sandi Sigečan 37/1
NK "STANDARD", N. ŠAROVKA  
Marijan Granjaš (Mladost 1930, Čađavica) 36/1
Alen Granjaš (Slatina, Slatina) 36/2
Benjamin Špoljarić (standard, N. Šarovka) 36/1
NK "MLADOST", MILJEVCI  
Dragan Trupina (Papuk, Orahovica) 25-36/2
Nikola Carević (Slatina, Slatina) 36/2
Kristijan Stražanac (Mladost, Čačinci) 36/1
Mislav Jagnjić (MUNJA, VELIKI RASTOVAC) 25-36/2
NK "DINAMO", ČETEKOVAC  
Roberto Cingel (Mladost, Čačinci) 36/1
Ivan Cingel 37/1
Josip Troha (Mladost, Čačinci) 36/1
Alen Šarec (Mikleuš, Mikleuš) 25-36/2
NK "SLATINA", SLATINA  
Domagoj Jendrašić (Bratstvo, Gornje Bazje) 25-36/2
Dominik Hodak (Suhopolje, Suhopolje) 36/2
Toni Hrgetić (standard, N. Šarovka) 25-36/2
Luka Čubelić (Suhopolje, Suhopolje) 36/2
Domagoj Tušek (standard, N. Šarovka) 25-36/2
Dino Radonjić (Mikleuš, Mikleuš) 36/2
NK "KOZICE", KOZICE  
Bernard Hrvoje Gardilo (Grabić, Grabić) 25-36/2
Roberto Revis (Mladost, Miljevci) 36/2
Marko Tkalčić (Mladost, Bakić) 25-36/2
Marko Jutrašnik (Dinamo, Josipovo) 36/2
NK "VAŠKA", VAŠKA  
Nenad Gvojić (Dinamo, Četekovac) 25-36/2
Dragan Ružić 37/1
Renato Golubić (Vaška, Vaška) 36/1
Ivan Stanić (Vaška, Vaška) 36/1



BRISANJA IGRAČA

SJEDNICA 08.08.2018
NK "MLADOST", MILJEVCI
Leon Rajnoha jer odlazi na područje drugog saveza.
NK "SUHOPOLJE", SUHOPOLJE
Marko Litrić jer odlazi na područje drugog saveza.


Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.