Registracije igrača

Novosti   |   01.08.2018.

ŽNS VIROVITIČKO PODRAVSKI

SJEDNICA 30.07.2018 Članak
NK "STARA BREZOVICA", BREZOVICA  
Vedran Viljevac (Brana, Bačevac) 36/2
Marko Čađavčan (Suhopolje, Suhopolje) 36/2
Marko Lukačević (Suhopolje, Suhopolje) 36/2
Sandi Kocijan (Graničar, Žlebina) 36/2
Mateo Brođanac (Gradina, Gradina) 36/2
Vedran Čizmić (Graničar, Žlebina) 36/2
Filip Radić (STARA BREZOVICA, BREZOVICA) 36/1
Matej Podnar (Gradina, Gradina) 36/2
NK "BRATSTVO", GORNJE BAZJE  
Zvonimir Juhas (HNK Lukač-05, Lukač) 25-36/2
Mateo Pšihistal 37/1
Marko Šegrt 37/1
Matej Mlinarić (SVETI ĐURAĐ, SVETI ĐURAĐ) 25-36/2
Toni Zeba (Rezovac, Rezovac) 25-36/2
NK "VIROVITICA", VIROVITICA  
Zlatko Osmanović (LIPIK 1925, Lipik) 36/2
NK "PODGORJE", PODGORJE  
Ivan Baivić (DINAMO, KAPELA DVOR) 36/2
Matija Dukarić (BILOGORA 1947, Špišić Bukovica) 36/2
Josip Demšić (BILOGORA 1947, Špišić Bukovica) 36/1
NK "BUŠETINA 1947", BUŠETINA  
Ivan Topić (TURANOVAC, TURANOVAC) 25-36/2
Igor Popović (TURANOVAC, TURANOVAC) 25-36/2
Nikola Ciglenec (CROATIA, Grabrovnica) 25-36/2
Ivan Pernar (BILOGORA 1947, Špišić Bukovica) 25-36/2
Darko Bušetinčan (SOKOL, MILANOVAC) 25-36/2
Josip Čoklo (BILOGORA 1947, Špišić Bukovica) 25-36/2
NK "GRADINA", GRADINA  
Filip Kafka (STARA BREZOVICA, BREZOVICA) 36/2
Saša Mesec (Graničar, Žlebina) 25-36/2
Mihael Solar (Suhopolje, Suhopolje) 25-36/2
Nikola Mesec (STARA BREZOVICA, BREZOVICA) 36/2
Luka Lukačević (STARA BREZOVICA, BREZOVICA) 36/2
Marko Miota (STARA BREZOVICA, BREZOVICA) 36/2
Vedran Kos (STARA BREZOVICA, BREZOVICA) 36/2
David Mario Bognar (Slaven, Detkovac) 25-36/2
Antonio Jugović (Suhopolje, Suhopolje) 25-36/2
NK "SUHOPOLJE", SUHOPOLJE  
Dino Milinović (Bratstvo, Gornje Bazje) 25-36/2
Ante Slavić (Podravac, Sopje) 25-36/2
Matej Brođanac (BUŠETINA 1947, BUŠETINA) 36/2
Mario Tolo (BUŠETINA 1947, BUŠETINA) 36/2
Marino Grizelj (BUŠETINA 1947, BUŠETINA) 36/2
Slaven Slanac (BUŠETINA 1947, BUŠETINA) 36/2
Goran Serenčeš (BUŠETINA 1947, BUŠETINA) 36/2
Krunoslav Pipić (PLAVI, Jugovo Polje) 25-36/2
Saša Horvat (Podravac, Sopje) 25-36/2
Rene Prugovečki (OMLADINAC, KORIJA) 36/2
Alen Hodak (Mladost-Molve, Molve) 36/2
Ivan Ibriks (BUŠETINA 1947, BUŠETINA) 36/2
NK "NO LIMIT", VIROVITICA  
Renato Slipčević (Suhopolje, Suhopolje) 25-36/2
Ivan Moslavac (Virovitica, Virovitica) 25-36/2
Luka Miličević (SOKOL, MILANOVAC) 36/2
Lorena Slipčević (Suhopolje, Suhopolje) 25-36/2
Gabrijel Ribić (Virovitica, Virovitica) 25-36/2
Denis Hodak (Suhopolje, Suhopolje) 36/2
Ivano Đurasević (Virovitica, Virovitica) 25-36/2
Florijan Slipčević (Suhopolje, Suhopolje) 25-36/2



BRISANJA IGRAČA



NS ORAHOVICA

SJEDNICA 25.07.2018 Članak
NK "PAPUK", ORAHOVICA  
Miroslav Rukavina (Dinamo, Četekovac) 25-36/2
NK "DOŠK", DOLCI  
Franko Perković (Mladost, Čačinci) 36/2

 

SJEDNICA 30.07.2018 Članak
NK "SLOGA", ZDENCI  
Dražen Duspara (Papuk, Orahovica) 25-36/2
Dino Knežević (SLOGA, ZDENCI) 36/1
Mario Duspara (Papuk, Orahovica) 25-36/2
Luka Zvonarić (SLOGA, ZDENCI) 36/1
Domagoj Premužić (CRNAC, CRNAC) 36/1
Marko Todorović (SLOGA, ZDENCI) 36/1
Ante Lebo 37/1
Patrik Turković (Papuk, Orahovica) 25-36/2
Marko Nađ 37/1
Zvonimir Kovačić (SLOGA, ZDENCI) 36/1
Josip Varga (CRNAC, CRNAC) 25-36/2
Luka Mataija (MUNJA, VELIKI RASTOVAC) 25-36/2
Matija Kiris (MUNJA, VELIKI RASTOVAC) 25-36/2
Dominik Mudri (Slatina, Slatina) 25-36/2
Benjamin Dijanešić (Slatina, Slatina) 25-36/2
Antonio Vratković (Papuk, Orahovica) 25-36/2
NK "CRNAC", CRNAC  
Danijel Ciglar (Slatina, Slatina) 36/2
Željko Ivić (Viljevo, Viljevo) 25-36/2
Martin Matoković (Podravac, Moslavina Podravska) 25-36/2
Denis Vukomanović (Kozice, Kozice) 25-36/2
Antonio Pandurić (Viljevo, Viljevo) 25-36/2
NK "PAPUK", ORAHOVICA  
Ivan Vuković (Daruvar, Daruvar) 25-36/2
NK "DOŠK", DOLCI  
Miroslav Šerbedžija (SLOGA, ZDENCI) 36/1
NK "MLADOST", ČAČINCI  
Josip Brkić (DOŠK, Dolci) 36/2
Josip Šalković (DOŠK, Dolci) 36/2
David Herceg (Mladost, Čačinci) 36/1
Ivan Vrhovski (Mladost, Čačinci) 36/1
Luka Čorda (CRNAC, CRNAC) 36/2
Marko Bušljeta (Mladost, Čačinci) 36/1

 

SJEDNICA 31.07.2018 Članak
NK "SLOGA", ZDENCI  
Matej Rister (Polet, Bokšić) 25-36/2
Matija Lukić (Iskrica, Šaptinovci) 25-36/2
Mihael Filipović (Polet, Bokšić) 25-36/2
Valentino Virag (Đurđenovac, Đurđenovac) 25-36/2
Franjo Rister (Polet, Bokšić) 25-36/2



BRISANJA IGRAČA

SJEDNICA 27.07.2018
NK "SLOGA", ZDENCI
Ante Kundid jer odlazi na područje drugog saveza.

 

SJEDNICA 30.07.2018
NK "SLOGA", ZDENCI
Ivan Banić jer odlazi na područje drugog saveza.




NS PITOMAČA

BRISANJA IGRAČA

SJEDNICA 01.08.2018
NK "PITOMAČA", PITOMAČA
Matej Babić jer odlazi na područje drugog saveza.


Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.