Registracija igrača

Registracije igrača   |   02.09.2022.

ŽUPANIJSKI NOGOMETNI SAVEZ VIROVITIČKO-PODRAVSKE ŽUPANIJE

SJEDNICA 01.09.2022 Članak
"NK GRADINA", GRADINA  
Damir Lugarić (NK Sloga Dugo Selo, Dugo Selo) 34/1
"NK OMLADINAC KORIJA", KORIJA  
Dino Cabadaj (NK Bilogora 1947, Špišić Bukovica) 34/1
"ŠN GRANIČAR BUŠETINA", OKRUGLJAČA  
Iva Munjeković 35/1
Matej Pintarić 35/1
Fran Hečimović 35/1
Marko Tadić 35/1
"HNK LUKAČ-05", LUKAČ  
Filip Škaro (NK Bilogora 91, Grubišno Polje) 35/8

 

SJEDNICA 02.09.2022 Članak
"NK DRAVA", TEREZINO POLJE  
Mateo Ivoš (NK Dinamo Kapela Dvor, Kapela Dvor) 35/8
"NK SUHOPOLJE", SUHOPOLJE  
Jan Tuček (NK Borova, Borova) 35/8
Marko Arambašić 35/1
Borna Čubelić 35/1



BRISANJA IGRAČA

SJEDNICA 02.09.2022
"NK SUHOPOLJE", SUHOPOLJE
Eric Augusto Akassou jer odlazi u inozemstvo.




NOGOMETNO SREDIŠTE ORAHOVICA

SJEDNICA 01.09.2022 Članak
"NK PAPUK OSJEČKO 1664 (O)", ORAHOVICA  
Saša Ličinić 35/1
Siniša Ličinić (NK Papuk Osječko 1664 (O), Orahovica) 35/1
Tomislav Tajz 35/1
Miro Baltić (NK Mladost Miljevci, Miljevci) 35/1
Jan Kratzl (ŠN Orahovica, Orahovica) 34/2
Vanja Kovač (ŠN Orahovica, Orahovica) 34/2
"NK CRNAC", CRNAC  
Jan Žužić 35/1
Petar Rudić 35/1
Lukas Kiris 35/1
Sara Zlosa 35/1

 

SJEDNICA 02.09.2022 Članak
"NK PAPUK OSJEČKO 1664 (O)", ORAHOVICA  
Marko Belobradić (ŠN Orahovica, Orahovica) 34/2
Duje Brajnović (ŠN Orahovica, Orahovica) 34/2
Jure Klanac (ŠN Orahovica, Orahovica) 34/2
Kata Klanac (ŠN Orahovica, Orahovica) 34/2
Kristijan Kolert (ŠN Orahovica, Orahovica) 34/2
Roko Pavelić (ŠN Orahovica, Orahovica) 34/2
"NK CRNAC", CRNAC  
Andrej Tomić (NK Sokol (M), Milanovac) 35/8



BRISANJA IGRAČA



NOGOMETNO SREDIŠTE PITOMAČA

SJEDNICA 01.09.2022 Članak
"NK KLADARE", KLADARE  
Karlo Kapitan (NK Aršanj, Sedlarica) 34/1



BRISANJA IGRAČA



NOGOMETNO SREDIŠTE SLATINA

SJEDNICA 01.09.2022 Članak
"NK MLADOST MILJEVCI", MILJEVCI  
Emanuel Nikolić 35/1
Dunja Sobol 35/1
Gabrijel Bilavčić 35/1
Jurica Bejuk 35/1
Noa Mikić 35/1
Sebastian Halas 35/1
Ana Sobol 35/1
Tomislav Medved 35/1
Gabrijel Nikolić 35/1
Noa Turkalj 35/1
Klara Peček 35/1
Dario Bilavčić 35/1
Leo Vujasin 35/1
Luka Vujasin 35/1
Dominik Križetić 35/1
Luka Lovrečić 35/1
Tomislav Škrnički 35/1
Ivano Dolovski 35/1
Juraj Banović 35/1
Rafael Brzica 35/1
Luka Novaković 35/1
Mateo Zebec 35/1
Jan Sobol 35/1
Anja Dorčak 35/1
Mia Dorčak 35/1
Ivan Peček (NK Slatina, Slatina) 35/8
Nika Markanović 35/1
"MIHOLJAC", G. MIHOLJAC  
Tomislav Klement (Miholjac, G. Miholjac) 34/1



BRISANJA IGRAČA



Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.