Registracija i preregistracija igrača

Registracije igrača   |   11.02.2022.

 

REGISTRACIJE

ŽUPANIJSKI NOGOMETNI SAVEZ VIROVITIČKO-PODRAVSKE ŽUPANIJE

SJEDNICA 10.02.2022 Članak
NK "NK BRANA", BAČEVAC  
Matteo Jurković (NK Croatia Grabrovnica, Grabrovnica) 34/2
Ivan Vukšić (NK Brana, Bačevac) 34/1
NK "NK OMLADINAC KORIJA", KORIJA  
Ivan Kmetec (NK Plavi, Jugovo Polje) 34/2



BRISANJA IGRAČA

SJEDNICA 10.02.2022
NK "NK BOROVA", BOROVA
Antonio Vuzem jer odlazi na područje drugog saveza.
Josip Vuzem jer odlazi na područje drugog saveza.

 

SJEDNICA 11.02.2022
NK "ŽNK VIROVITICA", VIROVITICA
Rok Horaček jer odlazi na područje drugog saveza.




NOGOMETNO SREDIŠTE ORAHOVICA

SJEDNICA 10.02.2022 Članak
NK "ŠN ORAHOVICA", ORAHOVICA  
Noa Blaško 35/1
Lukas Dorčak 35/1



BRISANJA IGRAČA



NOGOMETNO SREDIŠTE SLATINA

SJEDNICA 09.02.2022 Članak
NK "NK STANDARD", NOVA ŠAROVKA  
Dalibor Cerovski 35/1

Preregistracije igrača



ŽUPANIJSKI NOGOMETNI SAVEZ VIROVITIČKO-PODRAVSKE ŽUPANIJE

NK Rezovac:
Kristijan Runjak, Dražen Šešet, Čl.36/2
Kristijan Medić, Dario Grahovac, Dragan Miladinov, Tomislav Handraka, Čl.36/1
Mario Žitković, Antonio Ilijašević, Danijel Čubelić, Goran Peić, Ivan Pilinger, Nikola Pleša, Leon Ladović, Ivan Rajnović, Čl.34/2
Tea Sokolović, Kevin Sokolović, Saša Topić, Gabriel Novak, Rafael Malečić, Nikola Lukić, Mihael Šegić, Mateo Šegić, Ivan Biondić, Tonček Kverkvarić, Čl.35/1
Marijo Balogović, Andrejas Černeli, Marko Sajfer, Zdravko Lefler, Luka Kunkić, Damir Škorjanec, Marko Šantić, Marko Baković, Zlatko Balogović, Leo Galeković, Mihael Poljanac, Ivan Lulić, Miroslav Pilinger, Ivan Sajfer, Matija Valentić, Ivan Reider, Toni Lukić, Marko Doppler, Čl.34/1
Slaven Poljak, Željko Medić, Bojan Poljak, Mario Nreca, Čl.37/8
Mateo Minauf, Mateo Lončarić, Dominik Klasić, Luka Rajković, Mateo Sokolović, Dominik Heller, Dorijan Klasić, Nikola Bešen, Toni Topić, Čl.22-34/2
Ivan Žeravica, Mihael Boroša, Aleksandar Matijašević, Juro Oršulić, Čl.25-36/2
Martin Jurić, Vladimir Petras, Čl.35/10
Danijel Kindler, Bruno Dorić, Gabrijel Nikolić, Zlatko Osmanović, Ivan Čavar, Miodrag Truhlaž, Mateo Tomić, Karlo Bogar, Dario Kovačević, Alen Žitković, Siniša Subota, Dario Godeč, Čl.35/8
Denis Memić, Mario Grahovac, Roberto Lukas Sokolović, Fran Cincibuk, Silvio Sokolović, Erik Cincibuk, Tomislav Biondić, Čl.37/1



NOGOMETNO SREDIŠTE ORAHOVICA

NK Papuk (O):
Hađa Bejzak, Čl.37/10
Petar Špoljarić, Tin Jusup, Čl.22-34/4
Miroslav Rukavina, Karlo Mahaček, Stipe Ćavić, Jurica Šantić, Čl.25-36/2
Dražen Pavličić, Rafael Podboj, Ivan Jelenčić, Čl.22-34/2
Luka Horvat, Čl.35/10
Dragan Pavoković, Dalibor Delić, Marin Čavić, Dejan Vukobratović, Damir Ćorluka, Saša Kalem, Petar Čes, Teo Pranjić, Čl.36/2
Tomislav Tir, Josip Rogač, Antonio Hlavaček, Mario Kubaček, Zoran Lenard, Čl.36/1
Dalibor Brkić, Miroslav Grgurić, Marko Barukčić, Zoran Dmitrović, Borna Žanko, Petar Talan, Ana Zeman, Zoran Muselinović, Tomislav Bušljeta, Dorijan Hačić, Zoran Čuraj, Tomislav Damjanović, Gabriel Čalić, Matej Filipović, Mateo Šporčić, Arsen Pavelić, Emanuel Šorman, Marino Filipović, Goran Dmitrović, Tina Tikvan, Lara Grabovac, Tim Jarić, Ida Egner, Ajdin Šahinović, Paulina Pavoković, Josip Marković, Luka Čorak, Luka Mandić, Marino Lukavski, Duje Jockov, Ivano Kemper, Jan Kovač, Siniša Dmitrović, Sandi Smiljanić, Matias Talan, Fran Grabovac, Mateo Šporčić, Čl.35/1
Luka Ferenčak, Antonio Kralj, Jann Alfeldi, Marin Vratković, Marko Kramarić, Zvonimir Špoljarić, David Kralj, Mihael Hodak, Leon Vajnhal, Maik Gumbarević, Luka Ivković, David Šantić, David Podboj, Mihael Bevanda, Matija Krsnik, Ivan Kunštek, Tihomir Smiljanić, Čl.34/2
Marin Zdelar, Matej Rukavina, Čl.24-35/8
Ivica Ivanko, Petar Zavada, Alen Egner, Bruno Brkić, Miroslav Jockov, Goran Šarko, Siniša Horvat, Mateo Popić, Toni Kovač, Dražen Tikvan, Deni Kelava, Antonio Meljančić, Leon Pezić, Ante Pejčević, Matej Klanica, Andrej Marunica, Danijel Maha, Zlatko Repinac, Matia Kovač, David Mrak, Mateo Egner, Ivan Stojić, Ivan Radošević, Patrik Dunković, Niko Jović, Mario Štimac, Barbara Hološi, Dominik Džajkić, Čl.34/1
Saša Smodiš, Čl.37/8
Ivica Špoljarić, Marcel Gumbarević, Fran Volenik, David Hološi, Luka Majdenić, Franjo Orina, Čl.35/8
Andrej Pavić, Matija Grosl, Teo Eichler, Alen Knežević, Mario Ament, Boris Sobodić, Čl.37/1

ŠN Orahovica:
Stefan Ćosić, Matias Dubovečak, Petar Brstilo, Alin Osmani, Zvonimir Vujnović, Dino Bucić, Čl.35/1
Darijo Krmpotić, Čl.34/2
Emanuel Jurlina, Filip Šalek, Jura Vulić, Marko Bučanac, Ivana Zeman, Borna Mitrović, Ivan Kadežabek, Naomi Opat, Karlo Adžaga, Borna Kršija, Noa Opat, Domagoj Đurina, Marko Prša, Tony Jović, Vedran Špoljarić, Patrik Dubovečak, Jakov Lazić, Ivano Zeman, Sven Zeman, Alen Jakočić, Luka Potalec, Jakov Džajkić, Jan Kadežabek, Jan Kratzl, Kata Klanac, Patrik Barić, Toni Mikić, Marko Belobradić, Marko Mesinger, Kristijan Kolert, Gabriel Džajkić, Roko Pavelić, Borna Grgurinović, Jure Klanac, Tin Patkoš, Robert Prica, Duje Brajnović, Roko Rađenović, Vanja Kovač, Filip Prica, Petra Matek, Florijan Čočaj, Mathias Šincek, Roko Klanac, Matej Matek, Leon Ament, Tadeo Pranjić, Franka Pavelić, Ivan Zeman, Čl.22-34/2
Zvonimir Miloloža, Tin Matišić, Sandi Držaić, Čl.24-34/2
Vito Jović, Čl.35/8

NK Munja:
Luka Majetić, Čl.34
Matija Stjepanović, Dominik Benović, Renato Horvat, Mihael Filipović, Čl.24-34/2
Danijel Bosak, Ante Rosan, Zlatko Rosan, Čl.25-36/2
Domagoj Kiš, Josip Vida, Robert Sudarić, Čl.22-34/2
Mateo Horvatić, Luka Obad, David Grgurić, Zvonimir Mesinger, Josip Grgurić, Damir Filipović, Dominik Pačarek, Luka Čapo, Josip Pleša, Roko Jović, Gabriel Vida, Dragan Garić, Čl.36/2
Stipe Kralj, Andrija Grgurić, Čl.36/1
Srećko Jelen, Toni Vukalović, Goran Bulić, Josip Štefančić, Douglas De Souza Faustino, Čl.34/2
Josip Vida, Ivan Vida, Lucas Vinicius Tavares Gomes, Čl.35/1
Matija Grgurić, Leo Hačić, Matija Inhof, Šimun Hološ, Matija Bošnjak, Mateo Bošnjak, David Durmiši, Marko Špoljarić, Luka Durmiši, Igor Horvat, Florijan Ramić, Čl.34/1
Antonio Kohutek, Čl.37/8
Luka Vida, Matej Grgurić, Borna Inhof, Matej Grgurić, Čl.35/8
Šimun Filipović, Nicole Šipoš, Šimun Jović, Davor Grgurić, Leonard Lončarević, Antonela Straka, Petar Grgurić, Matej Šipoš, Teo Filipović, Matko Bačmaga, Čl.37/1
Luka Ante Jankov, Borna Šteger, Čl. 35/1



Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.