Registracija i preregistracija igrača

Registracije igrača   |   19.02.2021.



ŽUPANIJSKI NOGOMETNI SAVEZ VIROVITIČKO-PODRAVSKE ŽUPANIJE

SJEDNICA 17.02.2021 Članak
"NK DRAVA", TEREZINO POLJE  
Mateo Mijatović (NK Drava, Terezino Polje) 34/1
"NK PLAVI", JUGOVO POLJE  
Krunoslav Pipić (NK Borova, Borova) 34/1
"NK STARA BREZOVICA", BREZOVICA  
Stjepan Brođanac (NK Napredak (Ru), Rušani) 35/8
"NK SUHOPOLJE", SUHOPOLJE  
Ante Tomić (NK Mladost Čačinci, Čačinci) 35/8

 

SJEDNICA 19.02.2021 Članak
"NK SLOGA DUGO SELO", DUGO SELO  
Dominik Dejak (NK Sloga Dugo Selo, Dugo Selo) 34/1
Igor Šokac (NK Sloga Dugo Selo, Dugo Selo) 34/1



BRISANJA IGRAČA



NOGOMETNO SREDIŠTE ORAHOVICA

SJEDNICA 17.02.2021 Članak
"NK MLADOST ČAČINCI", ČAČINCI  
Matej Šimek (NK Slatina, Slatina) 35/8
Zvonimir Špoljarić (NK Mladost Miljevci, Miljevci) 35/8
Andrija Cingel 35/1
Matija Vukovski 35/1
Teo Rukavina 35/1



BRISANJA IGRAČA



NOGOMETNO SREDIŠTE SLATINA

SJEDNICA 18.02.2021 Članak
"NK STANDARD", NOVA ŠAROVKA  
Dalibor Semak 34/1
"NK VOĆIN", VOĆIN  
Franjo Perić (NK Ćeralije, Ćeralije) 34/2
"NK MLADOST MILJEVCI", MILJEVCI  
Slavko Juren (NK Standard, Nova Šarovka) 34/2

 

SJEDNICA 19.02.2021 Članak
"NK VOĆIN", VOĆIN  
Ivan Čović (NK Ćeralije, Ćeralije) 35/8
"NK MIKLEUŠ", MIKLEUŠ  
Nikica Markić (NK Rezovac, Rezovac) 34/1

 


Preregistracije igrača



ŽUPANIJSKI NOGOMETNI SAVEZ VIROVITIČKO-PODRAVSKE ŽUPANIJE

NK Plavi:
Matija Marović, Domagoj Holec, Kristijan Gojmerac, Željko Gojmerac, Nikola Repinac, Darko Pipić, Juraj Stupar, Ivan Salaj, Čl.36/2
Juraj Holec, Kristijan Perković, Ivan Cafuta, Čl.36/1
Teo Matovina, Čl.34/2
Dejan Janže, Tomislav Rončević, Čl.34/1
Antonio Husnjak, Čl.37/8
Sinan Nika, Jurica Bingula, Velimir Eraković, Davor Burić, Dino Validžić, Čl.25-36/2
Nikola Vuković, Čl.35/8
Steven Salioski, Čl.36/10
Antonijo Bingula, Čl.37/1



NOGOMETNO SREDIŠTE ORAHOVICA

NK Munja:
Vladimir Golik, Danijel Šipoš, Luka Obad, Josip Pleša, Roko Jović, Dominik Pačarek, Luka Čapo, David Grgurić, Gabriel Vida, Hrvoje Bošnjak, Mateo Horvatić, Hrvoje Fridl, Damir Filipović, Dragan Garić, Josip Grgurić, Zvonimir Mesinger, Čl.36/2
Andrija Grgurić, Stipe Kralj, Čl.36/1
Josip Štefančić, Goran Bulić, Douglas De Souza Faustino, Čl.34/2
Ivan Vida, Josip Vida, Lucas Vinicius Tavares Gomes, Čl.35/1
Matija Bošnjak, David Durmiši, Ivan Kovač, Matija Inhof, Florijan Ramić, Leo Hačić, Mateo Bošnjak, Matija Grgurić, Čl.34/1
Antonio Kohutek, Čl.37/8
Zlatko Rosan, Ante Rosan, Danijel Bosak, Čl.25-36/2
Filip Bošnjak, Renato Horvat, Čl.24-34/2
Luka Vida, Čl.35/8
Matko Bačmaga, Antonela Straka, Davor Grgurić, Mihael Filipović, Nicole Šipoš, Teo Filipović, Šimun Jović, Leonard Lončarević, Matej Šipoš, Šimun Filipović, Petar Grgurić, Čl.37/1

NK DOŠK Dolci:
Stipo Kolar, Čl.36/2



NOGOMETNO SREDIŠTE SLATINA

NK Mladost Miljevci:
Sandro Dolovski, Ivan Kolembus, Dario Pohiba, Marko Nemeth, Alen Keler, Danijel Podmanicki, Antonio Pejazić, Čl.36/2
Zlatko Erdec, Marko Mikić, David Jakišić, Leon Jakišić, Čl.36/1
Leon Despotović, Zdenko Grgić, Čl.35/1
Damjan Stjepanović, Čl.24-35/8
Matko Miklošević, Čl.34/2
Stjepan Klješčik, Čl.37/8
Renato Lukaček, Mislav Jagnjić, Hrvoje Ibričić, David Lehpamer, Čl.25-36/2
Ivica Vukalović, Franjo Kraljik, Alen Smiljanić, Mario Mikić, Dalibor Matanović, Tihomir Grđan, Damir Jukić, Dragan Medved, Veselko Špoljar, Ivica Špoljarić, Mario Pohiba, Frenki Šterl, Marko Đorđević, Ivan Sobol, Nikola Markanović, David Puača, Marinko Jukić, Dražen Despotović, Željko Jagnjić, Ivo Jukić, Dubravko Zebec, Domagoj Stubičar, Boris Cvetković, Mario Sobol, Vlatko Grđan, Filip Nikić, Ivan Hranić, Čl.35/8
Mate Dorčak, Čl.37/1

NK Voćin:
Davor Bon, Robertino Puhanić, Nikica Tunić, Sebastijan Perić, Mario Barić, Nikola Dokić, Čl.36/2
Marijan Vrnavić, Božidar Petrić, Antonio Čosić, Čl.36/1
Darijo Jaković, Ivo Barić, Mateo Đorđević, Ante Šabić, Kristijan Gusić, Antonio Barić, Nikola Tomić, Karlo Volf, Lovro Tašić, Leonardo Djokić, Tomislav Palić, Ivan Šabić, Tadej Jaković, Mario Tašić, Franjo Gusić, Ivan Jelović, Antonio Đokić, Kristijan Perić, Antonio Jaković, Karlo Perić, Franjo Tunić, Nikola Jozić, Tin Hinek, Nikola Petrić, Josip Marinović, Dario Tašić, Frano Tomić, Vedran Jozić, Kristijan Đorđević, Matej Gegić, Martin Tunić, Čl.35/1
Mateo Gusić, Čl.24-35/8
Roko Perić, Slobodan Simonović, Ivica Gusić, Emanuel Jaković, Čl.34/2
Antun Tašić, Josip Tomić, Čl.34/1
Petar Simonović, Čl.37/8
Goran Kizivat, Josip Čović, Čl.25-36/2
Gabrijel Djordjević, Ante Džavić, Franjo Simonović, Ante Jaković, David Čović, Marin Ivić, Dino Jozić, Hrvoje Čović, Silvio Jaković, Ivan Đorđević, Čl.35/8
Matej Marković, Ivano Simonović, Mario Marinović, Antonio Perić, Marijano Ćosić, Filip Jozić, Antonio Perić, Lana Jozić, Nikola Kolić, Ivor Janečić, Josip Jozić, Ivan Lencić, Franjo Jozić, Dražen Tašić, Ivan Gegić, Franjo Petrić, Rudolf Perić, Karlo Marinović, Franjo Džavić, Dominik Jozić, Manuela Marinović, Emanuel Tunić, Karlo Đokić, Leon Simonović, Marko Vuković, Gabriela Djokić, Gabriel Perić, Antonio Galešić, Samuel Tunić, Nikola Gusić, Gabriel Perić, Marsel Tunić, Petar Tašić, Antonio Simonović, Hana Hrga, Teo Perić, Karlo Lencić, Vlaho Perić, Antonio Martić, Adam Perić, Marin Simonović, Čl.37/1

MNK Slatina:
Milan Prlić, Čl.36/1



Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.