Registracija i preregistracija igrača

Registracije igrača   |   10.02.2021.

ŽUPANIJSKI NOGOMETNI SAVEZ VIROVITIČKO-PODRAVSKE ŽUPANIJE

SJEDNICA 05.02.2021 Članak
"NK OMLADINAC KORIJA", KORIJA  
Lovro Zahanek (NK Podgorje, Podgorje) 34/1

 

SJEDNICA 08.02.2021 Članak
"NK BOROVA", BOROVA  
Renato Dorić (NK Rezovac, Rezovac) 34/2
Drago Kozlinger (NK Bratstvo (GB), Gornje Bazje) 34/2
"NK SUHOPOLJE", SUHOPOLJE  
Marko Čolić (NK Rezovac, Rezovac) 34/1
"NK REZOVAC", REZOVAC  
Goran Peić (NK Borova, Borova) 34/2
Dorian Sesvečan (NK Mladost Vukosavljevica, Vukosavljevica) 34/2



BRISANJA IGRAČA

SJEDNICA 09.02.2021
"NK BOROVA", BOROVA
Kristijan Kmetec jer odlazi na područje drugog saveza.




NOGOMETNO SREDIŠTE SLATINA

SJEDNICA 08.02.2021 Članak
"NK KRČEVINA", ČAĐAVAČKI LUG  
Marko Novaković (NK Slavonija Sladojevci, Sladojevci) 34/2
"NK DINAMO JOSIPOVO", JOSIPOVO  
Dario Sopjanac (NK Podravac (So), Sopje) 34/2
Ivan Šimić (NK Grabić, Grabić) 34/2

 

Preregistracije igrača



ŽUPANIJSKI NOGOMETNI SAVEZ VIROVITIČKO-PODRAVSKE ŽUPANIJE

NK Drava:
Kristian Delić, Matej Mlinarić, Vladimir Juhaz, Dejan Barišić, Kristijan Blažeković, Hrvoje Juriša, Davor Jurić, Čl.36/2
David Lješčak, Luka Paulović, Ivo Delić, Dario Kozlinger, Ivan Mareković, Alen Orač, Sandi Plužarić, Antonio Paulović, Čl.34/2
Slađan Brnadić, Čl.35/1
Enio Klaus, Matej Tkalčec, Elvis Klaus, Dario Matuzalem, Čl.34/1
Josip Križić, Čl.37/8
Vedran Novaković, Ilija Trivanović, Čl.25-36/2
Igor Popović, Filip Tepeš, Alen Medved, Čl.35/8
Alen Berda, Saša Legen, Čl.37/1

NK Omladinac Korija:
Tomislav Škvarić, Čl.36/2

NK Rezovac:
Darko Pejić, Mario Pejić, Kristijan Runjak, Antonio Potonjac, Tomislav Pejić, Marko Medić, Dražen Šešet, Čl.36/2
Tomislav Handraka, Anton Ladović, Dragan Miladinov, Dario Grahovac, Kristijan Medić, Antonio Terihaj, Čl.36/1
David Smiljanić, Leo Tomljanović, Sanja Čerepinko, Tonček Kverkvarić, Darko Čerepinko, Čl.35/1
Ivan Pilinger, Ivan Rajnović, Danijel Čubelić, Mario Žitković, Tihomir Šarić, Mateo Kukić, Toni Topić, Čl.34/2
Zdravko Lefler, Marko Sajfer, Damir Škorjanec, Ivan Lulić, Dorian Mesarić, Ivan Sajfer, Leo Galeković, Marko Doppler, Luka Kunkić, Milorad Šipka, Danijel Laslo, Gabriel Mikulić, Ivan Reider, Čl.34/1
Mario Nreca, Bojan Poljak, Željko Medić, Antonio Ilijašević, Siniša Subota, Robert Bunjevac, Slaven Poljak, Ivica Lukačević, Damir Sabo, Čl.37/8
Mihael Boroša, Juro Oršulić, Ivan Žeravica, Stjepan Iharoš, Davor Perković, Aleksandar Matijašević, Ivan Marković, Čl.25-36/2
Mateo Sokolović, Čl.22-34/2
Zlatko Osmanović, Dragan Sapljivi, Ivan Krznarić, Vanja Dežmarić, Patrik Bazijanac, Silvijo Buzuk, Ivan Čavar, Mateo Tomić, Karlo Bogar, Dario Kovačević, Čl.35/8
Marija Lipai, Sara Cincibuk, Mihael Miladinov, Samuel Smiljanić, Andrej Subotičanec, Niko Kovač, Roberto Lukas Sokolović, Marko Krznarić, Tomislav Biondić, Gabriel Galeković, Silvio Sokolović, Denis Memić, Erik Cincibuk, Fran Cincibuk, Adrijan Kovačević, Miroslav Laslo, Mario Grahovac, Nikola Kukić, Patrik Kirin, Emanuel Malečić, Matej Sertić, Čl.37/1



NOGOMETNO SREDIŠTE ORAHOVICA

NK Mladost Čačinci:
Dario Periša , Matej Hečimović, Dario Petrović, Zdenko Nađ, Toni Ramić, Ante Tomić, Marko Margetić, Franko Perković, Čl.36/2
Mihovil Zebec, Filip Turković, Luka Dragosavac, Matko Barukčić, Jakov Mikec, Luka Makovšek, Mario Jukić, Danijel Fadljević, Čl.36/1
Mario Milosavljević, Toni Falat, Ivan Foro, Katarina Beštek, Karlo Zubak, Mihael Videc, Tin Jusup, Noah Cuca, Tomislav Tomić, Luka Jerbić, Frane Zubak, Gabrijel Pejić, Kruno Žagar, Marko Jukić, Ante Grubišić, Marko Grabovac, Ivan Buneta, Mark Hrženjak, Antonija Jurišić, Patrik Jurenec, Matko Čilag, Alen Hat, Noa Pleša, Marin Zuanović, Nikola Krmpotić, Luka Kapraljević, Luka Vukovski, Čl.35/1
Filip Dragosavac, Leon Kokoška, Ivan, st. Jukić, Vlado Maršić, Čl.34/2
Manuel Grgurić, Marin Milak, Matej Tolić, Sven Bušljeta, Jakov Bolješić, Čl.34/1
Ivan Ugarković, Ivan Mužar, Čl.25-36/2
Alen Čaić, Čl.24-34/2
Domagoj Žiha, Čl.35/8
Duje Jurlina, Toni Milak, Niko Jerbić, Petar Cingel, Aron Štivorić, Gabriel Vukalović, David Bušljeta, Niko Koprivica, Gabrijel Ljutak, Borna Beštek, Leona Marija Lokner, Marija Nerovčić, Matias Kofijač, Šime Lukić, Borna Krupa, Klaudio Lokner, Mihael Kebli, Ante Samardžić, Andro Matešić, Noa Hečimović, Luka Klepač, Damjan Vlahinja, Domagoj Stojanović, Leon Goluska, Toma Matešić, Ilija Cingel, Lovro Bolješić, Gabriel Prelog, Rino Hrženjak, Šime Jurlina, Mariel Štefok, Lucija Ljutak, Davor Takač, Dino Jakov Lokner, Luka Dubaić, Karlo Sabo, Ivan Beštek, Ivano Erceg, Luka Koprivica, Ivan Zubak, Matej Nerovčić, Mateo Erceg, Čl.37/1

NK Crnac:
Mislav Zrinščak, Boris Cabicar, Mateo Brusač, Ivan Sraka, Bojan Stojčević, Čl.36/2
Josip Birčić, Karlo Pavoković, Dejan Radosavljević, Čl.36/1
Boris Biondić, Mihael Nikolić, Čl.34/2
Dominik Kapetanović, Robert Nikolić, Tilen Marić, Čl.37/8
Darko Kokoška, Matej Kapetanović, Čl.24-34/2
Željko Ivić, Luka Čorda, Filip Kovačević, Čl.25-36/2
Toni Vukalović, Abel Radić, Ivan Jukić, Josip Damjan, Čl.35/8

NK DOŠK Dolci:
Ivica Šalković, Denis Prović, Marin Velić, Toni Sitar, Ivan Banić, Marko Udovčić, Čl.36/2
Mato Vida, Antonio Gubeljak, Davor Samardžić, Mario Kolar, Danijel Šalković, Čl.36/1
Matko Čepek, David Klanica, Tomislav Čačinović, Čl.35/1
Antonio Šutić, Ivan Mroz, Josip Brkić, Čl.34/1
Antun Šarić, Marijan Velić, Marijan Šalek, Čl.25-36/2
Domagoj Šteger, Dino Župan, Čl.35/8



NOGOMETNO SREDIŠTE SLATINA

NK Slavonac Novaki:
Josip Puškarić, Tomislav Butek, Franjo Brekalo, Karlo Bičkei, Siniša Klement, Dražen Ponjević, Saša Reksa, Čl.36/2
Toni Nikolaus, Danijel Hrgović, Igor Kukuljević, Čl.36/1
Kristijan Kuzman, Stanislav Smolić, Andrej Bajt, Alen Nikolaus, Čl.35/1
Stanislav Nemet, Alen Mak, Čl.34/2
Dario Čavlović, Čl.37/8
Vedran Hrgović, Mario Košutić, Domagoj Jug, Stjepan Penava, Ivan Mađarić, Čl.35/8
Marijan Ivanković, 37/1



Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.