Registracija i preregistracija igrača

Registracije igrača   |   26.02.2020.



ŽUPANIJSKI NOGOMETNI SAVEZ VIROVITIČKO-PODRAVSKE ŽUPANIJE

SJEDNICA 24.02.2020 Članak
NK "MLADOST", VUKOSAVLJEVICA  
Mihael Komar (Rezovac, Rezovac) 37/8
Mihael Mudrovčić (Virovitica, Virovitica) 37/8
NK "DRAVA", TEREZINO POLJE  
Josip Križić (HNK Lukač-05, Lukač) 37/8
NK "DINAMO", KAPELA DVOR  
Antun Ponikvar (Graničar Bušetina, Bušetina) 37/8
Tomislav Božičević (Brana, Bačevac) 37/8
Marko Posavec (Mladost, Stari Gradac) 37/9
Mateo Jugović (HNK Lukač-05, Lukač) 37/8
Antonio šamec (Rezovac, Rezovac) 36/1
Mateo Rajnović (NAPREDAK, RUŠANI) 37/8
NK "SVETI ĐURAĐ", SVETI ĐURAĐ  
Mateo Sokolović (Bratstvo, Gornje Bazje) 37/8
NK "TURANOVAC", TURANOVAC  
Rene Prugovečki (Prugovac, Prugovac) 37/8
Miroslav Šklebar (Podravac, Virje) 37/8
Franjo Tubić (Sokol, Sokolovac) 37/8
NK "BILOGORA 1947", ŠPIŠIĆ BUKOVICA  
Marijo Jug (SOKOL, MILANOVAC) 37/8
Mateo Zorić (Drava PS, Podravske Sesvete) 37/8
Filip Antolić (Graničar Bušetina, Bušetina) 37/8
NK "REZOVAC", REZOVAC  
Hrvoje Reider (Rezovac, Rezovac) 36/1
NK "BRATSTVO", GORNJE BAZJE  
Gabrijel Bakić (Virovitica, Virovitica) 37/8
Patrik Abalić (DRAVA, Terezino Polje) 37/8
Matej Zdjelar (DINAMO, KAPELA DVOR) 37/8
NK "PLAVI", JUGOVO POLJE  
Ivan Kmetec (Tehničar, CABUNA) 37/9
Dinko Zubić (PLAVI, Jugovo Polje) 36/1
Antonio Husnjak (Rezovac, Rezovac) 37/8
NK "VIROVITICA", VIROVITICA  
Josip Mađar 36/1
NK "PODGORJE", PODGORJE  
Dominik Meheš (SVETI ĐURAĐ, SVETI ĐURAĐ) 36/1
Filip Buđak (Omladinac, Korija) 37/8
Adrian Kadlec (Virovitica, Virovitica) 37/8
NK "GRADINA", GRADINA  
Anto Jezerčić 37/1
NK "OREŠAC", OREŠAC  
Valentin Mrkogača 37/1
Dario Borbaš (Vaška, Vaška) 37/8
Matej Vincek (OREŠAC, OREŠAC) 36/1
NK "SLOGA", DUGO SELO  
Jasmin Kršić (HNK Lukač-05, Lukač) 37/8
Dejan Mioljević (Graničar Bušetina, Bušetina) 37/8
Damir Lugarić (Gradina, Gradina) 36/1

 

SJEDNICA 26.02.2020 Članak
NK "GRANIČAR BUŠETINA", BUŠETINA  
Karlo Pelko (Mladost Molve, Molve) 37/8



BRISANJA IGRAČA

SJEDNICA 26.02.2020
NK "TURANOVAC", TURANOVAC
Saša Štefanić jer odlazi na područje drugog saveza.
NK "GRANIČAR BUŠETINA", BUŠETINA
Ivan Topić jer odlazi na područje drugog saveza.
NK "VIROVITICA", VIROVITICA
Antun Rukavina jer odlazi na područje drugog saveza.




NOGOMETNO SREDIŠTE ORAHOVICA

SJEDNICA 24.02.2020 Članak
NK "SLOGA", ZDENCI  
Davor Jozić (Slatina, Slatina) 36/2
Dino Radonjić (Slatina, Slatina) 36/2
David Matoković (Papuk, Orahovica) 36/1
Ivan Stjepić (Slatina, Slatina) 36/2
NK "CRNAC", CRNAC  
Renato Horvat (Sloga, Zdenci) 36/2
Antonio Vratković (Sloga, Zdenci) 36/2
Slaven Mimić (Papuk, Orahovica) 36/2
Ivan Sraka (Podravac, Sopje) 36/2
Antun Stošić (FEŠK, Feričanci) 36/2
NK "PAPUK", ORAHOVICA  
Ivan Bosak (Crnac, Crnac) 36/2
Antonio Hlavaček (FEŠK, Feričanci) 36/1
Ivica Srednoselac (Standard, N. Šarovka) 36/2
Filip Knežević (Sloga (B), Borovo) 36/1
Gabrijel Dubaić (Mikleuš, Mikleuš) 36/2
Ivana Zeman (DOŠK, Dolci) 36/1
Petar Čes (Sloga, Zdenci) 36/2
Noa Opat 37/1
NK "DOŠK", DOLCI  
Stipo Kolar (Voćin, Voćin) 36/2
Ivica Šalković (Crnac, Crnac) 36/2
NK "MLADOST (ČAČ)", ČAČINCI  
Dario Petrović (Zrinski, N. Bukovica) 36/2
Karlo Sabo 37/1
Matej Klanica (Papuk, Orahovica) 36/2
Šime Lukić 37/1



BRISANJA IGRAČA



NOGOMETNO SREDIŠTE PITOMAČA

SJEDNICA 24.02.2020 Članak
NK "OTROVANEC", OTROVANEC  
Marino Bugarinović (Kladare, Kladare) 37/8
Mario Vrbaslija (Mladost, Stari Gradac) 37/8
Selvir Gjanić (Kladare, Kladare) 37/8
NK "TURNAŠICA", TURNAŠICA  
Dominik Blažinčić (CROATIA, Grabrovnica) 37/8
Mario Tkalčec (Pitomača, Pitomača) 37/8
Ivan Kovačević (CROATIA, Grabrovnica) 37/8
Bernard Blažinčić (CROATIA, Grabrovnica) 37/8
Hrvoje Kovač (CROATIA, Grabrovnica) 37/8
NK "CROATIA", GRABROVNICA  
Nikola Ciglenec (Graničar Bušetina, Bušetina) 37/8
Darko Rengel (Turnašica, Turnašica) 37/8
Ivan Kovačević (CROATIA, Grabrovnica) 37/8
Marko Slavić (Graničar NV, Novo Virje) 37/8
NK "KLADARE", KLADARE  
Dorijan Matančić (CROATIA, Grabrovnica) 36/1
Marin Vedriš (Mladost, Stari Gradac) 36/1
Marko Šubić (CROATIA, Grabrovnica) 36/1
Radovan Rašeta (BILOGORAC, VELIKA ČREŠNJEVICA) 37/9
Renato Greguraš (Kladare, Kladare) 37/8
NK "PITOMAČA", PITOMAČA  
Fran Mihoković 37/1
Teo Šokec 37/1



BRISANJA IGRAČA



NOGOMETNO SREDIŠTE SLATINA

SJEDNICA 20.02.2020 Članak
NK "PODRAVAC", SOPJE  
Mario Tolo (Prugovac, Prugovac) 36/2
Zdenko Lončarek (Prugovac, Prugovac) 36/2
NK "GRABIĆ", GRABIĆ  
Ivan Santi (Slavonac, Novaki) 36/2
Ivan Šimić (Slavonac, Novaki) 36/2
NK "MIKLEUŠ", MIKLEUŠ  
Dražen Matota (Slatina, Slatina) 36/2
Dejan Matota (Mladost(Milj), Miljevci) 36/2
Mario Vučeta (Meljani, DONJI MELJANI) 36/2
Ivica Špoljarić (Mikleuš, Mikleuš) 36/2
NK "MELJANI", DONJI MELJANI  
Boris Tepeš (Dinamo, Četekovac) 36/1
NK "MLADOST(MILJ)", MILJEVCI  
Josip Klješčik (Zrinski, N. Bukovica) 36/1
Marko Klecin (Mikleuš, Mikleuš) 36/1
NK "MLADOST 1930", ČAĐAVICA  
Robert Oškroban (Zrinski, N. Bukovica) 36/2
Marko Mudri (Krčevina, Čađavački Lug) 36/2
NK "SLAVONIJA", SLADOJEVCI  
Dino Veger (Slatina, Slatina) 36/1
Mateo Peška (Slatina, Slatina) 36/2
Robert Lipaj (NO LIMIT, Virovitica) 36/2
Matija Vencl (Podravac, Sopje) 36/2
NK "VOĆIN", VOĆIN  
Matej Grgurić (Crnac, Crnac) 36/2
NK "MLADOST", BAKIĆ  
Luka Puškarić (Mladost(Milj), Miljevci) 36/2
Mateo Budimir (Mladost(Milj), Miljevci) 36/2
Karlo Černi (Mladost(Milj), Miljevci) 36/2
Bojan Dmitrović (Slatina, Slatina) 36/2
Filip Helt (Mladost, Bakić) 36/1
Petar Grahovac (Mladost(Milj), Miljevci) 36/2
NK "DINAMO", JOSIPOVO  
Filip Javorović (Radnički, Vukovar) 36/2
Dražen Kocić (Podravac, Sopje) 36/2
Dražen Đurić (Munja, Veliki Rastovac) 36/2
Tomislav Kolar (Omladinac, Korija) 36/1
Milenko Beneš (Podravac, Sopje) 36/2
David Čović (Voćin, Voćin) 36/2
Bruno Brezec (Podravac, Sopje) 36/1
Danijel Kolomaz (Podravac, Sopje) 36/2
NK "SLATINA", SLATINA  
Dražen Despotović (Mikleuš, Mikleuš) 36/2
Željko Jagnjić (Mikleuš, Mikleuš) 36/2
Mihael Nikolić (Sloga, Zdenci) 36/2
Livio Brozović (Zrinski, N. Bukovica) 36/2
NK "KOZICE", KOZICE  
Domagoj Zebec (Dinamo, Josipovo) 36/2

 

SJEDNICA 24.02.2020 Članak
NK "PODRAVAC", SOPJE  
Patrik Slivar (Slatina, Slatina) 36/2

 

SJEDNICA 25.02.2020 Članak
NK "MELJANI", DONJI MELJANI  
Petar Kovačević (Slavonija, Sladojevci) 36/2

Preregistracije igrača



ŽUPANIJSKI NOGOMETNI SAVEZ VIROVITIČKO-PODRAVSKE ŽUPANIJE

Stara Brezovica:
Sandi Kocijan, Vedran Čizmić, Saša Mesec, Alen Mraz, Miro Baltić, Čl.36/2
Miro Dujmović, Ivica Đuračić, Josip Brođanac, Dominik Viljevac, Filip Radić, Danijel Lukačević, Čl.36/1
Tomo Baltić, Tomislav Čađavčan, Čl.34/2
Ivan Dasović, Čl.35/1
Josip Brođanac, Dario Šuvak, Kristijan Turković, Čl.37/8
Mirko Štulić, Predrag Mikić, Čl.37/9
Predrag Čađavčan, Mijo Dujmović, Stjepan Brođanac, Čl.35/8

TURANOVAC:
Goran Peić, Mateo Rukavina, Filip Vida, Natanael Vidak, Robert Tubić, Ilija Tadić, Dejan Peić, Čl.36/2
Mihael Taušan, Josip Draganić, Čl.37/8
Denis Ilić, Valentino Taušan, Dario Čančar, Mario Bedeković, Tino Habijanić, Danijel Jurlina, Ronald Jagica, Antonio Bijuk, Berislav Moslavac, Tomislav Zalogaj, Čl.25-36/2

Virovitica:
Albert Barat, Filip Zec, Luka Nikšić, Luka Vinovrški, Luka Čubelić, Josip Ivačić, Renato Petričević, Patrik Hojski, Fran Jurković, Dragan Sapljivi, Karlo Bogar, Mario Novosel, Luka Vukman, Marko Mikić, Matej Meler, Marko Puškarić, Karlo Hader, Čl.36/2
Ivan Hanzić, Luka Mlinarić, Karlo Horvatinović, Nikola Gubić, Ivan Lozar, Tomislav Herceg, Jadranko Pelc, Čl.36/1
Matija Šandrk, Gabriel Jurišić, Benjamin Kastaneti, Dinko Zagorac, Dominik Mikolčić, Martin Špegelj, Mato Rozić, Luka Černeli, Noa Jerbić, Petar Špegelj, Matko Moslavac, Leon Davidović, Čl.35/1
Marko Milković, Zoran Petrić, Čl.34/2
Dario Duvnjak, Čl.34/1
Miodrag Truhlaž, David Mikolaš, Mateo Minauf, Josip Tambić, Leon Praiz, Miron Škafar, Miroslav Čorić, Albert Lukša, Darko Tomšić, Vedran Salaj Obrovac, Dominik Tot, Nikola Kucljak, Čl.37/8
Benjamin Široki, Luka Skupnjak, Damir Majtanić, Ante Džavić, Čl.25-36/2
Ante Dražić, Darko Orač, Čl.35/8
Kristian Sesvečan, Matej Kovačević, Roko Pokupić, Sandro Knežević, Lukas Bajsar, Ivan Kasumović, Ivan Huđ, Mateo Šolc, Mateo Horvatinović, Borna Obrovac, Roko Predragović, Petar Košić, Matej Tomašić, Noa Hudi, Lovro Vidović, Matej Jezerčić, Valentino Vrekalić, Teo Čor, Matias Šarić, Jan Mikac, Luka Mijok, Marko Šipka, Andrej Grujić, Mihael Meler, Grahovac Patrik, Niko Šitum, Luka Ribić, Martin Boljevčan, Teo Štiks, Luka Režić, Luka Taušan, Vito Perić, Fran Mijatović, Jelena Mađarac, Bruno Sladojević, Franko Češek, Patrik Hercigonja, Tin Jurišić, Manuel Josić, David Bukvić, Viktor Arsić, Josip Vidović, Matija Galjar, Antun Gabrijel, Leon Rozić, Niko Ćuk, Viktor Abramović, Leo Rendulić, Marko Srnak, Lovro Lulić, Karlo Kuda, Matko Hegedušić, Marino Čeh, Lovro Galjar, Jan Feketija, Fabijan Horvatić, Filip Kiralj, Gabrijel Iličić, Matej Šelember, Niko Andrović, Filip Štiks, Pavao Koši, Josip Jadan, Noa Bukvić, Leo Crvenka, Karlo Pekić, Ivano Horvat, Fran Runjak, Josip Šelember, Petar Iličić, Filip Jezerčić, Karlo Boljevčan, Dominik Šemper, Davor Barbarić, Grgur Salajić, Marin Kovačević, Čl.37/1

Graničar Bušetina:
Ivan Maletić, Kristijan Veg, Ante Hruza, Alen Fučkar, Petar Černeli, Šimun Bartolić, Karlo Petrinić, Marko Zelenbrz, Mateo Fučkar, Hrvoje Lebinec, David Sabo, Lovro Bartolić, Danijel Borić, Karlo Zelenbrz, Čl.36/2
Ivan Mikolčić, Janko Brlas, Čl.34/2
Marcelo Munjeković, Dario Zelenbrz, Dominik Hrvoić, Čl.34/1
Deni Kosi, Mateo Matuzalem, Stiven Čančar, Danijel Stjepić, Čl.37/8
Kristijan Mikolčić, Antonio Klasić, Ivan Majstorović, Toni Stjepić, Valentino Pavlak, Borna Mihelčić, Kristijan Štefičar, Darko Bušetinčan, Roberto Meseš, Čl.25-36/2
Luka Brlas, Čl.35/8
Dorijan Štimac, Matija Kalenik, Mateo Bušentinčan, Nikola Brlas, Sebastian Fučkar, Mateo Lončarić, Fran Široki, Čl.37/1

MLADOST:
Antonio Kosina, vedran Odalj, Manuel Šelimber, Čl.36/2
Ivan Škvarić, Nenad Banak, Mario Ivanović, Ivan Rokinger, Čl.36/1
Antonio Raptavi, Mateo Nemčec, Božidar Lelek, Igor Kovač, Marijo Komar, Ivan Komar, Mario Raptavi, Čl.34/2
Mario Feketija, Čl.35/1
Dorian Sesvečan, Ivan Sljepčević, Čl.37/8
Ivica Jurić, Antonio Kostelac, Josip Kovač, Čl.22-34/2
Antonio Špoljarić, Čl.35/10
Marko Pokupić, Valentino Škvarić, Čl.35/8

Bratstvo:
Valentino Ivanković, Kristijan Mrazović, Mario Karnik, Dario Lješčak, Lukas Ivšić, Stjepan Hokman, Bruno Topolovčan, Dorian Uzelac, Leo Franjić, David Željko Mihelčić, Monika Zdjelar, Josip Eršek, Ivano Luka Bukvić, Saša Bota, Dorian Rajnović, Mateo Andrijanić, Dominik Sambol, Matej Štefan, Robert Suhanek, Leon Ladović, Ivica Marković, Leon Široki, Mateo Ivoš, Patrik Kučan, Leon Štefan, Mihael Domović, Michael Fučkar, David Radosavac, Luka Andrijanić, Nikola Merkaš, Fran Lacko, Ivan Zdjelar, Ajdin Zahirović, Anđela Demo, Čl.36/2
Marko Hećimović, Čl.36/1
Vedran Bajivić, Danijel Brođanac, Čl.34/2
David Bakić, Filip Škudar, Denis Sambol, Luka Borić, Filip Filipović, Saša Ivošević, Ivan Velić, Marin Zagorac, Dino Jegdić, Leo Mitin, Niko Šuvak, Leo Mioljević, Čl.37/8
Marijan Holec, Toni Zeba, Mario Pšihistal, Leo Hokman, Toni Margetić, Matej Vinak, Gabrijel Palčić, Čl.25-36/2
Kristijan Mikolić, Čl.25-37/8
Marko Iličić, Leon Podravac, Angelina Cupar, Kristijan Velić, Stefany Kršić, Gabrijel Jurić, Mihael Iličić, Mihael Petrić, Luka Jurenec, Toni Ivanešić, David Zdjelar, Emanuel Jurić, Mateo Rukavina, Stjepan Kršić, Nino Bota, Monika Udovičić, Dora Zahirović, Emanuel Ivoš, Stjepan Ribić, Leonardo Zdjelar, Ivan Špoljar, Nikola Košutić, Tin Podravac, Josipa Iličić, Lovro Blažević, Vanesa Kolar, Jelena Ivoš, Čl.37/1

SVETI ĐURAĐ:
Kornelijo Fajhtner, Valentino Kalenik, Slaven Petriš, Čl.36/2
Milan Filipović, Željko Pšihistal, Čl.34/2
Jurica Kajić, Čl.37/8

PODGORJE:
Gabriel Benčik, David Mikić, Luka Vukšić, Matija Krmpotić, Tomislav Krmpotić, Igor Potrata, Dominik Tepeš, Patrik Bukvić, Mihael Podgornik, Goran Zgazivoda, Mihael Tambolaš, Mateo Jurković, Ivan Čavar, Filip Tepeš, Čl.36/2
Josip Blažinčić, Dominik Šokac, Antonio Lekšić, Mario Udvardi, Čl.36/1
Martin Špoljarić, Čl.34/2
Kristijan Blažinčić, Danijel Blažević, Marin Kaselj, Marino Prisuda, Čl.35/1
Tomislav Ivačić, Čl.34/1
Matia Horvat, Alen Đureš, Čl.37/8
Ivan Bukvić, Čl.25-36/2
Tomislav Feketija, Ivan Vukšić, Čl.35/8
Nikola Feketija, Petar Rogić, Tomislav Fučkar, Leonardo Lebinac, Martin Zver, Nikola Režonja, Kristijan Rajnović, Marko Benčik, Karlo Pernar, Domagoj Barčan, Ivan Bošković, Jakov Škvarić, Mateo Zver, Rafael Amidžić, Ivan Stolnik, Stefan Sabo, Borna Rođak, Luka Vampovac, Dalian Kovač, Borna Sedlaček, Sebastian Lukačević, Fran Poljak, Mateo Sušec, Filip Škvarić, Čl.37/1

SLOGA:
Ivan Vojvodić, Mario Han, Endi Župan-Vrekić, Marijan Živković, Marko Podravac, Čl.36/2
Robert Novosel, Marijan Novosel, Čl.36/1
Stjepan Ivšić, Čl.35/1
Ivan Podravac, Čl.34/2
Mirko Živković, Tomislav Kovačević, Čl.37/8
Antun Crnković, Čl.25-36/2
Tihomir Bakić, Čl.22-34/2

DINAMO:
Mišel Bobo, Igor Horvat, Mirko Iličić, Leo Poljak, Saša Ivanešić, Darko Pavlović, Melis Glumpak, Matija Sambol, Hrvoje Đurašević, Čl.36/2
Antonio Jurić-Pešić, Branimir Beneta, Čl.36/1
Matija Košutić, Goran Sambol, Čl.35/1
Marko Iličić, Čl.34/2
Mateo Draganić, Čl.37/8
Matko Jurić, Ivan Capan, Mario Botić, Karlo Draganić, Jozo Iličić, Antonio Merkaš, Čl.25-36/2
Mato Iličić, Marko Lacko, Čl.35/8

OREŠAC:
Marijan Kaščel, Dario Sitar, Nikola Ivanović, Čl.36/2
Mateo Rokinger, Antonio Vincek, Nikola Košić, Čl.36/1
Brane Jugović, Hrvoje Marek, Denis Hanzlić, Čl.34/2
Ivan Nemet, Čl.34/1
Dario Novosel, Čl.37/8
Dražen Borbaš, Danijel Jelečki, Roberto Lukinić, Čl.35/8

Rezovac:
Dražen Šešet, Mario Pejić, Darko Pejić, Marko Medić, Ivan Rajnović, Matija Smetiško, Tomislav Pejić, Kristijan Runjak, Zoran Sertić, Danijel Kindler, Čl.36/2
Anton Ladović, Dragan Miladinov, Goran Cigler, Tomislav Handraka, Nenad Mesarić, Kristijan Medić, Antonio Terihaj, Dario Grahovac, Željko Paić, Čl.36/1
Toni Topić, Antonio Ilijašević, Toni Kovačić, Danijel Čubelić, Čl.34/2
Ivan Sajfer, Marko Doppler, Martin Jurić, Čl.34/1
Željko Medić, Patrik Bazijanac, Siniša Subota, Mario Nreca, Ivica Lukačević, Robert Bunjevac, Čl.37/8
Aleksandar Matijašević, Ivan Marković, Juro Oršulić, Silvijo Buzuk, Ivan Žeravica, Ivan Krznarić, Stjepan Iharoš, Davor Perković, Mihael Boroša, Čl.25-36/2
Dario Kovačević, Vanja Dežmarić, Čl.35/8
Darko Sić, Jan Petrović, Erik Cincibuk, Roberto Lukas Sokolović, Matej Sertić, Luka Buzuk, Nikola Kukić, Ivan Kocijan, Fran Cincibuk, Adrian Prisuda, Sara Cincibuk, Marija Lipai, Samuel Smiljanić, Mario Grahovac, Patrik Banja, Silvio Sokolović, Mihael Živković, Adrijan Kovačević, Patrik Kirin, Miroslav Laslo, Gabriel Galeković, Ivan Cincibuk, Andrej Subotičanec, Mihael Miladinov, Niko Kovač, Tomislav Biondić, Luka Šešet, Denis Memić, Marko Krznarić, Emanuel Malečić, Gabriel Šešet, Franjo Buzuk, Čl.37/1
Matej Banja, Čl.37/2

Borova:
Dominik Kralj, Renato Karačić, Čl.36/2
Antun Stupar, Mario Horvat, Tomislav Holec, Robert Šajin, Čl.25/36-2
Mateo Gegić, Čl.36/1
Kristijan Kmetec, Marko Doležal, Čl.34/2
Željko Vračarić, Tomislav Tuđina, Čl.34/1
Josip Vuzem, Emil Vračarić, Ivan Muselin, Antonio Vuzem, Marko Pakšec, Čl.37/8
Filip Ognjanović, Dino Šamec, Teo Matovina, Dalibor Ivanović, Nikola Pančić, Vinko Bradarić, Čl.25-36/2
Darko Obžetić, Čl.35/8
Filip Cindrić, Adrian Lukačević, Matija Poljak, Elisa Molnar, Petra Poljak, Dorian Knežević, Monika Karaica, Marko Šamec, Ana Frank, Ivan Frank, Lea Vokal, Stefan Jovanović, Noa Boban, Josip Karaica, Darko Šamec, Čl.37/1

DRAVA:
Dejan Barišić, Davor Jurić, Hrvoje Juriša, Kristijan Blažeković, Alen Medved, Vladimir Juhaz, Kristian Delić, Ivan Škrablin, Čl.36/2
Antonio Paulović, Alen Orač, Ivan Mareković, Luka Paulović, Sandi Plužarić, David Lješčak, Dario Kozlinger, Ivo Delić, Čl.34/2
Marko Medić, Slađan Brnadić, Čl.35/1
Mateo Lončar, Čl.37/8
Vedran Novaković, Ilija Trivanović, Denis Rajnović, Čl.25-36/2
Alen Berda, Saša Legen, Čl.37/1



NOGOMETNO SREDIŠTE ORAHOVICA

Mladost (Čač):
Ivano Anđelić, Danijel Fadljević, Čl.36/1
Marin Milak, Čl.34/1
Leona Marija Lokner, Dino Jakov Lokner, Čl.37/1

Crnac:
Mateo Brusač, Valentino Virag, Boris Cabicar, Bojan Stojčević, Mislav Zrinščak, Čl.36/2
Josip Birčić, Dejan Radosavljević, Karlo Pavoković, Čl.36/1
Filip Bošnjak, Čl.35/1
Tilen Marić, Robert Nikolić, Čl.37/8
Luka Čorda, Boris Biondić, Filip Kovačević, Željko Ivić, Čl.25-36/2
Josip Damjan, Čl.35/8

Sloga:
Denis Velić, Filip Lončarević, Dragan Trupina, Mihael Topolovec, Gabrijel Nikolić, Luka Zeman, Čl.36/2
Luka Zvonarić, Petar Čiš, Jakov Gotovac, Zvonimir Kovačić, Čl.36/1
David Bušljeta, Čl.35/1
Ante Lebo, Čl.37/8
Jurica Kiris, Mihael Filipović, Josip Varga, Luka Mataija, Danijel Ciglar, Patrik Marenić, Dražen Duspara, Matej Rister, Franjo Pranjić, Mario Duspara, Patrik Turković, Dominik Mudri, Čl.25-36/2
Alen Dedaj, Čl.35/8
Rafael Semeš, Čl.37/1

Papuk:
Petar Kusić, David Pavoković, Patrik Sudarić, Miroslav Šerbedžija, Ivan Bartolić, Teo Pranjić, Čl.36/2
Josip Rogač, Mario Kubaček, Čl.36/1
Dalibor Brkić, Ajdin Šahinović, Čl.35/1
David Holeš, Andrej Pavić, Čl.37/1



NOGOMETNO SREDIŠTE PITOMAČA

Turnašica:
Franjo Trupina, Ivan Plivalić, Antonio Tandarić, Čl.36/2
Marin Ferić, Dubravko Abramović, Darijo Plivalić, Čl.36/1
Mario Sulimanac, Tomislav Tišljar, Slaven Jantol, Stjepan Lach, Saša Crnec, Čl.34/2
Martin Zvonar, Josip Padović, Čl.34/1
Valentino Buri, Renato Plivalić, Čl.37/8
Andrej Abramović, Luka Lach, Čl.22-34/2
Ivan Kovač, Čl.25-36/2
Marko Nemet, Marko Šelimber, Dubravko Jakupec, Martin Kalenik, Čl.35/8

Pitomača:
Domagoj Turković, Roko Peterfi, Patrik Babić, Ivan Begović, Dean Klemen, Igor Posavac, Dino Siladić, Roko Puh, Borna Erdelji, Luka Bastalić, Vedran Štukar, Jan Krasović, Milan Prlić, Ivan Bastalić, Goran Bosilkovski, Emanuel Živko, Nikola Plavšić, Jakov Kvesić, Hrvoje Zdelar, Valentino Paradinović, Luka Skoko, Alen Jantol, Matija Miloš, Fran Peterfi, Erik Mrak, Luka Štukar, Čl.36/2
Nikola Ivanović, Patrik Kovač, Markus Čižmar, Dominik Pavlić, Mijo Bevanda, Nino Uzelac, Čl.36/1
Pavao-Jan Begović, Čl.25/1
Dominik Babić, Luka Kos, Domagoj Magić , Franco Šokec, Marko Rakijašić, Filip Škorak, Tin Arapinac, Luka Šamu, Toni Šokec, Karlo Jakupec, Željko Lovreković, Erik Kovačić, Dino Grgačić, Marko Lovrin, Patrik Pankasz, Roko Sučić, Lovro Škorak, Leo Jakupec, Dragan Magić, Amar Ali, Lucijano Balija, Domagoj Zorić, Dominik Štefoković, Čl.35/1
Branko Bedeković, Slaven Martinčević, Ivan Kožarić, Branko Halapa, Miroslav Ivanec, Krunoslav Tišljar, Ivan Arapinac, Ivan Sučić, Goran Bedeković, Čl.34/2
Igor Antoljak, Šaćir Ali, Freddy Čižmar, Čl.34/1
Dubravko Ivanković, Mario Đeri, Ivan Presečan, Filip Abramović, Daniel Hlavaček, Hrvoje Bedeković, Čl.37/8
Antonio Babec, Čl.25-36/2
Karlo Šamu, Petar Škrinjar, Mario Đeri, Danijel Kumer, Luka Sabljić, Čl.35/8
Luka Lazarus, David Jakupec, Jakov Erdelji, Šimun Kovačev, Fran Torbašinović, Niko Barčan, Maks Magat, Jakov Uzelac, Niko Keserica, Dominik Špoljarić, Petar Tudić, Ivan Rakitničan, Filip Biljaka, Josip Badanjek, Nikola Čubelić, Sandi Ivanović, MANUEL ĐANIĆ, Matija Bartolić, Hrvoje Kralj, Roko Rengel, Benjamin Čop, Fran Antoljak, Karlo Filjak, Fran Kovačev, Fran Siladić, Filip Došlin, Luka Kolar, Ivan Dudašek, Marko Balić, Ivano Radinčić, Šimun Kunić, Matej Bakov, Marko Vid Popović, Dominik Deskar, Leon Jelušić, Erik Toth, Ven Kovač, Josip Čubelić, Nikola Lovreković, Mateo Jakupec, Niko Uzelac, Patrik Toth, Domagoj Kirin, Gabrijel Živko, Luka Hrvojić, Jan Perović, Dina Keserica, Fran Gjurgjek, Tin Perović, Edi Tomrlin, Lovro Smolčić, Filip Bedeković, Marko Fereža, David Rengel, Čl.37/1

Kladare:
Antonio Maresić, Valentino Špoljarić, Branko Škafar, Ivan Smrček, Robert Miloš, Marko Bugarinović, Ivan Debeljak, David Bugarinović, Maksimilijan Botković, Čl.36/2
Ivan Demšić, Filip Legradi, David Mihaljević, Sebastian Dugina, Željko Kolar, Čl.36/1
Dominik Maresić, Antun Hodak, Čl.34/2
Luka Ivanec, Čl.35/1
Martin Šubić, Čl.34/1
Danijel Ivanović, Čl.25-36/2
Goran Štefančić, Čl.35/8

CROATIA:
Matija Poropatić, Vinko Martinčević, Martin Ivesa, Matija Pavić, Marko Balažić, Domagoj Pecek, Silvio Balić, Neven Janči, Vanja Šerepec, Antonio Vidović, Alen Tandarić, Matej Bedeković, Čl.36/2
Kristijan Lončarić, Antonijo Strahonija, Matija Balažić, Čl.36/1
Josip Peterfi, Čl.35/1
Denis Pavković, Čl.37/8
Josip Milaković, Čl.35/8
Mario Barčan, Čl.36/10



NOGOMETNO SREDIŠTE SLATINA

Slatina:
Denis Petrinjak, Hrvoje Javorović, Mihael Grljak, Matej Potočki, Dragan Perković, Tomislav Čisar, Josip Kovač, Ivo Jukić, Matija Bubaš, Nikola Menegati, Ivan Kontić, Damir Bogati, Tin Bubanović, Mihael Mandić, Manuel Pelikan, Kristijan Dumenčić, Dominik Hodak, Dragan Menčik, Matej Šimek, Leon Mandić, Toni Demeter, Danijel Oužecki, Željko Vilk, Luka Vilk, Luka Tomac, Silvio Matota, Leo Bračun, Matej Bračun, Mihael Derdić, Dejan Čipčija, Renato Matota, Davor Kizivat, Čl.36/2
Ivor Miklošević, Valentino Šagud, Dejan Šikić, Mario Žurga, Zdenko Marković, Ivano Cerovski, Gabriel Kolembus, Tin Hamaček, Roberto Gorički, Nino Grgurić, Jerislav Jukić, Čl.36/1
Miško Lorenc, Dražen Zeljenka, Damir Begovac, Nikola Obrovac, Davor Majačić, Fred Juren, Denis Kokorić, Igor Miklošević, Ozren Vurdelja, Čl.34/2
Matej Kupres, Antonio Kokoška, Alen Šaponja, Mikelo Ljekaj, Tin Cader, Kristian Kokorić, Karlo Jurić, Luka Šokac, Filip Pejakić, Goran Kovač, Matko Miklošević, Dorian Bogati, Marko Šuntić, Jan Šarko, Dominik Kizivat, Marko Marković, Dominik Bogati, Zvonimir Šuntić, Saša Šaponja, Čl.35/1
Alen Pipek, Antonio Čović, Dalibor Čipčija, Danijel Bošnjak, Sven Krstičević, Teo Vampovac, Marko Skovračin, Bruno Fabijanac, Čl.37/8
Valent Kolić, Filip Grđan, Benjamin Dijanešić, Jovica Beneš, Ivan Jukić, Domagoj Jendrašić, Čl.25-36/2
Renato Pecolaj, Čl.35/8
Noa Šokac, Ian Maleković, Fran Fabijanac, Marko Novačić, Domagoj Marošević, Viggo Milaščević, Jan Koščak, Ivan Peček, David Nemet, Mihael Jaković, Fran Bošnjak, Karlo Šikić, David Šarabok, Tin Kokorić, Matej Šokac, Leonardo Nikolić, Ivan Tokić, Dario Tuzlak, Ivan Jurlina, Ivan Kokorić, Mislav Krznarić, Andreas Jagodić, Josip Javorović, Dorian Jukić, Dario Obrovac, Karlo Šarabok, Erik Mrva, Ivano Bocor, Patrick Šoltić, Noa Demeter, Borna Slačanac, Luka Toni Tepeš, Roko Mrva, Erik Tomac, Leon Blažević, Antonio Ošap, Luka Jurlina, Alen Smiljanić, Ivan Skrobić, Nikola Ostojić, Mihael Barišić, David Antolović, Rene Milaščević, Dorijan Podboj, Karlo Šantak, Ena Majačić, Leon Tuzlak, Filip Žurga, David Vuk, Dario Marinović, Denni Gebaj, David Vilk, Leo Varju, Karlo Vilček, Dorijan Ilnikar, Jan Tomac, Lukas Škrnički, Ivijan Jurak, Šimun Petričević, Matej Kokorić, Karlo Nikolić, Dario Stojanović, Jan Tomić, Mario Meter, Venio Rulj, Dorijan Šikić, Mateo Marošević, Luka Vuk, Čl.37/1

Mladost:
Filip Mlinarić, Ivan Hamaček, Dino Škrlin, Dalibor Vilček, Ivan Mlinarić, Marijo Klement, Josip Neugebauer, Marko Klement, Čl.36/2
Matej Hamaček, Kristijan Budimir, Siniša Blašković, Slaven Zagorac, Čl.36/1
Antonio Škrlin, Mateo Sojka, Čl.35/1
Andrej Horvat, Antonijo Dubrović, Čl.34/1
Antonijo Horvat, Čl.37/8
Antonio Prpić, Čl.25-36/2
Manuel Čolak, Čl.37/1

Mladost 1930:
Dominik Đurina, Robert Sudarić, Stjepan Novoselec, Ante Mađarević, Renato Kučera, Robert Horvat, Tomislav Ribić, Čl.36/2
Matej Mađarević, Slaven Kišur, Boris Sajda, Luka Beneta, Marko Katalinić, Luka Katalinić, Matija Grginac, Čl.36/1
Mateo Vukalović, Antonio Martinčević, Kristijan Štefanek, Dario Car, Marko Rešetar, Čl.35/1
Mario Kovać, Robert Šomođi, Mario Car, Čl.34/2
Filip Puškadija, Andrej Puškadija, Danko Šimunić, Bartol Pintarić, Čl.25-36/2
Alen Alilović, Martin Piskač, Josip Mađarević, Boris Cvetičanin, Čl.35/8
Matej Katalinić, Josip Dugaja, Antonio Eršegović, Gabrijel Obšivać, Ivan Mađarić, Mihael Rajtman, Ddominik Klen, Borna Meašić, Filip Erdec, Karlo Car, Matej Kovač, Mario Šimić, Gabriel Šošić, Andrej Rešetar, Kristijan Vukalović, Čl.37/1

Mikleuš:
Alen Mazalica, Josip Jančić, Antun Dunković, Jurica Kraljik, Dejan Kralj, Miroslav Škulj, Andrej Ljubas, Ivo Dujmić, Mario Premec, Bojan Kujavić, Velimir Tresk, Alen Jakočić, Ivica Marjanović, Zlatko Šantić, Mario Gebaj, Čl.36/2
Tadeo Pranjić, Čl.36/1
Josip Jambrešić, Goroslav Rukavina, Antonijo Kokoška, Mario Hrženjak, Tomislav Giber, Davor Dundović, David Mrva, Čl.35/1
Dario Jančić, Josip Kokoška, Filip Mrva, Marijan Bubanović, Dubravko Vrhovski, Luka Birčić, Čl.34/2
Dejan Krupa, Dario Validžić, Robert Grabar, Čl.34/1
Mark -Kristijan Milaščević, Čl.37/8
Marijan Tonc, Damir Kelava, Hrvoje Kraljik, Dragan Kraljik, Đuro Bogojević, Čl.35/8
Luka Ružička, Lara Krupa, Mauro Butorac, Luka Kovač, Josip Mačić, Tin Dundović, Deni Strmota, Ivan Cesarec, Leon Ružička, Mateo Adam, Roko Šantić, Josip Vuk, Frančesko Ivić, Lea Pejić, Čl.37/1

Slavonija:
Elena Rastović, Kristijan Krezner, Kristian Ferenčak, Mateo Novaković, Enriko Moslavac, Zlatko Miler, David Rastović, Leon Vajnhal, Mihael Hodak, Kristijan Ojurović, David Šantić, Luka Ivković, Igor Dunković, Emir Gegić, Marko Kramarić, Mihael Novaković, Ivica Tropšek, David Hološi, Leon Srbić, Ivan Kunštek, David Novaković, Ana Ivković, Ivan Žagar, Luka Hodak, Lea Hrgović, Luka Tutić, Gabrijel Matovina, Boris Bihar, Gabriel Hodak, Antonio Moslavac, Mihael Rabić, Stjepan Peretin, Marko Lah, Patricia Hrgović, Kyara Gumbarević, David Kralj, Rafael Matovina, Fran Vrbanac, Antonio Kralj, Luka Ferenčak, Patrik Fotez, Marino Suhi, Čl.36/2
Kristijan Petrak, Karlo Kajzer, Vedran Žagar, Tin Vencl, Gabrijel Novaković, David Krpačić, Mateo Pelikan, Čl.36/1
Ivan Štefanović, Silvio Gumbarević, Mihael Matovina, Čl.35/1
Alen Hodak, Zoran Main, Čl.34/2
Tomo Tomić, Čl.34/1
Tin Kokorić, Marko Peretin , Čl.37/8
Mateo Jerešić, Matej Habuš, Vanja Dragojević, Čl.25-36/2
Marko Novaković, Čl.35/8
Maik Gumbarević, Jann Alfeldi, Marcel Gumbarević, Čl.37/1

Standard:
Tomislav Sopjanac, Čl.34/2

Voćin:
Sebastijan Perić, Robertino Puhanić, Nikica Tunić, Mario Barić, Davor Bon, Nikola Dokić, Čl.36/2
Davor Kristić, Marijan Vrnavić, Ivan Čović, Božidar Petrić, Antonio Čosić, Čl.36/1
Ivica Gusić, Slobodan Simonović, Roko Perić, Emanuel Jaković, Čl.34/2
Leonardo Djokić, Tomislav Palić, Ivan Jelović, Martin Tunić, Franjo Tunić, Mateo Đorđević, Karlo Perić, Kristijan Gusić, Ivan Šabić, Ante Šabić, Vedran Jozić, Josip Marinović, Nikola Tomić, Ivo Barić, Karlo Volf, Nikola Jozić, Tin Hinek, Antonio Đokić, Antonio Barić, Čl.35/1
Petar Simonović, Gabrijel Jaković, Marin Ivić, Mateo Dokić, Čl.37/8
Goran Kizivat, Josip Čović, Čl.25-36/2
Karlo Lencić, Karlo Đokić, Teo Perić, Ivan Lencić, Igor Vicić, Franjo Jozić, Hana Hrga, Dražen Tašić, Josip Jozić, Gabriel Perić, Gabriela Djokić, Marko Vuković, Gabriel Perić, Marin Simonović, Vlaho Perić, Antonio Martić, Antonio Perić, Franjo Džavić, Emanuel Tunić, Adam Perić, Ivor Janečić, Nikola Gusić, Ivano Simonović, Antonio Simonović, Nikola Kolić, Samuel Tunić, Rudolf Perić, Ivan Gegić, Marijano Ćosić, Dominik Jozić, Manuela Marinović, Antonio Galešić, Mario Marinović, Franjo Tašić, Marsel Tunić, Karlo Marinović, Mario Nikolić, Valerio Jozić, Filip Jozić, Matej Marković, Lana Jozić, Čl.37/1

Podravac:
Benjamin Špoljarić, Čl.36/2
Mateo Mak, Mirko Tomašević, Čl.36/1
Marko Matić, Čl.34/2
Dario Androš, Mario Matić, Čl.35/8
Leonardo Kovačević, Ivan Mikić, Filip Marić, Karlo Grgić, Robert Leon Brezovčan, Luka Grgić, Luka Granjaš, Leon Tomašević, Jasmin Toth, Nikola Dvojak, Josip Benković, Leo Mikić, Iva Mikić, Fran Cerić, Oscar Dvojak, Čl.37/1

Slavonac:
Alen Klun, Franjo Brekalo, Saša Reksa, Karlo Bičkei, Danijel Klement, Josip Puškarić, Siniša Klement, Saša Klement, Dražen Ponjević, Tomislav Butek, Samir Klement, Čl.36/2
Toni Nikolaus, Danijel Hrgović, Čl.36/1
Davor Begovac, Alen Mak, Stanislav Nemet, Čl.34/2
Stanislav Smolić, Kristijan Kuzman, Alen Nikolaus, Andrej Bajt, Čl.35/1
Dario Čavlović, Čl.37/8
Ivan Mađarić, Vedran Hrgović, Čl.35/8
Marijan Ivanković, Milan Barić, Mijo Blaško-Bošnjak, Čl.37/1

Kozice:
Tomislav Služek, Dejan Tomić, Stjepan Judi, Kristijan Maturić, Matko Filipović, Slaven Zagorac, Marjan Ostrogonac, Tomislav Križić, Mario Ljubas, Goran Hetrih, Čl.36/2
Zvonko Kiš, Mirko Lovaković, Boris Cvetković, Matijas Vorcinger, Čl.36/1
Boris Zagorac, Čl.34/2
Mario Colarić, Denis Vukomanović, Ilija Nikolić, Čl.37/8
Bernard Hrvoje Gardilo, Marko Tkalčić, Čl.25-36/2
Marijan Božić, Josip Hetrih, Ivan Medved , Čl.35/8
Vedran Rončević, Ivan Vikert, Čl.37/1

Meljani:
Erik Hess, Alen Marović, Darko Moslavac, Srđan Trbojević, Patrik Hess, Čl.36/2
Hrvoje Kunštek, Danijel Kokorić, Vedran Kunštek, Domagoj Perkovac, Nikola Grahovac, Čl.36/1
Vjekoslav Hes, Čl.35/1
Antonijo Vencl, Dinko Pandur, Darko Krpačić, Čl.34/2
Zoran Rastović, Čl.34/1
Manuel Presječan, Čl.25-36/2
Mario Rižnik, Čl.35/8

Dinamo:
Goran Lukanić, Josip Gusić, Ivan Jurak, Marin Ivček, Hrvoje Brezec, Gabrijel Jozić, Andrej Šimić, Tomislav Hrgetić, Čl.36/2
Gabrijel Petranović, Ivan Tošić, Kristijan Zebec, Željko Lukanić, Mario Čmarec, Tihomir Čmarec, Marijan Mikulec, Danijel Matija, Čl.36/1
Antonio Dorčak, Denis Zebec, Darko Barišić, Ivan Šagud, Denis Bejuk, Čl.37/8
Ivan Tašić, Čl.25-36/2
Jurica Vitovski, Čl.37/1



Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.