RASPORED ODIGRAVANJA UTAKMICA 3. ŽNL-ZAPAD PROLJETNI DIO NATJECANJA 2018/2019.

Novosti   |   03.04.2019.

RASPORED ODIGRAVANJA UTAKMICA 3. ŽNL - ZAPAD ZA PROLJETNI DIO NATJECANJA 2018/2019.

ŽUPANIJSKI  NOGOMETNI  SAVEZ VPŽ

Povjerenik za natjecanje 3. ŽNL- Zapad

U Virovitici 01.04.2019.

 

10.kolo 07.04.2019. u16,3o                                   11.kolo 14.04.2019. u 16,3o

 Brana : Kladare                                                                   Podravec : Turnašica

Slaven  : Otrovanec                                                              Stara Brezovica : Slaven

Turnašica : Stara Brezovica                                                 Otrovanec : Brana

Aršanj  : Podravec                                                               Kladare : Sloga

NK „Sloga“ je slobodan.                                                     NK „Aršanj“ je slobodan.

12.kolo 22.04.2019. u 16,3o (ponedjeljak)         13.kolo 28.04.2019. u 17,00

Sloga : Otrovanec                                                               Aršanj : Slaven

Brana : Stara Brezovica                                                     Podravec : Brana

Slaven : Podravec                                                               Stara Brezovica : Sloga

 Turnašica : Aršanj                                                             Otrovanec : Kladare

NK „Kladare“ je slobodan.                                                NK „Turnašica“ je slobodan.

14.kolo 05.05.2019. u 17,00                                 15.kolo 12.05.2019. u 17,oo

 Kladare : Stara Brezovica                                                 Turnašica : Brana

Sloga : Podravec                                                                Aršanj : Sloga

Brana : Aršanj                                                                    Podravec : Kladare 

Slaven : Turnašica                                                              Stara Brezovica : Otrovanec 

NK „Otrovanec“ je slobodan.                                            NK „Slaven“ je slobodan.

16.kolo 19.05.2019. u 17,oo                                17. kolo 26.05.2019. u 17,3o

Otrovanec :  Podravec                                                       Slaven : Sloga 

Kladare : Aršanj                                                                Turnašica  : Kladare

Sloga : Turnašica                                                              Aršanj : Otrovanec

Brana : Slaven                                                                  Podravec : Stara Brezovica

NK „Stara Brezovica“ je slobodan.                                 NK „Brana“ je slobodan.

 

 

18.kolo 02.06.2019. u 18,00 sati

St.Brezovica  :  Aršanj                                                 

Otrovanec :  Turnašica

Kladare : Slaven

Sloga : Brana

NK „Podravec“ je slobodan.

 

Prijavljena boja dresova:

  1. NK „SLOGA“-Dugo Selo bijelim dresovima
  2. NK „KLADARE“-Kladare zelenim dresovima
  3. NK „OTROVANEC“-Otrovanec plavo-bijelim dresovima
  4. NK „STARA BREZOVICA“-Brez. žutim dresovima
  5. NK „PODRAVEC“-Dinjevac plavim dresovima

6.NK „ARŠANJ“ – Sedlarica naranđastim dresovima

7.NK „TURNAŠICA“-Turnašica crvenim dresovima

8.NK „SLAVEN“ – Detkovac žutim dresovima

9.NK „BRANA“ -Bačevac plavim dresovima

 

                                                                                        Povjerenik za natjecanje

                                                                                            Damir Vargović 

 



Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.