Raspored odigravanja utakmica 2. ŽNL-zapad za jesenski dio u 2018/2019. za seniorske momčadi

Novosti   |   06.08.2018.

ŽUPANIJSKI  NOGOMETNI  SAVEZ VIROVITICA

Povjerenik za natjecanje 2. ŽNL-Zapad - VPŽ

Raspored natjecanja za jesen 2018.g.

Virovitica, 27.7.2018.g.

 

RASPORED  ODIGRAVANJA  UTAKMICA 2.  ŽNL-ZAPAD

za jesenski  dio natjecanja u  2018/2019. natjecateljskoj godini

za  seniorske  momčadi

 

1.kolo 25/26.08.2018. u  17,3o                   2.kolo 1/2.9.2018. u 17,3o

Napredak : Sveti Đurađ                              Napredak : Sokol

Sokol : Omladinac                                      Sveti Đurađ : Gradina

Dinamo : Turanovac                                  Drava : Podgorje

Croatia : Mladost                                       Mladost : Bilogora 1947

Bilogora 1947 : Drava                               Turanovac : Croatia

Podgorje : Gradina                                    Omladinac : Dinamo

 

  1. kolo 9.9.2018. u 17,oo                  4.kolo 15/16.9.2018. u 17,oo

Sokol : Sveti Đurađ                                   Napredak : Croatia

Dinamo : Napredak                                   Sveti Đurađ : Drava

Croatia : Omladinac                                  Mladost : Gradina

Bilogora 1947 : Turanovac                       Turanovac : Podgorje

Podgorje : Mladost                                    Omladinac : Bilogora 1947

Gradina : Drava                                        Sokol : Dinamo

 

5.kolo 23.9.2018. u 16,3o                     6.kolo 29/30.9.2018. u 16,3o

 Sveti Đurađ :Dinamo                               Napredak : Podgorje

Croatia : Sokol                                         Sveti Đurađ : Mladost

Bilogora 1947 : Napredak                         Turanovac : Drava

Podgorje : Omladinac                               Omladinac : Gradina

Gradina : Turanovac                                 Sokol : Bilogora 1947

Drava : Mladost                                        Dinamo : Croatia

 

7.kolo 7.10.2018.  u 16,oo                   8.kolo 13/14.10.2018. u 16,oo

Croatia : Sveti Đurađ                               Napredak : Drava

Bilogora 1947 : Dinamo                           Sveti Đurađ : Turanovac

Podgorje : Sokol                                      Omladinac : Mladost

Gradina : Napredak                                  Sokol : Gradina

Drava : Omladinac                                   Dinamo : Podgorje

Mladost : Turanovac                                 Croatia : Bilogora 1947

 

9.kolo 21.10.2018. u 16,oo                   10.kolo 27.10.2018. u 15,3o

                                                                          28.10.2018. u 14,3o     

Bilogora 1947 : Sveti Đurađ                     Napredak : Turanovac

Podgorje : Croatia                                   Sveti Đurađ : Omladinac

Gradina ; Dinamo                                    Sokol : Mladost

Drava : Sokol                                           Dinamo : Drava

Mladost : Napredak                                  Croatia : Gradina

Turanovac : Omladinac                            Bilogora 1947 : Podgorje

 

11.kolo 4.11.2018. u 14,3o                        

           

Podgorje : Sveti Đurađ

Gradina : Bilogora 1947

Drava : Croatia

Mladost : Dinamo

Turanovac : Sokol

Omladinac : Napredak

                 

 

                                                                      kao domaćin igrati će u

  1. NK „NAPREDAK“ - Rušani                             zelenim dresovima
  2. NK „SOKOL“ - Milanovac                               plavim dresovima
  3. NK „DINAMO“-Kapela Dvor                           plavim dresovima
  4. NK „CROATIA“ - Grabrovnica                       crvenim dresovima          
  5. NK „BILOGORA 1947“ - ŠpišićBukovica     plavo-bijelim dresovima
  6. NK „PODGORJE“ - Podgorje                         zelenim  dresovima
  7. NK „GRADINA“ – Gradina                             bordo dresovima
  8. NK „DRAVA“ - Terezino Polje                   plavo-bijelim  dresovima
  9. NK „MLADOST“ - Vukosavljevica                    plavim dresovima
  10. NK „TURANOVAC“ - Turanovac                      plavim dresovima
  11. NK „OMLADINAC“ – Korija                            bijelim dresovima
  12. NK „SVETI ĐURAĐ“ - Sveti Đurađ                  plavim  dresovima                 

          

                

                                               

 Napomena : NK „Napredak“ kao domaćin  igra subotom a svi ostali klubovi kao domaćini  igraju  nedjeljom.NK „Dinamo“kao domaćin igra na igralištu NK „Bratstvo“u Gornjem Bazju.

                                                                           

                                               Povjerenik za natjecanje : Boris Špiranec             

                            

 

 

 

 

 

Raspored odigravanja utakmica 2. ZNL-zapad za jesenski dio 2018-2019. seniori.docx


Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.