Raspored kup utakmica

Novosti   |   19.08.2018.

Županijski nogometni savez Virovitičko-podravske županije

Povjerenik za natjecanje, Virovitica,06.08.2018.

RASPORED KUP UTAKMICA –SENIORI

1.kolo- nedjelja,19.08.2018. u 18,00 sati

1.SLAVONAC-ZRINSKI                                             0 : 4 ( 0 : 0 )                         delegat: Radočaj , suci:Nađ,Vinovrški,Oklopčić

2.GRABIĆ-ĆERALIJE                                                1 : 4 ( 0 : 2 )                         delegat: Lisak, suci:Stojnović,Kokorić

3.MELJANI-CRNAC                                                   1 : 9 ( 1 : 4 )                         delegat: Ličina , suci:Pastuović,Valent

4.KRČEVINA-STANDARD   2:2(2:0) nakon jedanaesteraca     4 : 5                            delegat: Hulak , suci:Szebenji,Rakitničan

5.OREŠAC-MLADOST (B)                                         1 : 6 ( 0 : 2 )                         

delegat: Tot , suci:Selenić,Palčić,Kos

6.DINAMO(J)-MUNJA                                                0 : 4 ( 0 : 2 )                          delegat: Vrbaslija , suci:Fabijanac,Nikolić

7.VAŠKA-MLADOST(M)                                            1 : 8 ( 1 : 5 )                          delegat: Jurkin , suci:Pravda,Penava E.

8.KOZICE-TEHNIČAR                                               1 : 4 ( 0 : 1 )                          delegat: Grabovac , suci:Gebaj,Loparac M.

9.PLAVI-DOŠK                                                        1 : 2 ( 0 : 0 )                         

delegat: Jambrešić , suci:Hrženjak,Huber,Tkalac

10.STARA BREZOVICA-BOROVA                               4 : 6 ( 1 : 2 )               

delegat: Sabljak , suci:Vidalina,Aragović,Jakupec

11.SLAVEN-GRADINA                                              1 : 7 ( 0 : 4 )

delegat: Zagorac , suci:Srednoselac,Dežmarić

12.OTROVANEC-OMLADINAC                                    1 : 2 ( 0 : 1 )                   

delegat: Sreš , suci:Majstorović L.,Moslavac K.

13.ARŠANJ-CROATIA                                               1 : 8 ( 1 : 5 )                         delegat: Tkalčec , suci:Lješčak,Orač,Strusa A.

14.BRANA-SVETI ĐURAĐ                                         2 : 3 ( 1 : 0 )     

delegat: Kuzman , suci:Lukačević,Melinčević,Knežević

15.KLADARE-BILOGORA 1947   4:4(3:4) nakon jedan.          8 : 7                   

delegat: Lozar , suci:Marinović,Smrček M.

16.SLOGA(DS)-DRAVA                                            2 : 5 ( 0 : 1 )                         delegat: Budiša , suci:Cafuta,Kovač D.

17.PODRAVEC-SOKOL                                             0 : 3 ( 0 : 0 )

delegat: Ivica Blažević , suci:Herent,Horvatinović

18.TURNAŠICA-PODGORJE   0:0(0:0) nakon jedan.              4 : 3                 

delegat: Vargović , suci:Božić,Gobac,Moslavac F.

19.TURANOVAC-MLADOST(V)                                  1 : 8 ( 0 : 3 )                    

delegat: Adamović , suci:Vukman,Vidović-Volenik

20.NAPREDAK-DINAMO(KD)                                               0 : 3 (par-forfe)

domaćin nije imao dovoljan broj igrača za početak utakmice.                      

delegat: Vencl , suci:

Povjerenik za natjecanje:Boris Špiranec



Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.