Odluka o listi delegata i sudaca

Novosti   |   11.07.2018.

Izvršni odbor ŽNS-VPŽ je temeljem članka 40. Statuta na 2. sjednici održanoj

10.07.2018. .godine, donio  slijedeću

 

                                                                  ODLUKU

o listi delegata za I,II , III  i IV NL skupina Bjelovar -Koprivnica-Virovitica  i Županijskih nogometnih liga za sezonu 2018/19.godine

           

 

 

I HNL

1.Krunoslav Moslavac

 

II HNL

2.Zdenko Blažičević

 

III HNL

1.Željko Stipanić

2.Tihomir Majstorović

3.Kristijan Strusa

 

IV  NL BJ-KC-VT

1.Gojko Babić

2.Damir Vargović

3.Antun Grabovac

  1. Željko Moslavac
  2. Božidar Vrbaslija
  3. Slavko Stojanović

7.Mirko Penava

8.Ivica Blažević                              

 

  I ŽNL

Darko Špoljarić

Mladen Lončar

Zoran Stošić

Robert Špiranec

Tomo Jambrešić,

Ivan Jelić,

Darko Tkalčec,

Goran Abalić,

Dragutin Radočaj,

Zlatko Budiša,

Josip Kuzman,

Zvonko Lisak,

Igor Miklošević.

Damir Jurkin

Miroslav Zagorac,

Miroslav Đurđević

 

 

 

 

 

 

 II ŽNL

Marijan Sreš,

Luka Ličina,

Izidor Lončar,

Stevo Hulak,

Dalibor Holeš,

Miroslav Tot.

Damir Blažević

Ivica Vencl

Dragan Minauf

Damir Sabljak

Ivan Lozar

Davor Kovač

 Krešimir Adamović                      

 

      U Virovitici,10.07.2018.   

                                                                                                      Dopredsjednik

                                                                                                      Željko Stipanić                             

                                                                                                                                  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Izvršni odbor ŽNS-VPŽ je temeljem članka 40. Statuta na 2. sjednici održanoj

10.07.2018 .godine,na prijedlog Komisije za suce  donio  slijedeću

                                                                

                                                   ODLUKU

o listi  sudaca za I , II i III-istok  HNL  i IV HNL skupina BJ-KC-VT za  sezonu 2018/2019.

I HNL- B LISTA

  1. GORAN LOPARAC,

2.NIKOLA KEČKIŠ,           

3.IGOR BABIĆ,

II HNL- A LISTA

1.NENAD VARGOVIĆ

( Ako ne II HNL-A lista onda III HNL-A lista)

II HNL- B LISTA

1.IGOR BABIĆ

2.MARIO LONČAR

III HNL istok- A LISTA

1.NENAD VARGOVIĆ

2.JURICA CULEJ, 

III HNL-istok- B LISTA 

  1. MARKO GAŠPARIĆ,
  2. MARIO LONČAR

3.MLADEN MATIĆ

  1. BARBARA VIDOVIĆ-VOLENIK

IV  NL skupina Bjelovar-Koprivnica-Virovitica 

A LISTA

1.JURICA CULEJ

  1. SINIŠA LIČINIĆ
  2. DRAGAN TRUPINA,

4.NIKOLA KRISTIĆ 

  1. BORIS VIDALINA
  2. ZORAN ŠPOLJARIĆ
  3. DINKO CAFUTA

8.ANTE VICIĆ

9.MATIJA PRESEČAN

B LISTA         

  1. SAŠA LIČINIĆ,
  2. DARIO ŠANTIĆ
  3. DOMAGOJ MAJSTOROVIĆ

4.DAMIR HERENT

  1. BRANISLAV GRUJIĆ
  2. DRAŽEN VUKMAN
  3. HRVOJE SELENIĆ

8.MAJA FERIĆ(izvan kvote)

9.IVONA MAJSTOROVIĆ(izvan kvota)

10.DORA DUVNJAK(izvan kvote)

  U Virovitici,10.07.2018.

 

                                                                                          Dopredsjednik

                                                                                           Željko Stipanić

 



Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.