III. ŽNL Zapad

Utakmice posljednjeg 14. kola

Podravec - Otrovanec 1 : 4 ( 1 : 0 )
Brana - Slaven 3 : 0 ( : )
St. Brezovica - Aršanj 1 : 5 ( 0 : 3 )
Turnašica - Sloga (DS) 19 : 1 ( 8 : 1 )


Sljedeće utakmice




Odigrane utakmice

Utakmice 14. kola
Podravec - Otrovanec 1 : 4 ( 1 : 0 )
Brana - Slaven 3 : 0 ( : )
St. Brezovica - Aršanj 1 : 5 ( 0 : 3 )
Turnašica - Sloga (DS) 19 : 1 ( 8 : 1 )
Utakmice 13. kola
Sloga (DS) - Podravec 1 : 2 ( 1 : 0 )
Aršanj - Turnašica 4 : 2 ( 2 : 2 )
Slaven - St. Brezovica 3 : 7 ( 0 : 5 )
Otrovanec - Brana 6 : 0 ( 6 : 0 )
Utakmice 12. kola
Podravec - Brana 10 : 3 ( 4 : 1 )
St. Brezovica - Otrovanec 2 : 4 ( 1 : 2 )
Turnašica - Slaven 3 : 0 ( 3 : 0 )
Sloga (DS) - Aršanj 0 : 2 ( 0 : 0 )
Utakmice 11. kola
Aršanj - Podravec 1 : 1 ( 1 : 0 )
Slaven - Sloga (DS) 3 : 4 ( 2 : 2 )
Otrovanec - Turnašica 2 : 6 ( 2 : 1 )
Brana - St. Brezovica 3 : 1 ( 2 : 0 )
Utakmice 10. kola
Podravec - St. Brezovica 5 : 2 ( 2 : 1 )
Turnašica - Brana 4 : 0 ( 1 : 0 )
Sloga (DS) - Otrovanec 2 : 1 ( 1 : 1 )
Aršanj - Slaven 3 : 0 ( : )
Utakmice 9. kola
Slaven - Podravec 1 : 2 ( 0 : 0 )
Otrovanec - Aršanj 1 : 3 ( 0 : 0 )
Brana - Sloga (DS) 3 : 1 ( 1 : 0 )
St. Brezovica - Turnašica 3 : 1 ( 0 : 1 )
Utakmice 8. kola
Podravec - Turnašica 4 : 1 ( 2 : 1 )
Sloga (DS) - St. Brezovica 0 : 3 ( 0 : 2 )
Aršanj - Brana 3 : 2 ( 2 : 1 )
Slaven - Otrovanec 1 : 2 ( 1 : 1 )
Utakmice 7. kola
Otrovanec - Podravec 1 : 2 ( 1 : 2 )
Slaven - Brana 0 : 10 ( 0 : 5 )
Aršanj - St. Brezovica 4 : 0 ( 1 : 0 )
Sloga (DS) - Turnašica 2 : 8 ( 0 : 3 )
Utakmice 6. kola
Podravec - Sloga (DS) 14 : 1 ( 7 : 0 )
Turnašica - Aršanj 2 : 3 ( 1 : 0 )
St. Brezovica - Slaven 4 : 1 ( 2 : 1 )
Brana - Otrovanec 3 : 0 ( 2 : 0 )
Utakmice 5. kola
Brana - Podravec 4 : 2 ( 2 : 0 )
Otrovanec - St. Brezovica 1 : 2 ( 0 : 1 )
Slaven - Turnašica 1 : 4 ( 0 : 2 )
Aršanj - Sloga (DS) 14 : 4 ( 4 : 2 )
Utakmice 4. kola
Podravec - Aršanj 3 : 3 ( 0 : 1 )
Sloga (DS) - Slaven 2 : 1 ( 0 : 1 )
Turnašica - Otrovanec 5 : 0 ( 2 : 0 )
St. Brezovica - Brana 2 : 2 ( 1 : 0 )
Utakmice 3. kola
St. Brezovica - Podravec 3 : 3 ( 0 : 1 )
Brana - Turnašica 2 : 0 ( 1 : 0 )
Otrovanec - Sloga (DS) 16 : 0 ( 7 : 0 )
Slaven - Aršanj 3 : 2 ( 0 : 0 )
Utakmice 2. kola
Podravec - Slaven 13 : 0 ( 7 : 0 )
Aršanj - Otrovanec 1 : 1 ( 1 : 1 )
Sloga (DS) - Brana 0 : 9 ( 0 : 4 )
Turnašica - St. Brezovica 0 : 3 ( 0 : 1 )
Utakmice 1. kola
Turnašica - Podravec 2 : 2 ( 0 : 1 )
St. Brezovica - Sloga (DS) 3 : 0 ( : )
Brana - Aršanj 1 : 4 ( 0 : 2 )
Otrovanec - Slaven 2 : 1 ( 2 : 0 )


Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.