Županijski nogometni savez Virovitičko-podravske županije
Registracije igrača
Registracije igrača



ŽUPANIJSKI NOGOMETNI SAVEZ VIROVITIČKO-PODRAVSKE ŽUPANIJE

SJEDNICA 16.08.2019 Članak
NK "VIROVITICA", VIROVITICA  
Luka Vukman (NO LIMIT, Virovitica) 36/2

 

SJEDNICA 19.08.2019 Članak
NK "BILOGORA 1947", ŠPIŠIĆ BUKOVICA  
Ivan Šimunija (Otrovanec, Otrovanec) 36/2
Valentino Cik (ŠN Graničar Bušetina, Okrugljača) 36/2
NK "REZOVAC", REZOVAC  
Adrian Prisuda 37/1
NK "STARA BREZOVICA", BREZOVICA  
Ivica Đuračić (Slaven, Detkovac) 36/1
Predrag Mikić (Slaven, Detkovac) 37/9
Dominik Viljevac (HNK Suhopolje, Suhopolje) 36/1
Robert Bilobrk (Slaven, Detkovac) 36/1
Saša Mesec (Gradina, Gradina) 36/2
NK "GRANIČAR BUŠETINA", BUŠETINA  
Mateo Lončar (HNK Lukač-05, Lukač) 36/2
Antun Ponikvar (BILOGORA 1947, Špišić Bukovica) 25-36/2
Josip Čoklo (BILOGORA 1947, Špišić Bukovica) 36/2
Kristijan Veg (ŠN Graničar Bušetina, Okrugljača) 36/2
NK "SOKOL", MILANOVAC  
Tomislav Ojdanić (Virovitica, Virovitica) 36/2
Marijo Jug (BILOGORA 1947, Špišić Bukovica) 36/2
Ante Tomić (Mladost (Čač), Čačinci) 25-36/2
Andrej Tomić (Mladost (Čač), Čačinci) 25-36/2
Fran Moslavac 37/1
Mario Meter (SVETI ĐURAĐ, SVETI ĐURAĐ) 36/2
Mihael Timer (Rezovac, Rezovac) 36/2
NK "BRATSTVO", GORNJE BAZJE  
Emanuel Jurić 37/1
Ivano Luka Bukvić (NO LIMIT, Virovitica) 36/2
Mateo Ivoš (Virovitica, Virovitica) 36/2
Luka Andrijanić (DINAMO, KAPELA DVOR) 36/2
Angelina Cupar 37/1
Dorian Uzelac (Virovitica, Virovitica) 36/2
Leonardo Zdjelar 37/1
Iličić Josipa 37/1
Iličić Marko 37/1
Tin Podravac 37/1
Monika Udovičić 37/1
Matej Štefan 36/2
Patrik Božić (NAPREDAK, RUŠANI) 36/2
Ivica Marković (HNK Lukač-05, Lukač) 36/2
Monika Zdjelar 36/2
Fran Lacko (DINAMO, KAPELA DVOR) 36/2
Nikola Košutić 37/1
Leon Podravac 37/1
Mateo Andrijanić (DINAMO, KAPELA DVOR) 36/2
Nino Bota 37/1
Josip Eršek (NAPREDAK, RUŠANI) 36/2
Patrik Kučan (DINAMO, KAPELA DVOR) 36/2
Dora Zahirović 37/1
Dorian Rajnović (SOKOL, MILANOVAC) 36/2
Lukas Ivšić (SLOGA, DUGO SELO) 36/2
Leon Ladović (Rezovac, Rezovac) 36/2
Lovro Blažević 37/1
Stefany Kršić 37/1
Leon Široki (Graničar Bušetina, Bušetina) 36/2
Ribić Stjepan 37/1
Nikola Merkaš (DINAMO, KAPELA DVOR) 36/2
David Željko Mihelčić (HNK Lukač-05, Lukač) 36/2
Matija Valentić (Rezovac, Rezovac) 36/2
Anđela Demo (HNK Lukač-05, Lukač) 36/2
Leon Štefan (HNK Lukač-05, Lukač) 36/2
Ivan Špoljar 37/1
Saša Bota (DINAMO, KAPELA DVOR) 36/2
Emanuel Ivoš 37/1
Gabrijel Jurić 37/1
David Zdjelar 37/1
Ajdin Zahirović (DINAMO, KAPELA DVOR) 36/2
Vedran Zagorac (NAPREDAK, RUŠANI) 36/2
David Radosavac (HNK Lukač-05, Lukač) 36/2
Dominik Sambol (DINAMO, KAPELA DVOR) 36/2
Ivan Zadecki (NAPREDAK, RUŠANI) 36/2
Michael Fučkar (Graničar Bušetina, Bušetina) 36/2
Martina Brnadić 37/1
Jelena Ivoš 37/1
Luka Jurenec 37/1
Ivan Zdjelar (DINAMO, KAPELA DVOR) 36/2
NK "HNK LUKAČ-05", LUKAČ  
Zvonimir Novosel (DINAMO, KAPELA DVOR) 36/2
Željko Lebinac (Slaven, Detkovac) 37/9
Marino Kasa (SOKOL, MILANOVAC) 36/2
Jurica Bauman (SLOGA, DUGO SELO) 36/1
Davor Mandić (SLOGA, DUGO SELO) 36/1
Marko Bauman (SLOGA, DUGO SELO) 36/1
Dario Begović (TURANOVAC, TURANOVAC) 36/2
NK "PLAVI", JUGOVO POLJE  
Josip Gojmerac (Tehničar, CABUNA) 36/1
NK "GRADINA", GRADINA  
Oliver Takač (Gradina, Gradina) 36/2
Nikola Vuković (Tehničar, CABUNA) 37/9
NK "SUHOPOLJE", SUHOPOLJE  
Antonio Radonjić (Slavonija, Sladojevci) 36/2
NK "DRAVA", TEREZINO POLJE  
Kristian Delić (DINAMO, KAPELA DVOR) 36/2
Vladimir Juhaz (HNK Lukač-05, Lukač) 36/2
Dino Valenteković (Slaven, Detkovac) 37/9



BRISANJA IGRAČA

SJEDNICA 16.08.2019
NK "SLAVEN", DETKOVAC
Domagoj Bačan jer odlazi u inozemstvo.
NK "PITOMAČA", PITOMAČA
Pavao Rakitničan jer odlazi na područje drugog saveza.
NK "SLAVONAC", NOVAKI
Ivan Mrzljak jer odlazi na područje drugog saveza.



Registracija ugovora - 19.08.2019
NK "VIROVITICA", VIROVITICA i trener Spudić Samuel zaključili ugovor o treniranju do 30.06.2020.
NK "VIROVITICA", VIROVITICA i trener Pervan Damir zaključili ugovor o treniranju do 30.06.2020.


NOGOMETNO SREDIŠTE ORAHOVICA

SJEDNICA 19.08.2019 Članak
NK "SLOGA", ZDENCI  
Renato Horvat (Crnac, Crnac) 36/1
Jakov Gotovac (Papuk, Orahovica) 36/1
Dragan Trupina (Mladost, Miljevci) 36/2
NK "CRNAC", CRNAC  
Ante Lebo (Sloga, Zdenci) 36/2
Bojan Stojčević (Viljevo, Viljevo) 36/2
NK "PAPUK", ORAHOVICA  
David Kordoš (DOŠK, Dolci) 36/2
Marko Mesinger 37/1
Sven Zeman (DOŠK, Dolci) 36/2
Ivan Zeman (DOŠK, Dolci) 36/2
NK "DOŠK", DOLCI  
Robert Novotni (DOŠK, Dolci) 36/1
Ivan Banić (Brezik, Brezik) 36/2
Matija Zeman (Sloga, Zdenci) 36/2
Stjepan Pejčević (Sloga, Zdenci) 36/1
Vladimir Golik 37/1



BRISANJA IGRAČA



NOGOMETNO SREDIŠTE PITOMAČA

SJEDNICA 19.08.2019 Članak
NK "PODRAVEC", DINJEVAC  
Stjepan Švigir (Vatrogasac, Kobilić) 36/2
NK "ARŠANJ", SEDLARICA  
Matija Veličan (Prugovac, Prugovac) 36/2
NK "CROATIA", GRABROVNICA  
Neven Janči (Bušpan, Kozarevac) 36/2
Antonio Vidović (BILOGORAC, VELIKA ČREŠNJEVICA) 36/2
NK "KLADARE", KLADARE  
Dario Martinušić (DRAVA, Terezino Polje) 36/2
Branko Škafar (Prugovac, Prugovac) 36/2
NK "PITOMAČA", PITOMAČA  
Jan Krasović (CROATIA, Grabrovnica) 36/2
Jakov Kvesić (CROATIA, Grabrovnica) 36/2
Emanuel Živko (CROATIA, Grabrovnica) 36/2
Ivan Bastalić (CROATIA, Grabrovnica) 36/2
Luka Bastalić (CROATIA, Grabrovnica) 36/2
Erik Mrak (CROATIA, Grabrovnica) 36/2



BRISANJA IGRAČA

SJEDNICA 14.08.2019
NK "CROATIA", GRABROVNICA
Marko Slavić jer odlazi na područje drugog saveza.

 

SJEDNICA 16.08.2019
NK "SLAVEN", DETKOVAC
Domagoj Bačan jer odlazi u inozemstvo.
NK "PITOMAČA", PITOMAČA
Pavao Rakitničan jer odlazi na područje drugog saveza.
NK "SLAVONAC", NOVAKI
Ivan Mrzljak jer odlazi na područje drugog saveza.

 

SJEDNICA 19.08.2019
NK "ARŠANJ", SEDLARICA
Mario Radelić jer odlazi na područje drugog saveza.
NK "PITOMAČA", PITOMAČA
Neven Golubić jer odlazi na područje drugog saveza.
Darko Štefanić jer odlazi na područje drugog saveza.




NOGOMETNO SREDIŠTE SLATINA

SJEDNICA 17.08.2019 Članak
NK "GRABIĆ", GRABIĆ  
Tomislav Granjaš (Krčevina, Čađavački Lug) 36/2
NK "MIKLEUŠ", MIKLEUŠ  
Danijel Kolomaz (Zrinski, N. Bukovica) 36/2
Zlatko Šantić (Mikleuš, Mikleuš) 36/2
Josip Vajnhal 36/2
NK "MELJANI", DONJI MELJANI  
Vedran Hranić (Meljani, DONJI MELJANI) 36/1
NK "ĆERALIJE", ĆERALIJE  
Toni Vukalović (Zrinski, N. Bukovica) 36/2
NK "ZRINSKI", N. BUKOVICA  
Gabriel Fuljek (Papuk, Orahovica) 36/2
Livio Brozović (Slatina, Slatina) 36/2
Alen Šafranko (Mladost, Miljevci) 36/2
Perica Mijatović (Kozice, Kozice) 36/2
NK "KRČEVINA", ČAĐAVAČKI LUG  
Hrvoje Cigrovski (Mladost 1930, Čađavica) 36/2
Kristijan Leich (Mladost 1930, Čađavica) 36/2
NK "MLADOST", BAKIĆ  
Hrvoje Vilček (Miholjac, G. Miholjac) 36/2
Matej Hamaček (Mladost, Bakić) 36/1
NK "MLADOST", MILJEVCI  
Mario Gebaj (Slatina, Slatina) 36/1
Leon Jakišić 36/1
Josip Vajnhal (Mikleuš, Mikleuš) 36/1
Marko Nemeth (Munja, Veliki Rastovac) 36/2
Srđan Radonić 37/1
Filip Nikić 37/1
Matej Jakopović (Grabić, Grabić) 36/2
Petar Grahovac (Mladost, Bakić) 36/2
Zvonimir Špoljarić (FEŠK, Feričanci) 36/2
Karlo Černi (Mladost, Bakić) 36/2
Marko Mikić (Slatina, Slatina) 36/1
Luka Puškarić (Mladost, Bakić) 36/2
Mateo Budimir (Mladost, Bakić) 36/2
NK "SLAVONAC", NOVAKI  
Ivan Šimić (Grabić, Grabić) 36/2
Ivan Santi (Mladost, Bakić) 25-36/2
Karlo Bičkei (Podravac, Sopje) 36/2



BRISANJA IGRAČA

SJEDNICA 16.08.2019
NK "SLAVEN", DETKOVAC
Domagoj Bačan jer odlazi u inozemstvo.
NK "PITOMAČA", PITOMAČA
Pavao Rakitničan jer odlazi na područje drugog saveza.
NK "SLAVONAC", NOVAKI
Ivan Mrzljak jer odlazi na područje drugog saveza.

 

SJEDNICA 17.08.2019
NK "SLATINA", SLATINA
Patrik Makar jer odlazi na područje drugog saveza
21.08.2019.