Županijski nogometni savez Virovitičko-podravske županije
Registracije igrača
Registracije igrača



ŽUPANIJSKI NOGOMETNI SAVEZ VIROVITIČKO-PODRAVSKE ŽUPANIJE

SJEDNICA 05.08.2019 Članak
NK "TURANOVAC", TURANOVAC  
Goran Peić (Gradina, Gradina) 36/2
Ronald Jagica (SLOGA, DUGO SELO) 25-36/2
Dejan Peić (Gradina, Gradina) 36/2
Denis Ilić (Bratstvo, Gornje Bazje) 25-36/2
Saša Štefanić (Turnašica, Turnašica) 25-36/2
Dario Čančar (ŠN Graničar Bušetina, Okrugljača) 25-36/2
Tino Habijanić (Bratstvo, Gornje Bazje) 25-36/2
Danijel Jurlina (Bratstvo, Gornje Bazje) 25-36/2
NK "BILOGORA 1947", ŠPIŠIĆ BUKOVICA  
Mihael Barćanac 37/1
NK "REZOVAC", REZOVAC  
Jan Petrović 37/1
NK "NAPREDAK", RUŠANI  
Antonio Tambić (Gradina, Gradina) 36/2
Antonio Rajnović (Virovitica, Virovitica) 36/2
Petar Ivšić (Gradina, Gradina) 36/2
Luka Domokuš (Gradina, Gradina) 36/2
Kristijan Kovačević (Slaven, Detkovac) 36/2
Renato Bosanac (Slaven, Detkovac) 36/2
Tomislav Viljevac (Slaven, Detkovac) 36/2
Dominik Tovarović (Gradina, Gradina) 36/2
Jasmin Božić (Slaven, Detkovac) 36/2
Zoran Štauduar (Slaven, Detkovac) 36/2
Saša Ivošević (Slaven, Detkovac) 36/2
Mihael Krpeljević (Gradina, Gradina) 36/2
Željko Tambić (Brana, Bačevac) 36/2
Hrvoje Kaselj (Gradina, Gradina) 36/2
Ivan Večera (Gradina, Gradina) 36/2
Filip Kafka (Gradina, Gradina) 36/2
Stjepan Vrečić (Gradina, Gradina) 36/2
Kristijan Božić (Gradina, Gradina) 36/2
Krunoslav Stranjak (Stara Brezovica, BREZOVICA) 36/2
Mihael Šoštar (Suhopolje, Suhopolje) 36/2
Josip Šoštar (HNK Lukač-05, Lukač) 36/2
Marin Zagorac (Gradina, Gradina) 36/2
NK "BRATSTVO", GORNJE BAZJE  
Gabrijel Palčić (Virovitica, Virovitica) 25-36/2
Toni Margetić (Virovitica, Virovitica) 25-36/2
Ante Mikulić (FC 1980 Wien, -) 36/10
Matej Vinak (Virovitica, Virovitica) 25-36/2
Marijan Holec (HNK Lukač-05, Lukač) 25-36/2
NK "PLAVI", JUGOVO POLJE  
Velimir Eraković (Tehničar, CABUNA) 25-36/2
Kristijan Perković (Suhopolje, Suhopolje) 36/1
NK "VIROVITICA", VIROVITICA  
Ante Džavić (Voćin, Voćin) 25-36/2
Adrian Kadlec (PODGORJE, PODGORJE) 36/2
Franjo Simonović (Voćin, Voćin) 25-36/2
Benjamin Široki (NO LIMIT, Virovitica) 25-36/2
Luka Skupnjak (NO LIMIT, Virovitica) 25-36/2
Krešimir Pipić (Borova, Borova) 36/2
NK "BRANA", BAČEVAC  
Ante Dubravac (Brana, Bačevac) 36/2
NK "BOROVA", BOROVA  
Dino Šamec (Gradina, Gradina) 25-36/2
Vinko Bradarić (Tehničar, CABUNA) 25-36/2
Dalibor Ivanović (Rezovac, Rezovac) 25-36/2
Darijo Šamec (Gradina, Gradina) 25-36/2
Teo Matovina (Tehničar, CABUNA) 25-36/2
Nikola Pančić (PLAVI, Jugovo Polje) 25-36/2
Danijel Divković (OREŠAC, OREŠAC) 25-36/2
NK "DINAMO", KAPELA DVOR  
Kristian Delić (DRAVA, Terezino Polje) 36/2
Matko Jurić (Omladinac, Korija) 25-36/2
Karlo Draganić (TURANOVAC, TURANOVAC) 25-36/2
Davor Sambol (DRAVA, Terezino Polje) 36/2
Renato Brlić (DINAMO, KAPELA DVOR) 36/1
NK "SVETI ĐURAĐ", SVETI ĐURAĐ  
Marino Grizelj (HNK Lukač-05, Lukač) 25-36/2



BRISANJA IGRAČA

SJEDNICA 01.08.2019
NK "GRANIČAR BUŠETINA", BUŠETINA
Tihomir Šarić jer odlazi na područje drugog saveza.
NK "VIROVITICA", VIROVITICA
Samuel Spudić jer odlazi na područje drugog saveza.
NK "PITOMAČA", PITOMAČA
Lovro Vedriš jer odlazi na područje drugog saveza.
NK "SUHOPOLJE", SUHOPOLJE
Mario Tolo jer odlazi na područje drugog saveza.
Rene Prugovečki jer odlazi na područje drugog saveza.




NOGOMETNO SREDIŠTE ORAHOVICA

SJEDNICA 31.07.2019 Članak
NK "SLOGA", ZDENCI  
Blaž Majetić (Crnac, Crnac) 25-36/2
Patrik Marenić (Munja, Veliki Rastovac) 25-36/2



BRISANJA IGRAČA

SJEDNICA 06.08.2019
NK "SLOGA", ZDENCI
Patrik Kuric jer odlazi na područje drugog saveza.
NK "PAPUK", ORAHOVICA
Jure Fofonjka jer odlazi na područje drugog saveza.
Ivan Fofonjka jer odlazi na područje drugog saveza.
NK "DOŠK", DOLCI
Dragan Tomić jer odlazi na područje drugog saveza.
NK "MUNJA", VELIKI RASTOVAC
Marijan Šarić jer odlazi na područje drugog saveza.




NOGOMETNO SREDIŠTE PITOMAČA

SJEDNICA 05.08.2019 Članak
NK "PODRAVEC", DINJEVAC  
Dominik Presečan (Pitomača, Pitomača) 25-36/2
Mario Mikolčić (Graničar Bušetina, Bušetina) 36/2
Ivan Marović (CROATIA, Grabrovnica) 36/1
Ivan Vlašić 37/1
Dubravko Kvesić (Podravec, Dinjevac) 36/1
NK "CROATIA", GRABROVNICA  
Matej Bedeković (Mladost, Ždralovi) 36/2

Promjena imena od 17.07.2019.NK" Bušetina 1947" Bušetina rješenjem državne uprave VPŽ-a, mijenja naziv kluba u NK" Graničar Bušetina"Bušetina
Rješenjem ureda državne uprave VPŽ od 02.08.2019.godine NK "Graničar"Okrugljača promijenio je naziv u ŠKOLA NOGOMETA GRANIČAR BUŠETINA


NOGOMETNO SREDIŠTE SLATINA

SJEDNICA 01.08.2019 Članak
NK "PODRAVAC", SOPJE  
Benjamin Špoljarić (Standard, N. Šarovka) 36/2
Mihael Tomašević (Vaška, Vaška) 25-36/2
NK "MLADOST 1930", ČAĐAVICA  
Danko Šimunić (NK "Hajduk", Popovac) 25-36/2
NK "VOĆIN", VOĆIN  
Goran Kizivat (Podravac, Sopje) 25-36/2
Stipo Kolar (DOŠK, Dolci) 25-36/2
Josip Čović (Ćeralije, Ćeralije) 25-36/2
NK "KRČEVINA", ČAĐAVAČKI LUG  
Marko Čulina (Podravac, Moslavina Podravska) 36/2
NK "DINAMO", ČETEKOVAC  
Filip Kujavić (Mikleuš, Mikleuš) 36/2
09.08.2019.