Županijski nogometni savez Virovitičko-podravske županije
Registracije igrača
Registracije igrača



ŽUPANIJSKI NOGOMETNI SAVEZ VIROVITIČKO-PODRAVSKE ŽUPANIJE

SJEDNICA 29.07.2019 Članak
NK "REZOVAC", REZOVAC  
Vlatko Lach (Zdenka 91, Veliki Zdenci) 36/2
NK "HNK LUKAČ-05", LUKAČ  
Josip Križić (DRAVA, Terezino Polje) 36/2
Hrvoje Pakšec (DRAVA, Terezino Polje) 36/2
Matej Marković (DRAVA, Terezino Polje) 36/2
Antonio Bardić (DRAVA, Terezino Polje) 36/2
NK "OMLADINAC", KORIJA  
Filip Buđak (HNK Lukač-05, Lukač) 25-36/2
Valentino Pintarić (Pitomača, Pitomača) 25-36/2
NK "PLAVI", JUGOVO POLJE  
Stjepan Penava (Tehničar, CABUNA) 25-36/2
NK "MLADOST", VUKOSAVLJEVICA  
Domagoj Kralj (Virovitica, Virovitica) 36/2
NK "BRANA", BAČEVAC  
Marko Mandić (Brana, Bačevac) 36/1
Jasmin Begić (Slaven, Detkovac) 36/2
Predrag Počuć (Slaven, Detkovac) 36/2
Dragutin Rak (Slaven, Detkovac) 36/2
Dino Duvnjak (Stara Brezovica, BREZOVICA) 36/2
Matej Podnar (Stara Brezovica, BREZOVICA) 36/2
NK "BUŠETINA 1947", BUŠETINA  
Alen Fučkar (Graničar, Okrugljača) 36/2
Mateo Fučkar (Graničar, Okrugljača) 36/2
Petar Černeli (Graničar, Okrugljača) 36/2
Hrvoje Lebinec (Graničar, Okrugljača) 36/2
Ivan Maletić (Graničar, Okrugljača) 36/2
Šimun Bartolić (Graničar, Okrugljača) 36/2
Karlo Petrinić (Graničar, Okrugljača) 36/2
Lovro Bartolić (Graničar, Okrugljača) 36/2
NK "GRADINA", GRADINA  
Josip Zadecki (Brana, Bačevac) 36/2
Leon Viljevac (Virovitica, Virovitica) 25-36/2
Dino Milinović (Bratstvo, Gornje Bazje) 25-36/2
Dragan Dujmović (PLAVI, Jugovo Polje) 25-36/2
Zvonimir Juhas (Papuk, Orahovica) 25-36/2
Matej Vujčić (Rezovac, Rezovac) 25-36/2
Ivan Viljevac (Stara Brezovica, BREZOVICA) 36/1
Matej Čađavčan (Suhopolje, Suhopolje) 25-36/2
Vlatko Gojević (Slaven, Detkovac) 36/2
NK "SUHOPOLJE", SUHOPOLJE  
Toni Hudoletnjak (Virovitica, Virovitica) 36/2
Matija Huber (Virovitica, Virovitica) 25-36/2
Domagoj Bičanić (Slatina, Slatina) 36/2
NK "DRAVA", TEREZINO POLJE  
Patrik Abalić (Bratstvo, Gornje Bazje) 36/2
NK "NO LIMIT", VIROVITICA  
Antonio Milić (MLADOST, VUKOSAVLJEVICA) 25-36/2
Ivan Crnojević (SVETI ĐURAĐ, SVETI ĐURAĐ) 36/2
Dalibor Rodić (Suhopolje, Suhopolje) 36/2
Karlo Keresteš (PODGORJE, PODGORJE) 25-36/2
Jakov Jurlina (Virovitica, Virovitica) 25-36/2
Davor Crnojević (SVETI ĐURAĐ, SVETI ĐURAĐ) 36/2
Dominik Belani (Suhopolje, Suhopolje) 36/2
Gabrijel Bajt (Rezovac, Rezovac) 25-36/2
NK "SVETI ĐURAĐ", SVETI ĐURAĐ  
Darko Deskar (DRAVA, Terezino Polje) 36/2
Ivan Biondić (Graničar, Šljivoševci) 36/2
Ante Slavić (Suhopolje, Suhopolje) 36/2
Ivan Bilović (Graničar, Okrugljača) 36/2
Nikola Pecolaj (Gradina, Gradina) 36/2
Matej Škrtić (Slaven, Detkovac) 36/2



BRISANJA IGRAČA

SJEDNICA 26.07.2019
NK "VIROVITICA", VIROVITICA
Leonardo Capan jer odlazi u inozemstvo.
NK "MLADOST (ČAČ)", ČAČINCI
Kristijan Ognjenović jer odlazi na područje drugog saveza.




NOGOMETNO SREDIŠTE ORAHOVICA

SJEDNICA 26.07.2019 Članak
NK "PAPUK", ORAHOVICA  
Danijel Zebec (Mladost, Miljevci) 25-36/2
Gabriel Fuljek (Zrinski, N. Bukovica) 25-36/2
NK "DOŠK", DOLCI  
Mato Vida (Munja, Veliki Rastovac) 36/1
Davor Samardžić (Papuk, Orahovica) 36/1
Antun Šarić (Munja, Veliki Rastovac) 25-36/2

 

SJEDNICA 29.07.2019 Članak
NK "SLOGA", ZDENCI  
Valentino Virag (Sloga, Zdenci) 36/2
NK "CRNAC", CRNAC  
Luka Čorda (Mladost (Čač), Čačinci) 25-36/2
Boris Biondić (Mladost (Čač), Čačinci) 36/2
NK "MUNJA", VELIKI RASTOVAC  
Josip Podhraški (Mikleuš, Mikleuš) 36/1
Matej Čapo (Crnac, Crnac) 36/1

 

SJEDNICA 30.07.2019 Članak
NK "SLOGA", ZDENCI  
Tilen Marić (DOŠK, Dolci) 36/2
Luka Zeman (DOŠK, Dolci) 36/2



BRISANJA IGRAČA

SJEDNICA 26.07.2019
NK "VIROVITICA", VIROVITICA
Leonardo Capan jer odlazi u inozemstvo.
NK "MLADOST (ČAČ)", ČAČINCI
Kristijan Ognjenović jer odlazi na područje drugog saveza.

 

SJEDNICA 29.07.2019
NK "SLOGA", ZDENCI
Borna Inhof jer odlazi na područje drugog saveza.
Matija Kiris jer odlazi na područje drugog saveza.
NK "PAPUK", ORAHOVICA
Darko Komjetan jer odlazi na područje drugog saveza.
NK "PITOMAČA", PITOMAČA
Iva Smrček jer odlazi na područje drugog saveza.
NK "MUNJA", VELIKI RASTOVAC
Dino Galinec jer odlazi na područje drugog saveza.




NOGOMETNO SREDIŠTE PITOMAČA

SJEDNICA 29.07.2019 Članak
NK "ARŠANJ", SEDLARICA  
Zdravko Raknić (Vinogradar, Čepelovac) 36/1
David Blatarić (Otrovanec, Otrovanec) 25-36/2
NK "KLADARE", KLADARE  
Sebastian Dugina (SVETI ĐURAĐ, SVETI ĐURAĐ) 36/1
Valentino Špoljarić (Aršanj, Sedlarica) 36/2
Filip Legradi (Graničar Đ, Đurđevac) 36/1



BRISANJA IGRAČA

SJEDNICA 29.07.2019
NK "SLOGA", ZDENCI
Borna Inhof jer odlazi na područje drugog saveza.
Matija Kiris jer odlazi na područje drugog saveza.
NK "PAPUK", ORAHOVICA
Darko Komjetan jer odlazi na područje drugog saveza.
NK "PITOMAČA", PITOMAČA
Iva Smrček jer odlazi na područje drugog saveza.
NK "MUNJA", VELIKI RASTOVAC
Dino Galinec jer odlazi na područje drugog saveza.




NOGOMETNO SREDIŠTE SLATINA

SJEDNICA 27.07.2019 Članak
NK "PODRAVAC", SOPJE  
Matija Vencl (Slavonija, Sladojevci) 36/2
Matija Mikić 37/1
NK "MIKLEUŠ", MIKLEUŠ  
Antun Dunković (Slavonija, Sladojevci) 36/2
NK "MELJANI", DONJI MELJANI  
Manuel Presječan (Tehničar, CABUNA) 25-36/2
Marko Peretin (Slavonija, Sladojevci) 36/2
Antonio Borovec (Tehničar, CABUNA) 25-36/2
NK "STANDARD", N. ŠAROVKA  
Toni Hrgetić (Slatina, Slatina) 36/2
NK "DINAMO", ČETEKOVAC  
Robert Škulj (Mikleuš, Mikleuš) 25-36/2
Ivan Tomić (Mikleuš, Mikleuš) 25-36/2
Ivan Ivčić (Mikleuš, Mikleuš) 25-36/2

 

SJEDNICA 29.07.2019 Članak
NK "MIKLEUŠ", MIKLEUŠ  
Antonio Dorčak (Dinamo, Josipovo) 25-36/2
NK "DINAMO", ČETEKOVAC  
Domagoj Stubičar (Mladost, Miljevci) 25-36/2
NK "VAŠKA", VAŠKA  
Branko Panić (Tehničar, CABUNA) 25-36/2
Ivan Malizani (Tehničar, CABUNA) 25-36/2
Mihael Tomašević (Podravac, Sopje) 25-36/2
Mario Košutić (Grabić, Grabić) 25-36/2

 

SJEDNICA 30.07.2019 Članak
NK "DINAMO", JOSIPOVO  
Matej Androš (Podravac, Sopje) 36/2
Ivan Tašić (Voćin, Voćin) 25-36/2
Tomislav Hrgetić (Standard, N. Šarovka) 36/2
Ilija Ereš 36/2
Ivan Jurak (Standard, N. Šarovka) 36/2
Domagoj Zebec (Kozice, Kozice) 36/2
31.07.2019.