Bilten - IV. HNL - sjever / skupina B

Rezultati utakmica 9. kola

Papuk - Mikleuš         2 : 2 ( 1 : 0 )
Suci: Kovačev,Valent,Vecko I., delegat: Čanađija
Strijelci:Domaći:Boris Lukić/38/,Josip Gotler/62/ Gosti:Darko Kokoška/71/,Dragan Trupina/77/

Zdenka 91 - Sloga (KI)         1 : 2 ( 1 : 1 )
Suci: Trupina,Vecko M.,Vidović, delegat: Koštić
Strijelci:Domaći:Mario Bališ/10 iz 11m/ Gosti:Matija Posavec/20/,Josip Halavuk/

Slatina - Mladost (Ž)         2 : 0 ( 0 : 0 )
Suci: Koprić,Karlovčan,Kučina, delegat: Moslavac
Strijelci:Domaći:Zdenko Lončarek/76/,Mladen Mađarić//81/

Garić - Mladost (Mo)         0 : 3 ( 0 : 1 )
Suci: Miklečić,Gregurina,Abdić, delegat: Dević
Strijelci:Gosti:Karlo Galinec/32/,Damir Kopričanec/57/,Tomislav Hudak/85/

Podravac (V) - Kalinovac         1 : 3 ( 0 : 2 )
Suci: Loparac,Fazlić,Juriša, delegat: Vargović
Strijelci:Domaći:Zlatko Topolčić/77/ Gosti:Marko Kutanjec/26/,Vjekoslav Belobrk/39,57/

Mladost (KP) - Croatia         1 : 1 ( 0 : 0 )
Suci: Gadžo,Jovančević,Žanić, delegat: Benotić
Strijelci:Domaći:Marko Keljar/60 iz 11m/ Gosti:Mario Tolo/80/

Kamen - Mladost (Čač)         1 : 2 ( 1 : 0 )
Suci: Jalžabetić,Vugrač,Rumek, delegat: Jelić
Strijelci:Domaći:Igor Balcer/21/ Gosti:Velimir Tresk/60,67/

Ribar - Pitomača         3 : 1 ( 0 : 1 )
Suci: Babić,Ličinić Saša,Krupa, delegat: Brujić
Strijelci:Domaći:Alen Havranek/71,82/,Alen Bago/88/ Gosti:Hrvoje Filipović/20/ *********** LISTA STRIJELACA ************ 13 golova Matija Posavec (SLOGA) 11 golova Vjekoslav Belobrk (KALINOVAC) 10 golova Mladen Mađarić(SLATINA),Mario Pavec(MLADOST(Ž) 8 golova Mario Bališ(ZDENKA) 7 golova Velimir Tresk(MLADOST(Č))

Ljestvica nakon 9. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Slatina SlatinaSlatina 981034-4 25
2. Kalinovac KalinovacKalinovac 961226-14 19
3. Sloga (KI) Koprivnički IvanecSloga (KI) 960326-16 18
4. Podravac (V) VirjePodravac (V) 960322-13 18
5. Mladost (Ž) ŽdraloviMladost (Ž) 951322-13 16
6. Papuk OrahovicaPapuk 941418-19 13
7. Mladost (Mo) MolveMladost (Mo) 941411-15 13
8. Zdenka 91 Veliki ZdenciZdenka 91 933319-14 12
9. Garić GarešnicaGarić 940518-17 12
10. Croatia GrabrovnicaCroatia 933311-12 12
11. Mikleuš MikleušMikleuš 923412-19 9
12. Mladost (Čač) ČačinciMladost (Čač) 930610-18 9
13. Kamen SiračKamen 930610-28 9
14. Ribar KončanicaRibar 92259-23 8
15. Mladost (KP) Kloštar PodravskiMladost (KP) 91447-12 7
16. Pitomača PitomačaPitomača 91267-25 5

Sljedeće kolo

Mikleuš - Kalinovac, Mikleuš, 17.10.2009. u 16,00
Mladost (Ž) - Garić, Ždralovi, 17.10.2009. u 16,00
Papuk - Zdenka 91, Orahovica, 17.10.2009. u 16,00
Pitomača - Podravac (V), Pitomača, 18.10.2009. u 16,00
Mladost (Čač) - Ribar, Čačinci, 18.10.2009. u 16,00
Croatia - Kamen, Grabrovnica, 18.10.2009. u 16,00
Mladost (Mo) - Mladost (KP), Molve, 18.10.2009. u 16,00
Sloga (KI) - Slatina, Koprivnički Ivanec, 18.10.2009. u 16,00




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.