Bilten - IV. HNL - sjever / skupina B

Rezultati utakmica 8. kola

Garić - Zdenka 91         0 : 0 ( 0 : 0 )
Suci: Gregurina,Rumek,Vugrač, delegat: Zagorac


Graničar (Đ) - Mladost (KP)         2 : 0 ( 2 : 0 )
Suci: Fabijanac,Ramić,Ličinić, delegat: Benotić
Strijelci:Domaći:Vedran Čurić(26),Ivan Vrkić(32) Gosti:/

Mikleuš - Podravac (V)         0 : 2 ( 0 : 1 )
Suci: Miklečić,Žanić,Veljačić, delegat: Jelić
Strijelci:Domaći:/ Gosti:Milan Manojlović(42,60)

Mladost (Ž) - Kalinovac         2 : 1 ( 0 : 1 )
Suci: Trupina,Valent,Krupa, delegat: Putak
Sztrijelci:Domaći:Mile Sučić(68),Mario Pavec(90) Gosti:Petar Željeznjak(30)

Mladost (Mo) - Brestovac         4 : 0 ( 3 : 0 )
Suci: Vecko,Teri,Lukunić, delegat: Blažek
Strijelci:Domaći:Oliver Drvosek-Kihas(4,30),Tomo Čiković(15),Matija Posavec(66) Gosti:/

Ribar - Pitomača         1 : 3 ( 1 : 0 )
Suci: Kečkiš,Kostelac,Sabljić, delegat: Kranjčev
Strijelci:Domaći:Danijel Herout(17) Gosti:Tihomir Tenjeri(65),Hrvoje Filipović(80,90)

Croatia - Papuk         2 : 0 ( 0 : 0 )
Suci: Herent,Minauf,Gašparić, delegat: Ređep
Strijelci:Domaći:Darko Miličić(85),Ivan Presečan(86 iz 11m) Gosti:/

Ljestvica nakon 8. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Mladost (Ž) ŽdraloviMladost (Ž) 871033-9 22
2. Croatia GrabrovnicaCroatia 861124-13 19
3. Graničar (Đ) ĐurđevacGraničar (Đ) 843115-9 15
4. Kalinovac KalinovacKalinovac 842220-8 14
5. Papuk OrahovicaPapuk 842218-13 14
6. Mladost (KP) Kloštar PodravskiMladost (KP) 842211-12 14
7. Podravac (V) VirjePodravac (V) 84139-9 13
8. Mladost (Mo) MolveMladost (Mo) 840418-15 12
9. Garić GarešnicaGarić 832310-16 11
10. Mikleuš MikleušMikleuš 830517-17 9
11. Brestovac Garešnički BrestovacBrestovac 82158-19 7
12. Pitomača PitomačaPitomača 820612-18 6
13. Zdenka 91 Veliki ZdenciZdenka 91 81169-21 4
14. Ribar KončanicaRibar 80085-30 0

Sljedeće kolo

Kalinovac - Garić, Kalinovac, 23.10.2010. u 15,30
Papuk - Mladost (Ž), Orahovica, 23.10.2010. u 15,30
Brestovac - Croatia, Gar.Brestovac, 23.10.2010. u 15,30
Pitomača - Mladost (Mo), Pitomača, 23.10.2010. u 15,30
Podravac (V) - Ribar, Virje, 23.10.2010. u 15,30
Zdenka 91 - Graničar (Đ), Grubišno Polje, 23.10.2010. u 15,30
Mladost (KP) - Mikleuš, Pitomača, 24.10.2010. u 15,30




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.