Bilten - IV. HNL - sjever / skupina B

Rezultati utakmica 8. kola

Mikleuš - Podravac (V)         1 : 2 ( : )
Suci: Šimčić,Abdić,Tomić, delegat: Novoselić
Strijelci:Domaći:Zlatko Šantić/68/ Gosti:Domagoj Kučanda/70/,Zlatko Topolčić/87/

Kalinovac - Ribar         8 : 0 ( 3 : 0 )
Suci: Gomerčić,Valent,Krupa, delegat: Lagančić
Strijelci:Domaći:Tomislav Filipović/26,34,65/,Vjekoslav Belobrk/28,59,62/,Petar Željeznjak/60/,Mario Zalar/86/

Mladost (Ž) - Zdenka 91         3 : 1 ( 1 : 1 )
Suci: Karlovčan,Kovačev,Vugrač, delegat: Špiranec
Strijelci:Domaći:Mario Šola/44/,Mario Pavec/54,85/ Gosti:Matija Mađaruh/22/

Pitomača - Kamen         1 : 2 ( 1 : 0 )
Suci: Gadžo,Župan,Rumek, delegat: Kranjčev
Strijelci:Domaći:David Sidnjenko/23/ Gosti:Ivan Štampf/63/,Borna Cišper/66/

Mladost (Čač) - Mladost (KP)         1 : 0 ( 1 : 0 )
Suci: Krtić,Jovančević,Vecko I., delegat: Jambrešić
Strijelci:Domaći:Velimir Tresk/23 iz 11m/

Croatia - Garić         3 : 1 ( 2 : 1 )
Suci: Sminderovac,Novak,Lukunić, delegat: Pervan
Strijelci:Domaći:Ivica Blaga/25/,Darko MIličić/35/,Igor Novaković/89/ Gosti:Tomo Žilić/38/

Mladost (Mo) - Slatina         0 : 2 ( 0 : 0 )
Suci: Hruškar,Faletar,Miklečić, delegat: Zeman
Strijelci:Gosti:Dejan Kresoja/66/,Mladen Mađarić/88/

Sloga (KI) - Papuk         3 : 1 ( 1 : 0 )
Suci: Špoljarić,Herent,Žanić, delegat: Filip
Strijelci:Domaći:Jurica Keser/19/,Goran Mikolaj/68/,Matija Posavec/89 iz 11m/ Gosti:Marko Nemerh/47/ ***************** LISTA STRIJELACA *********** 12 golova Matija Posavec(Sloga) 10 golova Mario Pavec(Mladost Ž) 9 golova Vjekoslav Belobrk(Kalinovac),Mladen Mađarić(Slatina) 7 golova Mario Bališ(Zdenka)

Ljestvica nakon 8. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Slatina SlatinaSlatina 871032-4 22
2. Podravac (V) VirjePodravac (V) 860221-10 18
3. Mladost (Ž) ŽdraloviMladost (Ž) 851222-11 16
4. Kalinovac KalinovacKalinovac 851223-13 16
5. Sloga (KI) Koprivnički IvanecSloga (KI) 850324-15 15
6. Zdenka 91 Veliki ZdenciZdenka 91 833218-12 12
7. Garić GarešnicaGarić 840418-14 12
8. Papuk OrahovicaPapuk 840416-17 12
9. Croatia GrabrovnicaCroatia 832310-11 11
10. Mladost (Mo) MolveMladost (Mo) 83148-15 10
11. Kamen SiračKamen 83059-26 9
12. Mikleuš MikleušMikleuš 822410-17 8
13. Mladost (KP) Kloštar PodravskiMladost (KP) 81346-11 6
14. Mladost (Čač) ČačinciMladost (Čač) 82068-17 6
15. Pitomača PitomačaPitomača 81256-22 5
16. Ribar KončanicaRibar 81256-22 5

Sljedeće kolo

Papuk - Mikleuš, Orahovica, 10.10.2009. u 16,00
Zdenka 91 - Sloga (KI), Veliki Zdenci, 10.10.2009. u 16,00
Slatina - Mladost (Ž), Slatina, 10.10.2009. u 16,00
Garić - Mladost (Mo), Garešnica, 10.10.2009. u 16,00
Podravac (V) - Kalinovac, Virje, 10.10.2009. u 16,00
Mladost (KP) - Croatia, Kloštar Podravski, 11.10.2009. u 16,00
Kamen - Mladost (Čač), Sirač, 11.10.2009. u 16,00
Ribar - Pitomača, Končanica, 11.10.2009. u 16,00




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.