Bilten - IV. HNL - sjever / skupina B

Rezultati utakmica 6. kola

Garić - Mladost (KP)         1 : 1 ( 1 : 1 )
Suci: Vecko,Jovančević,Sabljić, delegat: Filip
Strijelci:Domaći:Zoran Žarković(28) Gosti:Igor Popović(14)

Zdenka 91 - Podravac (V)         1 : 2 ( 0 : 0 )
Suci: Herent,Teri,Gebaj, delegat: Pervan
Strijelci:Domaći:Igor Novaković(85 iz 11m) Gosti:Milan Manojlović(53,78)

Graničar (Đ) - Pitomača         3 : 1 ( 1 : 1 )
Suci: Miklečić,Tomić,Žanić, delegat: Novoselić
Strijelci:Domaći:Ivan Vrkić(22,90),Goran Cikoš(67) Gosti:Saša Crnec(27)

Mikleuš - Brestovac         5 : 0 ( 2 : 0 )
Suci: Stankir,Vugrač,Lukunić, delegat: Špondreht
Strijelci:Domaći:Krešimir Crvenka(32),Velimir Tresk(39,74,90),Darko Kokoška(48) Gosti:/

Mladost (Mo) - Kalinovac         0 : 2 ( 0 : 1 )
Suci: Trupina,Gašparić,Krupa, delegat: Sanić
Strijelci:Domaći:/ Gosti:Vjekoslav Belobrk(25,88)

Croatia - Mladost (Ž)         3 : 6 ( 1 : 4 )
Suci: Karlovčan,Kovačev,Turbelija, delegat: Vrbaslija
Strijelci:Domaći:Petar Marović(21,86),Darko Miličić(68) Gosti:Mario Pavec(5,6,16,49,53),Jurica Pavić(30)

Ribar - Papuk         0 : 4 ( 0 : 1 )
Suci: Fazlić,Veljačić,Kostelac, delegat: Čanađija
Strijelci:Domaći:/ Gosti:Benjamin Špoljarić(38,80,87),Dejan Prša(81)

Ljestvica nakon 6. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Mladost (Ž) ŽdraloviMladost (Ž) 651027-7 16
2. Croatia GrabrovnicaCroatia 650122-13 15
3. Kalinovac KalinovacKalinovac 641119-6 13
4. Papuk OrahovicaPapuk 632115-9 11
5. Mladost (KP) Kloštar PodravskiMladost (KP) 63219-9 11
6. Podravac (V) VirjePodravac (V) 63127-8 10
7. Garić GarešnicaGarić 63129-12 10
8. Graničar (Đ) ĐurđevacGraničar (Đ) 623112-9 9
9. Mladost (Mo) MolveMladost (Mo) 630312-12 9
10. Mikleuš MikleušMikleuš 620413-14 6
11. Brestovac Garešnički BrestovacBrestovac 61145-15 4
12. Pitomača PitomačaPitomača 61058-13 3
13. Zdenka 91 Veliki ZdenciZdenka 91 61058-19 3
14. Ribar KončanicaRibar 60064-24 0

Sljedeće kolo

Brestovac - Ribar, Brestovac, 10.10.2010. u 16,00
Mladost (KP) - Zdenka 91, Pitomača, 10.10.2010. u 16,00
Mladost (Ž) - Garić, Ždralovi, 9.10.2010. u 16,00
Kalinovac - Croatia, Kalinovac, 9.10.2010. u 16,00
Papuk - Mladost (Mo), Orahovica, 9.10.2010. u 16,00
Pitomača - Mikleuš, Pitomača, 9.10.2010. u 16,00
Podravac (V) - Graničar (Đ), Virje, 9.10.2010. u 16,00




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.