Bilten - IV. HNL - sjever / skupina B

Rezultati utakmica 5. kola

Mladost (Ž) - Mikleuš         5 : 0 ( 1 : 0 )
Suci: Fazlić,Gregurina,Valent, delegat: Lagančić
Strijelci:Domaći::Petar Bošnjak(45),Mile Sučić(57,85),Mario Pavec(63,67)

Papuk - Croatia         2 : 1 ( 1 : 0 )
Suci: Gadžo,Gomerčić,Žanić, delegat: Špiranec
Strijelci:Domaći:Ivan Lenard(33),Josip Gotler(78) Gosti:Matija Majetić(68)

Zdenka 91 - Mladost (Čač)         4 : 1 ( 2 : 0 )
Suci: Jalžabetić,Krupa,Kovačev, delegat: Zeman


Slatina - Pitomača         5 : 0 ( 4 : 0 )
Suci: Karlovčan,Koprić,Vecko I, delegat: Pervan
Strijelci:Domaći:Pero Dorić(8),Mladen Mađarić(12,18),Dejan Kresoja(21),Srećko Jelen(68)

Garić - Kalinovac         4 : 1 ( 3 : 1 )
Suci: Hruškar,Župan,Jovančević, delegat: Stojanović
Strijelci:Domaći:Božidar Vezmar(18,42),Darko Topolčić(25),Siniša Klobučar(78 iz 11m) Gosti:Vjekoslav Belobrk(12)

Sloga (KI) - Mladost (Mo)         3 : 0 ( 1 : 0 )
Suci: Strusa,Lončar,Abdić, delegat: Dević
Strijelci:Domaći:Siniša Bartolović(14,83 iz 11m),Filip Piskač(90)

Mladost (KP) - Podravac (V)         0 : 1 ( 0 : 0 )
Suci: Ramić,Loparac,Ličinić Saša, delegat: Koštić
Strijelci:Gosti:Matija Veličan(65 ag)

Kamen - Ribar         2 : 1 ( 1 : 0 )
Suci: Miklečić,Vugrač,Lukunić, delegat: Babić
Strijelci:Domaći:Ivan Štampf(5),Matej Piletić(64) Gosti:Vlado Jakopec(51)

Ljestvica nakon 5. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Slatina SlatinaSlatina 541023-4 13
2. Podravac (V) VirjePodravac (V) 540113-7 12
3. Mladost (Mo) MolveMladost (Mo) 53117-7 10
4. Garić GarešnicaGarić 530213-8 9
5. Sloga (KI) Koprivnički IvanecSloga (KI) 530212-8 9
6. Papuk OrahovicaPapuk 530212-8 9
7. Zdenka 91 Veliki ZdenciZdenka 91 522112-8 8
8. Mladost (Ž) ŽdraloviMladost (Ž) 521210-6 7
9. Croatia GrabrovnicaCroatia 52126-5 7
10. Kalinovac KalinovacKalinovac 521210-11 7
11. Kamen SiračKamen 52035-17 6
12. Mladost (KP) Kloštar PodravskiMladost (KP) 51224-6 5
13. Mikleuš MikleušMikleuš 51224-7 5
14. Mladost (Čač) ČačinciMladost (Čač) 51046-11 3
15. Ribar KončanicaRibar 50233-11 2
16. Pitomača PitomačaPitomača 50142-18 1

Sljedeće kolo

Croatia - Zdenka 91, Grabrovnica, 20.9.2009. u 16,30
Mladost (Čač) - Slatina, Čačinci, 20.9.2009. u 16,30
Mladost (Mo) - Papuk, Molve, 20.9.2009. u 16,30
Podravac (V) - Kamen, Virje, 19.9.2009. u 16,30
Kalinovac - Mladost (KP), Kalinovac, 19.9.2009. u 16,30
Mikleuš - Ribar, Mikleuš, 19.9.2009. u 16,30
Pitomača - Garić, Pitomača, 20.9.2009. u 16,30
Mladost (Ž) - Sloga (KI), Ždralovi, 19.9.2009. u 16,30




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.