Bilten - IV. HNL - sjever / skupina B

Rezultati utakmica 4. kola

Garić - Podravac (V)         3 : 0 ( 1 : 0 )
Suci: Fabijanac,Minauf,Valent, delegat: Arefijev
Strijeci:Domaći:Božidar Vezmar(45,82),Darko Topolčić(68) Gosti:/

Mladost (KP) - Pitomača         2 : 1 ( 1 : 0 )
Suci: Fazlić,Vugrač,Turbelija, delegat: Stojanović
Strijelci:Domaći:Ivan kovačić(6),Matija Veličan(61) Gosti:Marko Filipović(46)

Zdenka 91 - Brestovac         3 : 0 ( 0 : 0 )
Suci: Vecko,Ličinić,Krupa, delegat: Blažek
Strijelci:Domaći:Igor Novaković(71,89 iz 11m),Ramy Dibena(74) Gosti:/

Graničar (Đ) - Papuk         3 : 1 ( 1 : 0 )
Suci: Kečkiš,Vidović,Kostelac, delegat: Benotić
Strijelci:Domaći:Vedran Čurić(21,86),Josip Hodalić(78) Gosti:Ante Čavić(84)

Mikleuš - Kalinovac         3 : 1 ( 1 : 1 )
Suci: Petrović,Žanić,Tomić, delegat: Špiranec
STRIJELCI:Domaći:Krešimir Crvenka(43),Velimir Tresk(78),Dejan Stanić(90) Gosti:Marko Keljar(27)

Ribar - Mladost (Ž)         0 : 4 ( 0 : 2 )
Suci: Herent,Teri,Gašparić, delegat: Lagančić
Strijelci:Domaći:/ Gosti:Denis Nađ(28),Mario Pavec(30),Mile Sučić(65,81)

Mladost (Mo) - Croatia         2 : 3 ( 2 : 2 )
Suci: Gregurina,Kovačević,Iveljić, delegat: Zagorac
Strijelci:Domaći:Tomo Čiković(3),Alen Szabo(25) Gosti:Darko Miličić(5),Matija Majetić(40),Valentino Paradinović(52)

Ljestvica nakon 4. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Croatia GrabrovnicaCroatia 440013-6 12
2. Mladost (Ž) ŽdraloviMladost (Ž) 431016-3 10
3. Mladost (Mo) MolveMladost (Mo) 430111-5 9
4. Garić GarešnicaGarić 43017-5 9
5. Kalinovac KalinovacKalinovac 421110-5 7
6. Mladost (KP) Kloštar PodravskiMladost (KP) 42117-8 7
7. Podravac (V) VirjePodravac (V) 42115-6 7
8. Graničar (Đ) ĐurđevacGraničar (Đ) 41218-7 5
9. Papuk OrahovicaPapuk 41217-6 5
10. Mikleuš MikleušMikleuš 41035-10 3
11. Brestovac Garešnički BrestovacBrestovac 41034-9 3
12. Zdenka 91 Veliki ZdenciZdenka 91 41036-14 3
13. Pitomača PitomačaPitomača 40044-9 0
14. Ribar KončanicaRibar 40043-13 0

Sljedeće kolo

Mladost (Ž) - Mladost (Mo), Ždralovi, 25.9.2010. u 16,30
Kalinovac - Ribar, Kalinovac, 25.9.2010. u 16,30
Papuk - Mikleuš, Orahovica, 25.9.2010. u 16,30
Pitomača - Zdenka 91, Pitomača, 25.9.2010. u 16,30
Brestovac - Graničar (Đ), Garešnički Brestovac, 25.9.2010. u 16,30
Podravac (V) - Mladost (KP), Virje, 25.9.2010. u 16,30
Croatia - Garić, Grabrovnica, 26.9.2010. u 16,30




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.