Bilten - IV. HNL - sjever / skupina B

Rezultati utakmica 4. kola

Podravac (V) - Garić         3 : 0 ( 1 : 0 )
Suci: Šimčić,Dević,Kučina, delegat: Filip
Strijelci:Domaći:Luka Marović /5/,Milan Manojlović /62/,Ivan Pintar /90/ Gosti:/

Kalinovac - Slatina         1 : 2 ( 1 : 1 )
Suci: Sminderovac, Feletar, Geler, delegat: Grabovac
Strijelci:Domaći:Vjekoslav Belobrk /5 iz 11m/ Gosti:Pero Dorić /9/,Ivan Ugarković /61/

Mikleuš - Kamen         3 : 0 ( 1 : 0 )
Suci: Kovačev, Gregurina, Vugrač, delegat: Moslavac
Strijelci:Domaći:Krešimir Crvenka/8,75/,Darko Kokoška/62/ Gosti:

Ribar - Mladost (KP)         1 : 1 ( 0 : 1 )
Suci: Ramić, Ličinić Sa., Vecko I., delegat: Rijetković
Strijelci:Domaći:Franjo Gegić/81/ Gosti:Zvonko Tot/42/

Pitomača - Zdenka 91         1 : 1 ( 0 : 1 )
Suci: Koprić, Juriša, Lukunić, delegat: Jambrešić
Strijelci:Domaći:Goran Bedeković/82/ Gosti:Josip Rajnović/8/

Mladost (Čač) - Papuk         0 : 2 ( 0 : 0 )
Suci: Župan, Grujić, Valent, delegat: Putak
Strijelci:Domaći:/ Gosti:Danijel Vurušić/66/,Ivan Lenard/82/

Croatia - Sloga (KI)         3 : 2 ( 2 : 1 )
Suci: Krtić,Smrček,Tomić, delegat: Vargović
Strijelci:Domaći:Valentino Paradinović/10/,Darko Miličić/22/,Ivica Blaga/56/ Gosti:Matija Posavec/23,50/

Mladost (Mo) - Mladost (Ž)         2 : 2 ( 1 : 1 )
Suci: Babić, Lončar,Gadžo, delegat: Čanađija
Strijelci:Domaći:Goran Volf/28/,Ivor Bolteković-Tkalec/67/ Gosti:Petar Bošnjak/20/,Denis Nađ/81/

Ljestvica nakon 4. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Slatina SlatinaSlatina 431018-4 10
2. Mladost (Mo) MolveMladost (Mo) 43107-4 10
3. Podravac (V) VirjePodravac (V) 430112-7 9
4. Kalinovac KalinovacKalinovac 42119-7 7
5. Croatia GrabrovnicaCroatia 42115-3 7
6. Papuk OrahovicaPapuk 420210-7 6
7. Garić GarešnicaGarić 42029-7 6
8. Sloga (KI) Koprivnički IvanecSloga (KI) 42029-8 6
9. Mikleuš MikleušMikleuš 41214-2 5
10. Zdenka 91 Veliki ZdenciZdenka 91 41218-7 5
11. Mladost (KP) Kloštar PodravskiMladost (KP) 41214-5 5
12. Mladost (Ž) ŽdraloviMladost (Ž) 41125-6 4
13. Mladost (Čač) ČačinciMladost (Čač) 41035-7 3
14. Kamen SiračKamen 41033-16 3
15. Ribar KončanicaRibar 40222-9 2
16. Pitomača PitomačaPitomača 40132-13 1

Sljedeće kolo

Mladost (Ž) - Mikleuš, Ždralovi, 12.9.2009. u 17,00
Papuk - Croatia, Orahovica, 12.9.2009. u 17,00
Zdenka 91 - Mladost (Čač), Veliki Zdenci, 12.9.2009. u 17,00
Slatina - Pitomača, Slatina, 12.9.2009. u 17,00
Garić - Kalinovac, Garešnica, 12.9.2009. u 17,00
Sloga (KI) - Mladost (Mo), Koprivnički Ivanec, 13.9.2009. u 17,00
Mladost (KP) - Podravac (V), Kloštar Podravski, 13.9.2009. u 17,00
Kamen - Ribar, Sirač, 13.9.2009. u 17,00




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.