Bilten - IV. HNL - sjever / skupina B

Rezultati utakmica 33. kola

Sloga (KI) - Mladost (Mo)         3 : 0 ( : )
Suci: Strusa,Novak,Polančec, delegat: Ređep
Budući da je na utakmici 33 kola između NK"Sloga"-NK"Mladost Molve" za NK"Mladost Molve " nastupio igrač Damir Kopričanec š.i.227 koji je bio pod suspenzijom zbog tri javne opomene (17,27,32 kolo) te se u skladu sa čl.75 PNN navedena utakmica registrira se 3-0 (par forfe) u korist NK"Sloga"koprivnički Ivanec a protiv igrača Damira Kopričaneca i NK"Mladost Molve" podnosi se prijava radi pokretanja disciplinskog postupka.

Mladost (Čač) - Pitomača         2 : 2 ( 1 : 1 )
Suci: Gadžo,Stojčević,Žunac, delegat: Jambrešić
Strijelci:Domaći:Velimir Tresk(39,78) Gosti:Szilard Cservolgyi(10),Matija Miloš(51)

Zdenka 91 - Čazma         3 : 2 ( 2 : 2 )
Suci: Ramić,Abdić,Krtić, delegat: Beljo
Strijelci:Domaći:Slavko Bogović(19),Josip Rajnović(25),Mario Milutin(80) Gosti:Luka Lamać(20),Boris Trivunov(23)

Slatina - Kamen         4 : 0 ( 1 : 0 )
Suci: Kovačev,Guslov,Vugrač, delegat: Grabovac
Strijelci:Domaći:Ivan Ugarković(44),Davor Genić(55,65),Pero Dorić(84)

Mladost (KP) - Kalinovac         2 : 1 ( 0 : 0 )
Suci: Iveljić,Lovreković,Plantak, delegat: Vargović
Strijelci:Domaći:Dejan Lončarek(55,85) Gosti:Vjekoslav Belobrk(53)

Podravac (V) - Hajduk         1 : 0 ( 1 : 0 )
Suci: Ličinić Siniša,Fabijanac,Herent, delegat: Kranjčev
Strijelci:Domaći:Goran Kosec(4)

Tomislav - Garić         1 : 5 ( 0 : 3 )
Suci: Jovančević,Juriša Župan, delegat: Novoselić
Strijelci:DOmaći:Josip Halavuk(72) Gosti:Tomo Žilić(8,39),Siniša Klobučar(23),Josip Bilandžija(50 iz 11m),Tomislav Mihalić(85)

Mladost (Ž) - Papuk         4 : 0 ( 1 : 0 )
Suci: Fazlić,Karlovčan,Jalžabetić, delegat: Stojanović
Strijelci:Domaći:Mile Sučić(33,46,77),Mario Šola(78)

Microsoft VBScript runtime error '800a005e'

Invalid use of Null: 'Replace'

/ieNews/admin/_funkcije.asp, line 296

Ljestvica nakon 33. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Kalinovac KalinovacKalinovac 31235383-21 74
2. Podravac (V) VirjePodravac (V) 31207465-25 67
3. Croatia GrabrovnicaCroatia 31195761-25 62
4. Mladost (Ž) ŽdraloviMladost (Ž) 31184972-28 58
5. Slatina SlatinaSlatina 311821149-31 56
6. Garić GarešnicaGarić 321731274-54 54
7. Sloga (KI) Koprivnički IvanecSloga (KI) 311721270-47 53
8. Mladost (Mo) MolveMladost (Mo) 31149859-44 51
9. Pitomača PitomačaPitomača 311213648-32 49
10. Mladost (KP) Kloštar PodravskiMladost (KP) 311141647-55 37
11. Zdenka 91 Veliki ZdenciZdenka 91 311131743-59 36
12. Kamen SiračKamen 31861738-66 30
13. Papuk OrahovicaPapuk 31841950-74 28
14. Mladost (Čač) ČačinciMladost (Čač) 31742043-73 25