Bilten - IV. HNL - sjever / skupina B

Rezultati utakmica 30. kola

Mikleuš - Garić         5 : 2 ( 3 : 2 )
Suci: Iveljić,Ramić,Fazlić, delegat: Jambrešić
Strijelci:Domaći:Krešimir Crvenka(2,9),Dubravko Vrhovski(43 iz 11m),Dejan Stanić(76)Darko Kokoška(79) Gosti:Mario Milutin(14),Bernard Briški(26)

Slatina - Mladost (KP)         1 : 0 ( 0 : 0 )
Suci: Plantak,Rumek,Vugrač, delegat: Zeman
Strijelci:Domaći:Zdenko Lončarek(51) Gosti:/

Zdenka 91 - Kamen         2 : 2 ( 0 : 1 )
Suci: Karlovčan,Dević,Vidović, delegat: Čanađija
Strijelci:Domaći:Igor Novaković(52),Toni Marušić(74) Gosti:Nikola Marjanović(33),Denis Bis(49)

Papuk - Ribar         1 : 0 ( 1 : 0 )
Suci: Gomerčić,Vecko I.,Krupa, delegat: Rijetković
Strijelci:Domaći:Marko Nemeth(34) Gosti:/

Sloga (KI) - Podravac (V)         1 : 0 ( 0 : 0 )
Suci: Miklečić,Jovančević,Tomić, delegat: Vargović
Strijelci:Domaći:Matija Posavec(55) Gosti:/

Mladost (Ž) - Kalinovac         5 : 1 ( 2 : 0 )
Suci: Horvat,Minauf,Špoljarić, delegat: Ledinski
Strijelci:Domaći:Matija Vrbanić(2),Mario Pavec(23,47,70),Petar Bošnjak(49) Gosti:Vjekoslav Belobrk(61)

Mladost (Mo) - Pitomača         2 : 3 ( 1 : 3 )
Suci: Gadžo,Župan,Ličinić Si.,, delegat: Filip
Strijelci:Domaći:Zoran Marić(36),Ivor Bolteković-Tkalec(67) Gosti:Tomislav Filipović(19,23,29)

Croatia - Mladost (Čač)         10 : 1 ( 8 : 1 )
Suci: Koprić,Petrović,Lukunić, delegat: Moslavac
Strijelci:Domaći:I.Presečan(12,38)R.Jularić(20) D.Miličić(32,36,40)I.Blaga(42,90)V.Šerepec(43) I.Čilog(56 AG) Gosti:V.Tresk(39) ********* LISTA STRIJELACA************** 33 gola Matija Posavec(Sloga) 32 gola Vjekoslav Belobrk(Kalinovac) 31 gol Mario Pavec (Mladost Ž) 26 golova Milan Manojlović(Podravec) 22 gola Tomislav Filipović(Pitomača) 20 golova Marko Nemeth(Papuk) 19 golova Velimir Tresk(Mladost Č) 17 golova Krešimir Crvenka(Mikleuš) 16 golova Zdenko Lončarek(Slatina) 15 golova Ivica Blaga(Croatia),Mladen Mađarić(Slatina),Josip Pozajić(Zdenka),Ivan Lenard(Papuk)

Ljestvica nakon 30. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Slatina SlatinaSlatina 30227178-19 73
2. Kalinovac KalinovacKalinovac 30214578-37 67
3. Mladost (Ž) ŽdraloviMladost (Ž) 30213680-26 66
4. Croatia GrabrovnicaCroatia 30195668-33 62
5. Podravac (V) VirjePodravac (V) 30166871-43 54
6. Papuk OrahovicaPapuk 301531259-49 48
7. Zdenka 91 Veliki ZdenciZdenka 91 301181164-55 41
8. Mladost (KP) Kloštar PodravskiMladost (KP) 301181135-35 41
9. Garić GarešnicaGarić 301051553-60 35
10. Sloga (KI) Koprivnički IvanecSloga (KI) 301111872-73 34
11. Pitomača PitomačaPitomača 30891343-51 33
12. Mikleuš MikleušMikleuš 30881446-55 32
13. Mladost (Mo) MolveMladost (Mo) 30931834-71 30
14. Ribar KončanicaRibar 30921946-74 29
15. Mladost (Čač) ČačinciMladost (Čač) 30722133-96 23
16. Kamen SiračKamen 30342328-111 13

Sljedeće kolo





Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.