Bilten - IV. HNL - sjever / skupina B

Rezultati utakmica 3. kola

Mladost (Mo) - Garić         4 : 0 ( 2 : 0 )
Suci: Kečkiš,Herent,Vecko I., delegat: Novoselić
Strijelci:Domaći:Tomo čiković(5),Jakov Dujmović(25,90),Tomislav Hudak(70) Gosti:/

Mladost (Ž) - Mikleuš         4 : 0 ( 0 : 0 )
Suci: Iveljić,Vugrač,Kovačev, delegat: Špondreht
Strijelci:Domaći:Denis Nađ(64 iz 11m),Mile Sučić(78),Mario Pavec(68,90) Gosti:/

Kalinovac - Graničar (Đ)         2 : 2 ( 1 : 1 )
Suci: Ramić,Minauf,Valent, delegat: Čanađija
Strijelci:Domaći:Marko Keljar(33),Češko Đorđević(79) Gosti:Davor Šoštarec(13),Marko Lovrak(72)

Papuk - Zdenka 91         4 : 1 ( 3 : 1 )
Suci: Stankir,Turbelija,Rumek, delegat: Vrbaslija
Strijelci:Domaći:Tomislav Bušljeta(5),Ante Čavić(7,69),Deni Kelava(37) Gosti:Vedran Cvitković(42)

Brestovac - Mladost (KP)         2 : 4 ( 2 : 2 )
Suci: Gomerčić,Krupa,Gašparić, delegat: Ređep
Strijelci:Domaći:Danijel Čengić(16),Marijan Jovanović(29 iz 11m) Gosti:Ivica Frčak(20),Ivan Kovačić(27),Hrvoje Bedeković(73),Nikola Šantek(84)

Pitomača - Podravac (V)         2 : 3 ( 2 : 1 )
Suci: Petrović,Žanić,Sabljić, delegat: Jelić
Strijelci:Domaći:Tihomir Tenjeri(16,31) Gosti:Tomislav Baltić(39),Rade Križanović(71),Milan Manojlović(84 iz 11m)

Croatia - Ribar         6 : 2 ( 3 : 1 )
Suci: Plantak,Lukunić,Veljačić, delegat: Babić
Strijelci:Domaći:Ivan Presečan(11),Darko Miličić(23,75,79),Ivica Blaga(37,65) Gosti:Vlado Jakopec(8 iz 11m,54 iz 11m)

Ljestvica nakon 3. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Mladost (Mo) MolveMladost (Mo) 33009-2 9
2. Croatia GrabrovnicaCroatia 330010-4 9
3. Mladost (Ž) ŽdraloviMladost (Ž) 321012-3 7
4. Kalinovac KalinovacKalinovac 32109-2 7
5. Podravac (V) VirjePodravac (V) 32105-3 7
6. Garić GarešnicaGarić 32014-5 6
7. Papuk OrahovicaPapuk 31206-3 5
8. Mladost (KP) Kloštar PodravskiMladost (KP) 31115-7 4
9. Brestovac Garešnički BrestovacBrestovac 31024-6 3
10. Graničar (Đ) ĐurđevacGraničar (Đ) 30215-6 2
11. Pitomača PitomačaPitomača 30033-7 0
12. Ribar KončanicaRibar 30033-9 0
13. Mikleuš MikleušMikleuš 30032-9 0
14. Zdenka 91 Veliki ZdenciZdenka 91 30033-14 0

Sljedeće kolo

Garić - Podravac (V), Garešnica, 18.9.2010. u 16,30
Mladost (KP) - Pitomača, Pitomača, 19.9.2010. u 16,30
Zdenka 91 - Brestovac, Veliki Zdenci, 18.9.2010. u 16,30
Graničar (Đ) - Papuk, Đurđevac, 18.9.2010. u 16,30
Mikleuš - Kalinovac, Mikleuš, 18.9.2010. u 16,30
Ribar - Mladost (Ž), Končanica, 19.9.2010. u 16,30
Mladost (Mo) - Croatia, Molve, 18.9.2010. u 16,30




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.