Bilten - IV. HNL - sjever / skupina B

Rezultati utakmica 28. kola

Mikleuš - Slatina         0 : 1 ( 0 : 0 )
Suci: Iveljić,Jalžabetić,Fazlić, delegat: Lagančić
Strijelci:Domaći:/ Gosti:Ivan Ugarković(50)

Zdenka 91 - Garić         7 : 1 ( 2 : 0 )
Suci: Petrović,Geler,Smrček-KK, delegat: Brujić
Strijelci:Domaći:Josup Pozajić(16,84),Mario Bališ(22 iz 11m,48,51),Libor Bok(71),Igor Novaković(76) Gosti:Siniša Klobučar(73 iz 11m)

Papuk - Mladost (KP)         2 : 1 ( 0 : 0 )
Suci: Krtić,Žanić,Jurić, delegat: Novoselić
Strijelci:Domaći:Marko Nemeth(55,82) Gosti:Jasmin Topolovčan(89)

Sloga (KI) - Kamen         7 : 0 ( 4 : 0 )
Suci: Gomerčić,Ličinić Sa.,Vecko I., delegat: Ređep
Strijelci:Domaći:Miroslav Galinec(6,31),Jurica Keser(23),Matija Posavec(35,79,87),Božidar Pakasin(62) Gosti:/

Mladost (Ž) - Ribar         3 : 0 ( 0 : 0 )
Suci: Stankir,Kučina,Dević-KK, delegat: Sanić
Strijelci:Domaći:Mario Pavec(60,90),Petar Bošnjak(68) Gosti:/

Mladost (Mo) - Podravac (V)         1 : 6 ( 0 : 2 )
Suci: Gregurina,Novak,Koprić-KK, delegat: Putak
Strijelci:Domaći:Tomislav Kolar(60) Gosti:Tomo Čiković(10 iz 11m,67),Milan Manojlović(43,86 iz 11m),Alen Grivić(73),Saša Rukelj(73)

Croatia - Kalinovac         0 : 2 ( 0 : 1 )
Suci: Horvat,Abdić,Tomić, delegat: Zeman
Strijelci:Domaći:/ Gosti:Predrag Đapa(33),Vjekoslav Belobrk(58)

Mladost (Čač) - Pitomača         1 : 0 ( 0 : 0 )
Suci: Karlovčan,Turbelija ,Rumek, delegat: Stojanović
Strijelci:Domaći:Ivan Baričević(61) Gosti:/

Ljestvica nakon 28. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Slatina SlatinaSlatina 28207175-19 67
2. Kalinovac KalinovacKalinovac 28204472-31 64
3. Mladost (Ž) ŽdraloviMladost (Ž) 28203574-23 63
4. Croatia GrabrovnicaCroatia 28185558-29 59
5. Podravac (V) VirjePodravac (V) 28156769-41 51
6. Papuk OrahovicaPapuk 281331251-48 42
7. Mladost (KP) Kloštar PodravskiMladost (KP) 28118935-31 41
8. Zdenka 91 Veliki ZdenciZdenka 91 281071159-53 37
9. Garić GarešnicaGarić 281051351-53 35
10. Sloga (KI) Koprivnički IvanecSloga (KI) 281011768-69 31
11. Mladost (Mo) MolveMladost (Mo) 28931631-63 30
12. Mikleuš MikleušMikleuš 28781340-50 29
13. Pitomača PitomačaPitomača 28691337-49 27
14. Ribar KončanicaRibar 28821842-70 26
15. Mladost (Čač) ČačinciMladost (Čač) 28622029-85 20
16. Kamen SiračKamen 28332225-102 12

Sljedeće kolo

Mladost (Čač) - Mikleuš, Čačinci, 29.5.2010. u 17,30
Pitomača - Croatia, Pitomača, 29.5.2010. u 17,30
Kalinovac - Mladost (Mo), Kalinovac, 29.5.2010. u 17,30
Podravac (V) - Mladost (Ž), Virje, 29.5.2010. u 17,30
Ribar - Sloga (KI), Končanica, 29.5.2010. u 17,30
Kamen - Papuk, Sirač, 29.5.2010. u 17,30
Garić - Slatina, Garešnica, 29.5.2010. u 17,30
Mladost (KP) - Zdenka 91, Pitomača, 30.5.2010. u 17,30




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.